Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug 2021
12:00
Gilleleje FK
0
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
15:00
Hundested IK
0
Gilleleje FK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
12:00
Gilleleje FK
3
Tikøb IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
14:00
Oversidder
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
19:00
Hornbæk IF
4
Gilleleje FK
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:00
Gilleleje FK
1
Humlebæk BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
16:00
Melby-Liseleje IF
1
Gilleleje FK
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
19:30
Gilleleje FK
3
Ølsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
14:00
Snekkersten IF
3
Gilleleje FK
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
15:30
Gilleleje FK
4
Espergærde IF
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
15:30
IS Skævinge
5
Gilleleje FK
2
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
12:00
Gilleleje FK
4
Hornbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
Gilleleje FK
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
15:30
Gilleleje FK
4
Hundested IK
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
14:00
Tikøb IF
Gilleleje FK
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
15:30
Gilleleje FK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:00
Humlebæk BK
2
Gilleleje FK
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
12:00
Gilleleje FK
7
Melby-Liseleje IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:00
Ølsted IF
2
Gilleleje FK
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
12:00
Gilleleje FK
5
Snekkersten IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:00
Espergærde IF
2
Gilleleje FK
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:00
Gilleleje FK
2
IS Skævinge
1
|
Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1