8:8 M+32 2 - Forår, Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
162566
ma08-04 2024
19:30 Faxe Stadion
1
-
3
08. apr
19:30
Rønnede IF
1
FC Ishøj
3
162567
on10-04 2024
20:00 Greve Idræts Center
2
-
5
10. apr
20:00
Greve Fodbold
2
Hundige BK (1)
5
162571
ma15-04 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
5
15. apr
20:30
FC Ishøj
1
Greve Fodbold
5
162569
to18-04 2024
19:00 Strøbyhallen Kunstgræs
7
-
0
18. apr
19:00
Hellested IF
7
Rønnede IF
0
162570
21-04 2024
14:00 Hundige Boldfælled
UHT
21. apr
14:00
Hundige BK (1)
Lellinge IF
UHT
162573
on24-04 2024
20:00 Greve Idræts Center
UHT
24. apr
20:00
Greve Fodbold
Hellested IF
UHT
162574
on24-04 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
HHT
24. apr
20:30
FC Ishøj
Hundige BK (1)
HHT
162572
to25-04 2024
19:00 Rønnedehallen
2
-
4
25. apr
19:00
Rønnede IF
2
Lellinge IF
4
162655
ma29-04 2024
19:00 Rønnedehallen
3
-
6
29. apr
19:00
Rønnede IF
3
Hundige BK (1)
6
162659
on01-05 2024
19:00 Lellinge Stadion
5
-
0
01. maj
19:00
Lellinge IF
5
Greve Fodbold
0
162657
to02-05 2024
19:30 Hellested Stadion
UHT
02. maj
19:30
Hellested IF
FC Ishøj
UHT
162661
ti07-05 2024
19:00 Hundige Boldfælled
10
-
2
07. maj
19:00
Hundige BK (1)
10
Hellested IF
2
162660
on08-05 2024
20:00 Greve Idræts Center
UHT
08. maj
20:00
Greve Fodbold
Rønnede IF
UHT
162665
ma13-05 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
5
-
4
13. maj
20:30
FC Ishøj
5
Rønnede IF
4
162663
to16-05 2024
19:00 Lellinge Stadion
1
-
5
16. maj
19:00
Lellinge IF
1
Hellested IF
5
162664
19-05 2024
14:00 Hundige Boldfælled
UHT
19. maj
14:00
Hundige BK (1)
Greve Fodbold
UHT
162666
on22-05 2024
19:00 Rønnedehallen
1
-
7
22. maj
19:00
Rønnede IF
1
Hellested IF
7
162668
on22-05 2024
19:00 Lellinge Stadion
3
-
4
22. maj
19:00
Lellinge IF
3
Hundige BK (1)
4
162667
on22-05 2024
20:00 Greve Idræts Center
0
-
2
22. maj
20:00
Greve Fodbold
0
FC Ishøj
2
162671
on29-05 2024
19:00 Lellinge Stadion
7
-
3
29. maj
19:00
Lellinge IF
7
Rønnede IF
3
162669
to30-05 2024
19:00 Hellested Stadion
UHT
30. maj
19:00
Hellested IF
Greve Fodbold
UHT
162670
02-06 2024
14:00 Hundige Boldfælled
UHT
02. jun
14:00
Hundige BK (1)
FC Ishøj
UHT
162674
ma03-06 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
6
03. jun
20:30
FC Ishøj
1
Hellested IF
6
162672
on05-06 2024
20:00 Greve Idræts Center
6
-
2
05. jun
20:00
Greve Fodbold
6
Lellinge IF
2
162673
to06-06 2024
18:30 Hundige Boldfælled
14
-
2
06. jun
18:30
Hundige BK (1)
14
Rønnede IF
2
162677
ti11-06 2024
19:00 Lellinge Stadion
0
-
0
11. jun
19:00
Lellinge IF
0
FC Ishøj
0
162675
to13-06 2024
19:00 Rønnedehallen
3
-
1
13. jun
19:00
Rønnede IF
3
Greve Fodbold
1
162676
to13-06 2024
19:00 Hellested Stadion
1
-
3
13. jun
19:00
Hellested IF
1
Hundige BK (1)
3
162662
on19-06 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
19. jun
20:30
FC Ishøj
Lellinge IF
162568
22-06 2024
14:00 Hellested Stadion
22. jun
14:00
Hellested IF
Lellinge IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 3

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.00 i Borup
kamp 2: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 3: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.30 i Borup.
kamp 4: Finale Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: 3-4 plads Taber kamp 2 - Taber kamp 3

Log ind