VinterBOLD U-14 Drenge M, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
153652
18-11 2023
10:00 Glostrup FC Hornsherred Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
1
18. nov 2023
10:00
Glostrup
3
FC Hornsherred
1
153649
18-11 2023
12:00 Nørrebro United BSF Mimersparken
1
-
3
18. nov 2023
12:00
Nørrebro United
1
BSF
3
153654
19-11 2023
10:00 KB Vanløse Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
19. nov 2023
10:00
KB
2
Vanløse
4
153660
19-11 2023
10:30 Raklev GI Husum Bk Røsnæshallen
4
-
2
19. nov 2023
10:30
Raklev GI
4
Husum Bk
2
209401
02-12 2023
11:00 Vanløse Glostrup Vanløse Idrætspark
3
-
1
02. dec 2023
11:00
Vanløse
3
Glostrup
1
153674
02-12 2023
13:00 Husum Bk Brønshøj/Fix Husumparken
2
-
2
02. dec 2023
13:00
Husum Bk
2
Brønshøj/Fix
2
153853
02-12 2023
14:00 FC Hornsherred Nørrebro United Skibby Stadion Kunstgræs
1
-
1
02. dec 2023
14:00
FC Hornsherred
1
Nørrebro United
1
153834
03-12 2023
12:45 BSF Raklev GI Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
5
-
4
03. dec 2023
12:45
BSF
5
Raklev GI
4
209405
03-12 2023
13:30 KB SIF / Aakanden Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
1
03. dec 2023
13:30
KB
1
SIF / Aakanden
1
209427
10-12 2023
12:45 BSF Husum Bk Top Danmark Hallen, kunstgræs
5
-
2
10. dec 2023
12:45
BSF
5
Husum Bk
2
390180
16-12 2023
12:00 Brønshøj/Fix KB Tingbjerg Idrætspark
16. dec 2023
12:00
Brønshøj/Fix
KB
251304
17-12 2023
11:00 Glostrup SIF / Aakanden Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
3
17. dec 2023
11:00
Glostrup
2
SIF / Aakanden
3
209429
07-01 2024
14:00 Nørrebro United Vanløse Mimersparken
2
-
9
07. jan
14:00
Nørrebro United
2
Vanløse
9
392359
13-01 2024
10:00 KB Glostrup Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
1
13. jan
10:00
KB
1
Glostrup
1
392979
13-01 2024
11:00 Vanløse Raklev GI Vanløse Idrætspark
UHT
13. jan
11:00
Vanløse
Raklev GI
UHT
392348
13-01 2024
12:45 Husum Bk FC Hornsherred Husumparken
2
-
0
13. jan
12:45
Husum Bk
2
FC Hornsherred
0
392980
14-01 2024
11:00 SIF / Aakanden Nørrebro United Gentofte Sportspark Vest
UHT
14. jan
11:00
SIF / Aakanden
Nørrebro United
UHT
393073
21-01 2024
14:30 BSF FC Hornsherred Ballerup Idrætspark
3
-
2
21. jan
14:30
BSF
3
FC Hornsherred
2
393074
27-01 2024
10:30 Raklev GI SIF / Aakanden Røsnæshallen
UHT
27. jan
10:30
Raklev GI
SIF / Aakanden
UHT
393072
27-01 2024
13:00 Nørrebro United KB Mimersparken
HHT
27. jan
13:00
Nørrebro United
KB
HHT
393075
27-01 2024
16:00 Brønshøj/Fix Glostrup Tingbjerg Idrætspark
1
-
2
27. jan
16:00
Brønshøj/Fix
1
Glostrup
2
393071
28-01 2024
12:00 Husum Bk Vanløse Husumparken
3
-
2
28. jan
12:00
Husum Bk
3
Vanløse
2
251305
04-02 2024
10:30 Raklev GI FC Hornsherred Røsnæshallen
2
-
0
04. feb
10:30
Raklev GI
2
FC Hornsherred
0
392347
18-02 2024
14:30 BSF Brønshøj/Fix Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
5
-
3
18. feb
14:30
BSF
5
Brønshøj/Fix
3
153673
fr23-02 2024
18:30 Brønshøj/Fix SIF / Aakanden Tingbjerg Idrætspark
0
-
1
23. feb
18:30
Brønshøj/Fix
0
SIF / Aakanden
1
398213
25-02 2024
12:45 BSF Glostrup Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
2
-
2
25. feb
12:45
BSF
2
Glostrup
2
397980
02-03 2024
10:00 FC Hornsherred Brønshøj/Fix Skibby Stadion Kunstgræs
HHT
02. mar
10:00
FC Hornsherred
Brønshøj/Fix
HHT
398038
02-03 2024
11:00 Vanløse BSF Vanløse Idrætspark
1
-
1
02. mar
11:00
Vanløse
1
BSF
1
393407
02-03 2024
11:00 Glostrup Nørrebro United Glostrup Idrætspark Kunstgræs
6
-
2
02. mar
11:00
Glostrup
6
Nørrebro United
2
398200
03-03 2024
11:00 SIF / Aakanden Husum Bk Gentofte Sportspark Vest
6
-
4
03. mar
11:00
SIF / Aakanden
6
Husum Bk
4
397981
03-03 2024
12:00 KB Raklev GI Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
1
03. mar
12:00
KB
1
Raklev GI
1
398205
09-03 2024
10:30 Raklev GI Glostrup Røsnæshallen
UHT
09. mar
10:30
Raklev GI
Glostrup
UHT
398204
09-03 2024
12:00 FC Hornsherred Vanløse Skibby Stadion Kunstgræs
09. mar
12:00
FC Hornsherred
Vanløse
398206
09-03 2024
13:45 Brønshøj/Fix Nørrebro United Tingbjerg Idrætspark
09. mar
13:45
Brønshøj/Fix
Nørrebro United
398203
10-03 2024
12:45 BSF SIF / Aakanden Top Danmark Hallen, kunstgræs
10. mar
12:45
BSF
SIF / Aakanden
398202
10-03 2024
13:30 Husum Bk KB Husumparken
10. mar
13:30
Husum Bk
KB
398207
16-03 2024
12:00 Nørrebro United Raklev GI Mimersparken
16. mar
12:00
Nørrebro United
Raklev GI
398210
16-03 2024
15:30 Brønshøj/Fix Vanløse Tingbjerg Idrætspark
16. mar
15:30
Brønshøj/Fix
Vanløse
398208
17-03 2024
10:00 Glostrup Husum Bk Glostrup Idrætspark Kunstgræs
17. mar
10:00
Glostrup
Husum Bk
398209
17-03 2024
10:00 KB BSF Kunst, KB, P. Bangs Vej
17. mar
10:00
KB
BSF
398211
17-03 2024
11:00 SIF / Aakanden FC Hornsherred Gentofte Sportspark Vest
17. mar
11:00
SIF / Aakanden
FC Hornsherred
398214
23-03 2024
10:00 FC Hornsherred KB Skibby Stadion Kunstgræs
23. mar
10:00
FC Hornsherred
KB
398216
23-03 2024
11:00 Vanløse SIF / Aakanden Vanløse Idrætspark
23. mar
11:00
Vanløse
SIF / Aakanden
398212
23-03 2024
12:00 Husum Bk Nørrebro United Husumparken
23. mar
12:00
Husum Bk
Nørrebro United
398215
24-03 2024
14:30 Raklev GI Brønshøj/Fix Røsnæshallen
24. mar
14:30
Raklev GI
Brønshøj/Fix
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind