U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 20-04 2024
Spillested:
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) Landlyst 8 9800 Hjørring
771517 10:00
10:00
Fortuna Hjørring
Aalborg KFUM
771519 10:40
10:40
Aalborg KFUM
Grindsted U. IF
771520 11:20
11:20
Grindsted U. IF
Fortuna Hjørring
Arrangør:
søndag den. 21-04 2024
Spillested:
Terndrup Stadion Skovvej 1A 9575 Terndrup
771514 10:00
10:00
Terndrup IF
Brønderslev IF
771515 10:40
10:40
Brønderslev IF
Støvring IF
771516 11:20
11:20
Støvring IF
Terndrup IF
Arrangør:
lørdag den. 27-04 2024
Spillested:
Terndrup Stadion Skovvej 1A 9575 Terndrup
771545 12:00
12:00
Terndrup IF
Bagterp IF
771546 12:40
12:40
Bagterp IF
Aalborg KFUM
771547 13:20
13:20
Aalborg KFUM
Terndrup IF
Arrangør:
søndag den. 28-04 2024
Spillested:
Sparekassen Danmark Arena (Skagen) bane 11 Stadionvej 2 9990 Skagen
771521 10:00 bane 11
10:00
Skagen IK
Bagterp IF
771522 10:40 bane 11
10:40
Bagterp IF
Skibsby-Højene IF
771523 11:20 bane 11
11:20
Skibsby-Højene IF
Skagen IK
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2024
Spillested:
Højene Hallen 53 Vellingshøjvej 380 9800 Hjørring
771527 10:00 53
10:00
Skibsby-Højene IF
Fortuna Hjørring
771528 10:40 53
10:40
Fortuna Hjørring
Terndrup IF
771529 11:20 53
11:20
Terndrup IF
Skibsby-Højene IF
Arrangør:
søndag den. 05-05 2024
Spillested:
Arena Kop & Kande (Brønderslev) Gl. Agdrupvej 17 9700 Brønderslev
771530 10:00
10:00
Brønderslev IF
Aalborg KFUM
771531 10:40
10:40
Aalborg KFUM
Skagen IK
771532 11:20
11:20
Skagen IK
Brønderslev IF
søndag den. 05-05 2024
Spillested:
Rema 1000 Parken, Støvring BANE 4C Kr. Østergårdsvej 2 9530 Støvring
771533 10:00 BANE 4C
10:00
Støvring IF
Grindsted U. IF
771534 10:40 BANE 4C
10:40
Grindsted U. IF
Bagterp IF
771535 11:20 BANE 4C
11:20
Bagterp IF
Støvring IF
Arrangør:
mandag den. 13-05 2024
Spillested:
Sparekassen Danmark Arena (Skagen) Stadionvej 2 9990 Skagen
771566 17:30
17:30
Skagen IK
Fortuna Hjørring
771567 18:10
ANN
18:10
Fortuna Hjørring
Støvring IF
ANN
772460 18:50
ANN
18:50
Støvring IF
Skagen IK
ANN
lørdag den. 25-05 2024
Spillested:
Nordjyske Bank Arena (KFUM) 5-mands (bag volden) Under Lien 60 9000 Aalborg
771542 10:00 5-mands (bag volden)
10:00
Aalborg KFUM
Skibsby-Højene IF
771543 10:40 5-mands (bag volden)
10:40
Skibsby-Højene IF
Støvring IF
771544 11:20 5-mands (bag volden)
11:20
Støvring IF
Aalborg KFUM
Arrangør:
søndag den. 26-05 2024
Spillested:
Bagterp Idrætsanlæg Bane 53 Fuglsigvej 52 9800 Hjørring
771539 10:00 Bane 53
10:00
Bagterp IF
Fortuna Hjørring
771540 10:40 Bane 53
10:40
Fortuna Hjørring
Brønderslev IF
771541 11:20
11:20
Brønderslev IF
Bagterp IF
søndag den. 26-05 2024
Spillested:
Grindsted Hallen Hammervej 90 9310 Vodskov
771536 10:00
10:00
Grindsted U. IF
Terndrup IF
771537 10:40
10:40
Terndrup IF
Skagen IK
771538 11:20
11:20
Skagen IK
Grindsted U. IF
Arrangør:
søndag den. 02-06 2024
Spillested:
Arena Kop & Kande (Brønderslev) Bane 9-12 Gl. Agdrupvej 17 9700 Brønderslev
771558 10:00 Bane 9-12
10:00
Brønderslev IF
Grindsted U. IF
771561 10:40
10:40
Grindsted U. IF
Skibsby-Højene IF
771565 11:20
11:20
Skibsby-Højene IF
Brønderslev IF
Arrangør:
lørdag den. 08-06 2024
Spillested:
Højene Hallen 52 Vellingshøjvej 380 9800 Hjørring
772467 09:30 52
09:30
Skibsby-Højene IF
Bagterp IF
772468 10:10 52
10:10
Bagterp IF
Skagen IK
772469 10:50 52
10:50
Skagen IK
Skibsby-Højene IF
lørdag den. 08-06 2024
Spillested:
Rema 1000 Parken, Støvring BANE 4A Kr. Østergårdsvej 2 9530 Støvring
772461 10:00 BANE 4A
10:00
Støvring IF
Brønderslev IF
772462 10:40 BANE 4A
10:40
Brønderslev IF
Terndrup IF
772463 11:20 BANE 4A
11:20
Terndrup IF
Støvring IF
søndag den. 09-06 2024
Spillested:
Grindsted Hallen Hammervej 90 9310 Vodskov
772464 10:00
10:00
Grindsted U. IF
Aalborg KFUM
772465 10:40
10:40
Aalborg KFUM
Fortuna Hjørring
772466 11:20
11:20
Fortuna Hjørring
Grindsted U. IF
onsdag den. 12-06 2024
Spillested:
Nordjyske Bank Arena (KFUM) 5-mands (bag volden) Under Lien 60 9000 Aalborg
773395 18:00 5-mands (bag volden)
18:00
Aalborg KFUM
Brønderslev IF
773396 18:40 5-mands (bag volden)
18:40
Brønderslev IF
Skagen IK
773397 19:20 5-mands (bag volden)
19:20
Skagen IK
Aalborg KFUM
Arrangør:
søndag den. 16-06 2024
Spillested:
Bagterp Idrætsanlæg Fuglsigvej 52 9800 Hjørring
773398 11:00
11:00
Bagterp IF
Grindsted U. IF
773399 11:40
11:40
Grindsted U. IF
Støvring IF
773400 12:20
12:20
Støvring IF
Bagterp IF
Arrangør:
søndag den. 16-06 2024
Spillested:
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) Landlyst 8 9800 Hjørring
772531 10:00
10:00
Fortuna Hjørring
Terndrup IF
772532 10:40
10:40
Terndrup IF
Skibsby-Højene IF
772533 11:20
11:20
Skibsby-Højene IF
Fortuna Hjørring
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
U8-U10: Har I lyst til at spille udendørs året rundt? – Så læs mere om kunstgræsstævnerne her

Log ind