Nørrebro United 4

U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår, Sort

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
821609
05-05 2024
10:30 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
05. maj
10:30
Skovshoved IF 3
Nørrebro United 4
821611
05-05 2024
10:55
Vestia 3
!
NB: Vestia 3 er taberdømt
Skovshoved I P Kunst
Skovshoved Idrætsforening
05. maj
10:55
Nørrebro United 4
Vestia 3
821615
05-05 2024
11:45 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
05. maj
11:45
KB 8
Nørrebro United 4
821618
25-05 2024
10:00
Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
25. maj
10:00
GVI 4
Nørrebro United 4
821620
25-05 2024
10:25
Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
25. maj
10:25
Nørrebro United 4
Østerbro IF 3
821624
25-05 2024
11:15
Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
25. maj
11:15
Aakanden GF 2
Nørrebro United 4
821677
01-06 2024
10:25 Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 B Østerbro Idræts Forening
01. jun
10:25
Jægersborg BK 2
Nørrebro United 4
821679
01-06 2024
10:50 Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 B Østerbro Idræts Forening
01. jun
10:50
Nørrebro United 4
Skovshoved IF 3
821682
01-06 2024
11:40 Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 A Østerbro Idræts Forening
01. jun
11:40
Aakanden GF 2
Nørrebro United 4
821683
09-06 2024
12:30 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
12:30
Skjold 2
Nørrebro United 4
821689
09-06 2024
13:20
Oversidder
Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
13:20
Oversidder
Nørrebro United 4
821691
09-06 2024
13:45 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
13:45
Nørrebro United 4
B.93 7
830321
16-06 2024
15:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:00
KFUM 1
Nørrebro United 4
959607
16-06 2024
15:50 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:50
KB 8
Nørrebro United 4
396285
16-06 2024
16:15 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
16:15
Nørrebro United 4
Vestia 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind