MENU

FC Rudersdal //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 3 Pulje 3
Serie 5 - Efterår Pulje 2
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 1
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-M+32 2 - Efterår Pulje 1
8-M+32 (Old Boys) Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+40 1 - Efterår Pulje 1
8-M+40 2 - Efterår Pulje 3
8-M+40 (Veteran) Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+40 (Veteran) Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+45 1 - Efterår Pulje 1
8-mands +55 2 - 2022 Pulje 1
U17
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 1
U17 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 8-mands (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 2
U13 Piger 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 24/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 4, 3 baner
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 21.august Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 9
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 2
U8
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august Pulje 4
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 2
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 12

Log ind