U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024, Pulje 31

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
386258
ma08-04 2024
19:00 Stidsholt Ungdomsskole
3
-
3
08. apr
19:00
Stidsholt IF
3
ØVI/TTB
3
386270
ma08-04 2024
19:00 Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
0
-
4
08. apr
19:00
Skagen IK
0
Tårs/Ugilt IF
4
386279
ti16-04 2024
18:00 Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
2
-
2
16. apr
18:00
ØVI/TTB
2
Skagen IK
2
386272
on17-04 2024
18:00 SCO Park (Tårs)
0
-
5
17. apr
18:00
Tårs/Ugilt IF
0
Skibsby-Højene IF
5
387612
on17-04 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
1
-
1
17. apr
19:00
Fortuna Hjørring
1
Stidsholt IF
1
387614
ma22-04 2024
19:00 Stidsholt Ungdomsskole
0
-
5
22. apr
19:00
Stidsholt IF
0
Tårs/Ugilt IF
5
387615
on24-04 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
5
-
1
24. apr
19:00
Fortuna Hjørring
5
ØVI/TTB
1
387613
to25-04 2024
19:00 Højene Hallen
7
-
2
25. apr
19:00
Skibsby-Højene IF
7
Skagen IK
2
387621
ma29-04 2024
19:00 Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
2
-
8
29. apr
19:00
Skagen IK
2
Stidsholt IF
8
387620
on01-05 2024
18:00 SCO Park (Tårs)
0
-
3
01. maj
18:00
Tårs/Ugilt IF
0
Fortuna Hjørring
3
387622
ma06-05 2024
19:00 Stidsholt Ungdomsskole
0
-
3
06. maj
19:00
Stidsholt IF
0
Skibsby-Højene IF
3
387628
ti07-05 2024
18:00 Thorshøj Stadion
4
-
0
07. maj
18:00
ØVI/TTB
4
Tårs/Ugilt IF
0
387629
on08-05 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
UHT
08. maj
19:00
Fortuna Hjørring
Skagen IK
UHT
387619
to09-05 2024
17:30 Højene Hallen Kunstgræs
7
-
0
09. maj
17:30
Skibsby-Højene IF
7
ØVI/TTB
0
387636
ti14-05 2024
18:00 Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
2
-
3
14. maj
18:00
ØVI/TTB
2
Stidsholt IF
3
387635
on15-05 2024
18:00 SCO Park (Tårs)
UHT
15. maj
18:00
Tårs/Ugilt IF
Skagen IK
UHT
387637
on15-05 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
0
-
3
15. maj
19:00
Fortuna Hjørring
0
Skibsby-Højene IF
3
387639
ma20-05 2024
19:00 Stidsholt Ungdomsskole
3
-
5
20. maj
19:00
Stidsholt IF
3
Fortuna Hjørring
5
387640
ma20-05 2024
19:00 Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
1
-
4
20. maj
19:00
Skagen IK
1
ØVI/TTB
4
387638
on22-05 2024
18:00 Højene Hallen
2
-
0
22. maj
18:00
Skibsby-Højene IF
2
Tårs/Ugilt IF
0
387644
25-05 2024
15:00 Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
HHT
25. maj
15:00
Skagen IK
Skibsby-Højene IF
HHT
387642
ti28-05 2024
18:00 Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
1
-
8
28. maj
18:00
ØVI/TTB
1
Fortuna Hjørring
8
386257
on29-05 2024
17:30 Højene Hallen
1
-
1
29. maj
17:30
Skibsby-Højene IF
1
Fortuna Hjørring
1
387641
on29-05 2024
18:00 SCO Park (Tårs)
0
-
4
29. maj
18:00
Tårs/Ugilt IF
0
Stidsholt IF
4
387646
ti04-06 2024
18:00 Thorshøj Stadion
0
-
1
04. jun
18:00
ØVI/TTB
0
Skibsby-Højene IF
1
387645
ti04-06 2024
19:00 Stidsholt Ungdomsskole
UHT
04. jun
19:00
Stidsholt IF
Skagen IK
UHT
387647
on05-06 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
4
-
0
05. jun
19:00
Fortuna Hjørring
4
Tårs/Ugilt IF
0
387649
ma10-06 2024
17:30 SCO Park (Tårs)
0
-
0
10. jun
17:30
Tårs/Ugilt IF
0
ØVI/TTB
0
387650
ma10-06 2024
19:00 Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
0
-
8
10. jun
19:00
Skagen IK
0
Fortuna Hjørring
8
387648
ti11-06 2024
18:00 Højene Hallen
0
-
2
11. jun
18:00
Skibsby-Højene IF
0
Stidsholt IF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Nr. 1 + 2 i puljen er kvalificeret til Regionsmesterskaberne lørdag 22. juni i Aalborg KFUM.

AFBUD TIL REGIONSMESTERSKABET
Hvis I er forhindrede i at deltage, er det vigtigt, at I hurtigst muligt meddeler regionskontoret dette - et tidligt afbud giver os bedre forudsætninger for at finde en kvalificeret afløser.

Afbud ødelægger stævnet for andre og medfører derfor bøde - se nedenstående skema for yderligere oplysninger:

Afbud inden 1. juni: Gratis
Afbud 1. juni - 16. juni: kr. 500 ,-
Afbud fra 17. juni - 23. juni: kr. 1.000 ,-

Har du yderligere spørgsmål til regionsfinalerne, er du velkommen til at kontakte regionskontoret.

 

Log ind