Slagslunde-Ganløse IF

Serie 3 , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
656931
13-08 2022
14:00 Allerød FK Slagslunde-Ganløse IF Allerød Idrætspark
0
-
6
13. aug 2022
14:00
Allerød FK
0
Slagslunde-Ganløse IF
6
656932
20-08 2022
13:00 Slagslunde-Ganløse IF FC Whop en Dei Gryden
5
-
2
20. aug 2022
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
5
FC Whop en Dei
2
656941
ti30-08 2022
18:30 Ølsted IF Slagslunde-Ganløse IF Ølsted Idrætsanlæg
4
-
1
30. aug 2022
18:30
Ølsted IF
4
Slagslunde-Ganløse IF
1
656944
ti06-09 2022
18:30 Slagslunde-Ganløse IF Ålholm IF (1) Gryden
1
-
1
06. sep 2022
18:30
Slagslunde-Ganløse IF
1
Ålholm IF (1)
1
657311
10-09 2022
15:30 Dalby IF / HFK fodbold Slagslunde-Ganløse IF Dalby Stadion
0
-
0
10. sep 2022
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
0
Slagslunde-Ganløse IF
0
657315
17-09 2022
13:00 Slagslunde-Ganløse IF Brødeskov IF Gryden
2
-
1
17. sep 2022
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Brødeskov IF
1
657326
24-09 2022
13:30 FIF, Hillerød Slagslunde-Ganløse IF FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
5
24. sep 2022
13:30
FIF, Hillerød
1
Slagslunde-Ganløse IF
5
657327
01-10 2022
13:00 Slagslunde-Ganløse IF ORI-Fodbold Gryden
4
-
1
01. okt 2022
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
4
ORI-Fodbold
1
657333
08-10 2022
13:00 Slagslunde-Ganløse IF Lynge-Uggeløse IF Gryden
8
-
1
08. okt 2022
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
8
Lynge-Uggeløse IF
1
657344
15-10 2022
12:30 Melby-Liseleje IF Slagslunde-Ganløse IF Melby Stadion
2
-
3
15. okt 2022
12:30
Melby-Liseleje IF
2
Slagslunde-Ganløse IF
3
657345
22-10 2022
13:00 Slagslunde-Ganløse IF Jyllinge FC Gryden
2
-
0
22. okt 2022
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Jyllinge FC
0
657351
01-04 2023
13:00 Slagslunde-Ganløse IF Allerød FK Gryden kunstgræs
4
-
0
01. apr 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
4
Allerød FK
0
658706
09-04 2023
13:00 FC Whop en Dei Slagslunde-Ganløse IF Stenløse Stadion
HHT
09. apr 2023
13:00
FC Whop en Dei
Slagslunde-Ganløse IF
HHT
658709
15-04 2023
13:00 Slagslunde-Ganløse IF Ølsted IF Gryden
3
-
0
15. apr 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Ølsted IF
0
658715
22-04 2023
12:00 Ålholm IF (1) Slagslunde-Ganløse IF Hillerød Stadion Kunstgræs
3
-
3
22. apr 2023
12:00
Ålholm IF (1)
3
Slagslunde-Ganløse IF
3
658722
29-04 2023
13:00 Slagslunde-Ganløse IF Dalby IF / HFK fodbold Gryden kunstgræs
6
-
2
29. apr 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
6
Dalby IF / HFK fodbold
2
658793
to04-05 2023
19:00 Brødeskov IF Slagslunde-Ganløse IF Brødeskov Stadion Kunst
2
-
3
04. maj 2023
19:00
Brødeskov IF
2
Slagslunde-Ganløse IF
3
658795
13-05 2023
13:00 Slagslunde-Ganløse IF FIF, Hillerød Gryden
4
-
1
13. maj 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
4
FIF, Hillerød
1
658802
20-05 2023
13:00 ORI-Fodbold Slagslunde-Ganløse IF Oppe-Sundby Stadion
1
-
0
20. maj 2023
13:00
ORI-Fodbold
1
Slagslunde-Ganløse IF
0
658844
27-05 2023
15:15 Lynge-Uggeløse IF Slagslunde-Ganløse IF Lynge Idrætsanlæg
2
-
1
27. maj 2023
15:15
Lynge-Uggeløse IF
2
Slagslunde-Ganløse IF
1
658846
ti30-05 2023
19:00 Slagslunde-Ganløse IF Melby-Liseleje IF Gryden
7
-
0
30. maj 2023
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
7
Melby-Liseleje IF
0
658852
10-06 2023
11:30 Jyllinge FC Slagslunde-Ganløse IF Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
2
10. jun 2023
11:30
Jyllinge FC
1
Slagslunde-Ganløse IF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind