U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
487951
04-05 2024
12:30
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
12:30
Sundby Bk. (1)
Oversidder
487952
04-05 2024
12:30
GVI
FB
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
12:30
GVI
FB
487930
04-05 2024
12:30
Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
12:30
Fremad Valby
Dragør BK
487931
04-05 2024
12:30
Fix
!
NB: Fix er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
12:30
Fix
Sundby Bk. (2)
487932
04-05 2024
12:55
Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
KB
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
12:55
Fremad Valby
KB
487933
04-05 2024
12:55
Sundby Bk. (2)
!
NB: Sundby Bk. (2) er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
12:55
Sundby Bk. (2)
Hvidovre IF
487953
04-05 2024
12:55
Sundby Bk. (1)
!
NB: Sundby Bk. (1) er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
12:55
Sundby Bk. (1)
Nørrebro United
487954
04-05 2024
12:55
FB
Oversidder
Fælledparken 1 Boldklubben Skjold
04. maj
12:55
FB
Oversidder
487955
04-05 2024
13:20
GVI
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
13:20
Nørrebro United
GVI
487956
04-05 2024
13:20
Oversidder
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
13:20
Oversidder
Oversidder
487934
04-05 2024
13:20
KB
Fix
!
NB: Fix er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
13:20
KB
Fix
487935
04-05 2024
13:20
Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
13:20
Hvidovre IF
Dragør BK
487948
04-05 2024
13:45
Fix
Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
13:45
Fix
Fremad Valby
487949
04-05 2024
13:45
Sundby Bk. (2)
!
NB: Sundby Bk. (2) er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
13:45
Dragør BK
Sundby Bk. (2)
487957
04-05 2024
13:45
GVI
Sundby Bk. (1)
!
NB: Sundby Bk. (1) er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
13:45
GVI
Sundby Bk. (1)
487958
04-05 2024
13:45
Oversidder
FB
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
13:45
Oversidder
FB
487959
04-05 2024
14:10
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
14:10
Nørrebro United
Oversidder
487950
04-05 2024
14:10
KB
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
14:10
KB
Hvidovre IF
487960
26-05 2024
12:30
Sundby Bk. (2)
!
NB: Sundby Bk. (2) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:30
Fremad Valby
Sundby Bk. (2)
487961
26-05 2024
12:30
FB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:30
Nørrebro United
FB
487969
26-05 2024
12:30
KB
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:30
KB
Oversidder
487970
26-05 2024
12:30
Oversidder
GVI
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:30
Oversidder
GVI
487971
26-05 2024
12:55
KB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:55
KB
Dragør BK
487972
26-05 2024
12:55
GVI
Fix
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:55
GVI
Fix
487962
26-05 2024
12:55 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:55
Fremad Valby
Hvidovre IF
487963
26-05 2024
12:55
FB
Sundby Bk. (1)
!
NB: Sundby Bk. (1) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:55
FB
Sundby Bk. (1)
487964
26-05 2024
13:20 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:20
Hvidovre IF
Nørrebro United
487965
26-05 2024
13:20 GVI. Nymosen 1
ANN
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:20
Sundby Bk. (1)
Sundby Bk. (2)
ANN
487973
26-05 2024
13:20
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:20
Dragør BK
Oversidder
487974
26-05 2024
13:20
Fix
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:20
Fix
Oversidder
487975
26-05 2024
13:45
Oversidder
KB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:45
Oversidder
KB
487976
26-05 2024
13:45
Oversidder
GVI
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:45
Oversidder
GVI
487966
26-05 2024
13:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:45
Nørrebro United
Fremad Valby
487967
26-05 2024
13:45
Sundby Bk. (2)
!
NB: Sundby Bk. (2) er taberdømt
FB
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:45
Sundby Bk. (2)
FB
487968
26-05 2024
14:10
Sundby Bk. (1)
!
NB: Sundby Bk. (1) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
14:10
Hvidovre IF
Sundby Bk. (1)
487977
26-05 2024
14:10
Fix
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
14:10
Dragør BK
Fix
487978
01-06 2024
12:30
Fix
Kastrup IA ved Røllikevej SkoleBane 5V5_5 Kastrup Boldklub
01. jun
12:30
Fix
Nørrebro United
487979
01-06 2024
12:30
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
12:30
Oversidder
Fremad Valby
487988
01-06 2024
12:30
KB
GVI
!
NB: GVI er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
12:30
KB
GVI
487989
01-06 2024
12:30
Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
12:30
Sundby Bk. (1)
Dragør BK
487990
01-06 2024
12:55
KB
Kastrup IA ved Røllikevej SkoleBane 5V5_4 Kastrup Boldklub
01. jun
12:55
KB
Sundby Bk. (2)
487991
01-06 2024
12:55
Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
FB
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
12:55
Dragør BK
FB
487980
01-06 2024
12:55
Fix
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_1 Kastrup Boldklub
01. jun
12:55
Fix
Hvidovre IF
487981
01-06 2024
12:55
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
12:55
Fremad Valby
Oversidder
487982
01-06 2024
13:20
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej SkoleBane 5V5_5 Kastrup Boldklub
01. jun
13:20
Hvidovre IF
Oversidder
487983
01-06 2024
13:20
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej SkoleBane 5V5_4 Kastrup Boldklub
01. jun
13:20
Oversidder
Nørrebro United
487992
01-06 2024
13:20 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_3 Kastrup Boldklub
01. jun
13:20
Sundby Bk. (2)
Sundby Bk. (1)
487993
01-06 2024
13:20
FB
GVI
!
NB: GVI er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
13:20
FB
GVI
487994
01-06 2024
13:45
KB
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_3 Kastrup Boldklub
01. jun
13:45
Sundby Bk. (1)
KB
487995
01-06 2024
13:45
GVI
Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
13:45
GVI
Dragør BK
487985
01-06 2024
13:45
Oversidder
Fix
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
13:45
Oversidder
Fix
487986
01-06 2024
13:45
Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
13:45
Nørrebro United
Fremad Valby
487987
01-06 2024
14:10
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_1 Kastrup Boldklub
01. jun
14:10
Hvidovre IF
Oversidder
487996
01-06 2024
14:10
FB
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_2 Kastrup Boldklub
01. jun
14:10
Sundby Bk. (2)
FB
487997
09-06 2024
14:45
FB
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
14:45
Fremad Valby
FB
487998
09-06 2024
14:45
Fix
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
14:45
Sundby Bk. (1)
Fix
488016
09-06 2024
14:45
Oversidder
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
14:45
Oversidder
Dragør BK
488017
09-06 2024
14:45
KB
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
14:45
Nørrebro United
KB
488018
09-06 2024
15:10
Oversidder
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
15:10
Oversidder
Sundby Bk. (2)
488019
09-06 2024
15:10
KB
GVI
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
15:10
KB
GVI
487999
09-06 2024
15:10
Oversidder
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
15:10
Fremad Valby
Oversidder
488000
09-06 2024
15:10
Fix
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
15:10
Fix
Hvidovre IF
488002
09-06 2024
15:35
Oversidder
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
15:35
Oversidder
Sundby Bk. (1)
488003
09-06 2024
15:35
FB
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
15:35
Hvidovre IF
FB
488020
09-06 2024
15:35 Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
15:35
Sundby Bk. (2)
Nørrebro United
488021
09-06 2024
15:35
GVI
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
15:35
GVI
Dragør BK
488022
09-06 2024
16:00
Oversidder
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
16:00
Nørrebro United
Oversidder
488023
09-06 2024
16:00
KB
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
16:00
Dragør BK
KB
488004
09-06 2024
16:00 Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
16:00
Sundby Bk. (1)
Fremad Valby
488005
09-06 2024
16:00
FB
Fix
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
16:00
FB
Fix
488006
09-06 2024
16:25
Oversidder
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
16:25
Oversidder
Hvidovre IF
488024
09-06 2024
16:25
GVI
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
16:25
Sundby Bk. (2)
GVI
488025
16-06 2024
12:30 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:30
Fremad Valby
Dragør BK
488026
16-06 2024
12:30
GVI
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:30
GVI
Nørrebro United
488038
16-06 2024
12:30
KB
FB
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:30
KB
FB
488039
16-06 2024
12:30
Oversidder
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:30
Sundby Bk. (2)
Oversidder
488040
16-06 2024
12:55
KB
Fix
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:55
KB
Fix
488041
16-06 2024
12:55
Oversidder
Oversidder
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:55
Oversidder
Oversidder
488027
16-06 2024
12:55 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:55
Fremad Valby
Hvidovre IF
488030
16-06 2024
12:55 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:55
Nørrebro United
Sundby Bk. (1)
488031
16-06 2024
13:20
GVI
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:20
Hvidovre IF
GVI
488032
16-06 2024
13:20 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:20
Sundby Bk. (1)
Dragør BK
488042
16-06 2024
13:20
Fix
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:20
Fix
Sundby Bk. (2)
488043
16-06 2024
13:20
Oversidder
FB
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:20
Oversidder
FB
488044
16-06 2024
13:45
KB
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:45
Sundby Bk. (2)
KB
488045
16-06 2024
13:45
FB
Oversidder
Vanløse Idrætspark 1 FC Damsø
16. jun
13:45
FB
Oversidder
488033
16-06 2024
13:45
GVI
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:45
GVI
Fremad Valby
488036
16-06 2024
13:45 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:45
Dragør BK
Nørrebro United
488037
16-06 2024
14:10 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
14:10
Hvidovre IF
Sundby Bk. (1)
488046
16-06 2024
14:10
Fix
Oversidder
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
14:10
Fix
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind