MENU

Østmøn SGI //

Serie 4, Pulje 12

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
622299
15-08 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Østmøn SGI Faxe Ladeplads Stadion
1 - 1
622348
22-08 2020
Kl. 13:15
Østmøn SGI Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Hjertebjerg Stadion
2 - 0
622355
29-08 2020
Kl. 15:30
Østmøn SGI Næstved FC 77 Hjertebjerg Stadion
5 - 1
622362
05-09 2020
Kl. 14:00
Herlufsholm GF (1) Østmøn SGI SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4 - 1
622367
12-09 2020
Kl. 14:30
Østmøn SGI Mern UIF Hjertebjerg Stadion
4 - 2
622379
26-09 2020
Kl. 15:30
Østmøn SGI Møns FK Hjertebjerg Stadion
0 - 4
622384
03-10 2020
Kl. 12:00
Suså IF Østmøn SGI Herlufmaglehallen
1 - 2
622406
10-10 2020
Kl. 15:30
Østmøn SGI Toksværd Olstrup Fodbold Hjertebjerg Stadion
Udehold taberdømt
622449
17-10 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Østmøn SGI Ørslev Stadion
3 - 1
622457
24-10 2020
Kl. 13:30
Østmøn SGI Karrebæk IF Hjertebjerg Stadion
1 - 2
622469
17-04 2021
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Østmøn SGI Fuglebjerg Stadion
1 - 0
622475
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Østmøn SGI Dyrskuepladsen
1 - 3
622481
24-04 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Herlufsholm GF (1) Hjertebjerg Stadion
1 - 4
622533
02-05 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Østmøn SGI Mern Stadion
Hjemmehold taberdømt
622542
08-05 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Faxe BK Hjertebjerg Stadion
2 - 0
622375
on
12-05 2021
Kl. 19:00
Faxe BK Østmøn SGI Faxe Stadion
3 - 2
622551
15-05 2021
Kl. 15:30
Møns FK Østmøn SGI Stege Stadion
4 - 2
622554
22-05 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Suså IF Hjertebjerg Stadion
3 - 1
622561
to
27-05 2021
Kl. 18:45
Toksværd Olstrup Fodbold Østmøn SGI Toksværd Idrætsplads
3 - 2
622566
05-06 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Ørslev GIF (V) Hjertebjerg Stadion
3 - 4
622758
12-06 2021
Kl. 11:00
Karrebæk IF Østmøn SGI Karrebæk Skole
2 - 3
622462
19-06 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Faxe Ladeplads IF Hjertebjerg Stadion
2 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind