8:8 U13 Drenge M (11) Forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
577711
06-04 2024
10:00 Ølstykke Stadion
5
-
2
06. apr
10:00
Ølstykke FC
5
IF Bytoften
2
577710
06-04 2024
10:15 Munkesø Stadion Kunst
2
-
6
06. apr
10:15
Kalundborg GB
2
FC Rudersdal
6
577706
06-04 2024
10:30 Virumgård kunstgræsbane
7
-
0
06. apr
10:30
Virum-Sorgenfri BK
7
Vallensbæk IF
0
577709
06-04 2024
10:30 Lillevang Idrætscenter
4
-
0
06. apr
10:30
KFUM BK, Roskilde
4
Herlufsholm GF
0
577708
06-04 2024
13:30 Lundtofte Idrætsplads
5
-
2
06. apr
13:30
Lundtofte Boldklub
5
Frederiksværk Fodbold Klub
2
577707
06-04 2024
14:00
AB
Rudegård Stadion
1
-
4
06. apr
14:00
FC Holte
1
AB
4
577712
13-04 2024
09:30 Gladsaxe skole
2
-
4
13. apr
09:30
IF Bytoften
2
Kalundborg GB
4
577714
13-04 2024
10:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
6
-
1
13. apr
10:00
Herlufsholm GF
6
FC Holte
1
359481
13-04 2024
11:30 Vallensbæk Idrætscenter
1
-
2
13. apr
11:30
Vallensbæk IF
1
Ølstykke FC
2
359482
13-04 2024
12:00 Frederiksværk Stadion
2
-
4
13. apr
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Virum-Sorgenfri BK
4
577715
13-04 2024
12:00 Rundforbi Stadion Kunst
3
-
1
13. apr
12:00
FC Rudersdal
3
KFUM BK, Roskilde
1
577713
13-04 2024
13:30
AB
Akademisk Boldklub
3
-
10
13. apr
13:30
AB
3
Lundtofte Boldklub
10
359487
20-04 2024
10:00 Munkesø Stadion Kunst
2
-
1
20. apr
10:00
Kalundborg GB
2
Vallensbæk IF
1
359486
20-04 2024
10:30 Lillevang Idrætscenter
1
-
3
20. apr
10:30
KFUM BK, Roskilde
1
IF Bytoften
3
359488
20-04 2024
11:00 Ølstykke Stadion
3
-
1
20. apr
11:00
Ølstykke FC
3
Frederiksværk Fodbold Klub
1
359485
20-04 2024
11:00
AB
Akademisk Boldklub
0
-
3
20. apr
11:00
AB
0
Herlufsholm GF
3
359483
20-04 2024
13:30 Rudegård Stadion
2
-
1
20. apr
13:30
FC Holte
2
FC Rudersdal
1
359484
20-04 2024
13:30 Lundtofte Idrætsplads
3
-
5
20. apr
13:30
Lundtofte Boldklub
3
Virum-Sorgenfri BK
5
359492
ti23-04 2024
18:30
AB
Rundforbi Stadion
4
-
1
23. apr
18:30
FC Rudersdal
4
AB
1
359491
to25-04 2024
18:00 Herlufsholm Stadion
2
-
2
25. apr
18:00
Herlufsholm GF
2
Lundtofte Boldklub
2
359494
27-04 2024
10:00 Frederiksværk Stadion
2
-
3
27. apr
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Kalundborg GB
3
359490
27-04 2024
10:30 Virum Stadion
6
-
3
27. apr
10:30
Virum-Sorgenfri BK
6
Ølstykke FC
3
359493
27-04 2024
11:30 Vallensbæk Idrætscenter
8
-
3
27. apr
11:30
Vallensbæk IF
8
KFUM BK, Roskilde
3
359489
27-04 2024
12:00 Gladsaxe skole
5
-
1
27. apr
12:00
IF Bytoften
5
FC Holte
1
577718
04-05 2024
10:00 Herlufsholm Stadion
2
-
4
04. maj
10:00
Herlufsholm GF
2
FC Rudersdal
4
577717
04-05 2024
10:30 Lillevang Idrætscenter
5
-
1
04. maj
10:30
KFUM BK, Roskilde
5
Frederiksværk Fodbold Klub
1
359495
04-05 2024
13:30 Rudegård Stadion
5
-
4
04. maj
13:30
FC Holte
5
Vallensbæk IF
4
359497
04-05 2024
13:30 Lundtofte Idrætsplads
3
-
2
04. maj
13:30
Lundtofte Boldklub
3
Ølstykke FC
2
577716
04-05 2024
13:30
AB
Akademisk Boldklub
7
-
0
04. maj
13:30
AB
7
IF Bytoften
0
577719
05-05 2024
12:00 Munkesø Stadion
6
-
3
05. maj
12:00
Kalundborg GB
6
Virum-Sorgenfri BK
3
359558
to09-05 2024
10:30 Rudegård Stadion
3
-
4
09. maj
10:30
FC Holte
3
Kalundborg GB
4
577731
11-05 2024
10:00 Vedbæk Stadion Kunst
3
-
0
11. maj
10:00
FC Rudersdal
3
Lundtofte Boldklub
0
577744
11-05 2024
11:00 Ølstykke Stadion
3
-
4
11. maj
11:00
Ølstykke FC
3
Kalundborg GB
4
577752
11-05 2024
11:30
AB
Vallensbæk Idrætscenter
4
-
2
11. maj
11:30
Vallensbæk IF
4
AB
2
577753
11-05 2024
12:00 Frederiksværk Stadion
2
-
1
11. maj
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
FC Holte
1
577725
12-05 2024
11:30 Gladsaxe skole
3
-
1
12. maj
11:30
IF Bytoften
3
Herlufsholm GF
1
359498
ti14-05 2024
18:30 Rundforbi Stadion
4
-
0
14. maj
18:30
FC Rudersdal
4
IF Bytoften
0
577754
on15-05 2024
18:30 Rudegård Stadion
2
-
5
15. maj
18:30
FC Holte
2
Virum-Sorgenfri BK
5
600122
to16-05 2024
18:00 Herlufsholm Stadion
2
-
1
16. maj
18:00
Herlufsholm GF
2
Vallensbæk IF
1
577759
18-05 2024
10:30 Lillevang Idrætscenter
2
-
4
18. maj
10:30
KFUM BK, Roskilde
2
Ølstykke FC
4
577756
18-05 2024
13:30 Lundtofte Idrætsplads
1
-
6
18. maj
13:30
Lundtofte Boldklub
1
Kalundborg GB
6
577757
18-05 2024
13:30
AB
Akademisk Boldklub
0
-
3
18. maj
13:30
AB
0
Frederiksværk Fodbold Klub
3
359500
25-05 2024
10:30
AB
Virum Stadion
4
-
1
25. maj
10:30
Virum-Sorgenfri BK
4
AB
1
359554
25-05 2024
11:00 Ølstykke Stadion
10
-
0
25. maj
11:00
Ølstykke FC
10
FC Holte
0
359555
25-05 2024
11:30 Vallensbæk Idrætscenter
1
-
6
25. maj
11:30
Vallensbæk IF
1
FC Rudersdal
6
359556
25-05 2024
12:00 Frederiksværk Stadion
2
-
4
25. maj
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Herlufsholm GF
4
359553
25-05 2024
12:00 Munkesø Stadion
2
-
4
25. maj
12:00
Kalundborg GB
2
KFUM BK, Roskilde
4
359499
26-05 2024
13:00 Gladsaxe skole
4
-
2
26. maj
13:00
IF Bytoften
4
Lundtofte Boldklub
2
359560
on29-05 2024
18:30
AB
Akademisk Boldklub
2
-
3
29. maj
18:30
AB
2
Ølstykke FC
3
577727
on29-05 2024
18:30 Virum Stadion
2
-
4
29. maj
18:30
Virum-Sorgenfri BK
2
KFUM BK, Roskilde
4
359557
01-06 2024
09:30 Gladsaxe skole
2
-
2
01. jun
09:30
IF Bytoften
2
Vallensbæk IF
2
359561
01-06 2024
11:30 Herlufsholm Stadion
2
-
10
01. jun
11:30
Herlufsholm GF
2
Virum-Sorgenfri BK
10
359562
01-06 2024
12:00 Rundforbi Stadion Kunst
3
-
0
01. jun
12:00
FC Rudersdal
3
Frederiksværk Fodbold Klub
0
359559
01-06 2024
13:30 Lundtofte Idrætsplads
3
-
1
01. jun
13:30
Lundtofte Boldklub
3
KFUM BK, Roskilde
1
360376
08-06 2024
11:00 Ølstykke Stadion
3
-
2
08. jun
11:00
Ølstykke FC
3
Herlufsholm GF
2
360375
08-06 2024
12:00
AB
Munkesø Stadion
9
-
0
08. jun
12:00
Kalundborg GB
9
AB
0
360288
08-06 2024
13:30 Lundtofte Idrætsplads
3
-
2
08. jun
13:30
Lundtofte Boldklub
3
Vallensbæk IF
2
359563
09-06 2024
10:30 Virum Stadion
0
-
1
09. jun
10:30
Virum-Sorgenfri BK
0
FC Rudersdal
1
360377
09-06 2024
12:00 Frederiksværk Stadion
2
-
2
09. jun
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
IF Bytoften
2
360374
09-06 2024
14:00 Lillevang Idrætscenter
4
-
0
09. jun
14:00
KFUM BK, Roskilde
4
FC Holte
0
559708
ti11-06 2024
18:15 Herlufsholm Stadion
5
-
3
11. jun
18:15
Herlufsholm GF
5
Kalundborg GB
3
561007
15-06 2024
11:30 Vallensbæk Idrætscenter
3
-
0
15. jun
11:30
Vallensbæk IF
3
Frederiksværk Fodbold Klub
0
561006
15-06 2024
12:00 Vedbæk Stadion
0
-
2
15. jun
12:00
FC Rudersdal
0
Ølstykke FC
2
559704
15-06 2024
13:30 Rudegård Stadion
0
-
6
15. jun
13:30
FC Holte
0
Lundtofte Boldklub
6
559705
15-06 2024
13:30
AB
Akademisk Boldklub
3
-
4
15. jun
13:30
AB
3
KFUM BK, Roskilde
4
360399
16-06 2024
10:00 Gladsaxe skole
1
-
12
16. jun
10:00
IF Bytoften
1
Virum-Sorgenfri BK
12
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag

Log ind