Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr 2019
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
8
Himmelev-Veddelev BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
11:00
VG Fodbold
1
Greve BK 85
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
11:00
Oversidder
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
13:00
Havdrup GI
2
Køge Nord FC
6
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2019
20:30
Ishøj IF (1)
7
Mosede BK
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
12:00
Himmelev-Veddelev BK (2)
6
Mosede BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
11:00
Greve BK 85
7
Havdrup GI
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
11:00
Haslev FC
2
VG Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
11:00
Ishøj IF (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
11:00
Køge Nord FC
Førslev IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
12:00
DLF Terslev
AIK 65 Strøby Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
18:30
VG Fodbold
5
Ishøj IF (1)
5
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
18:30
Havdrup GI
4
Førslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
18:30
Greve BK 85
2
Haslev FC
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
18:30
Oversidder
Himmelev-Veddelev BK (2)
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
18:30
DLF Terslev
0
Mosede BK
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
19:00
AIK 65 Strøby Fodbold
2
Køge Nord FC
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:00
Himmelev-Veddelev BK (2)
1
VG Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:00
Førslev IF
3
AIK 65 Strøby Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:00
Haslev FC
3
Havdrup GI
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:00
Ishøj IF (1)
5
Greve BK 85
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:00
DLF Terslev
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:00
Køge Nord FC
4
Mosede BK
5
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
11:00
Havdrup GI
3
AIK 65 Strøby Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
11:00
Greve BK 85
2
Himmelev-Veddelev BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
11:00
Oversidder
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
11:00
Haslev FC
3
Ishøj IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
12:00
Mosede BK
2
Førslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
VG Fodbold
1
DLF Terslev
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:00
Himmelev-Veddelev BK (2)
6
Haslev FC
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
2
Mosede BK
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:00
Førslev IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:00
Ishøj IF (1)
2
Havdrup GI
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:00
Køge Nord FC
4
VG Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2019
11:00
Havdrup GI
1
Mosede BK
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2019
11:00
Greve BK 85
2
Køge Nord FC
6
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2019
11:00
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2019
11:00
Haslev FC
DLF Terslev
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2019
11:00
Ishøj IF (1)
3
Himmelev-Veddelev BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
VG Fodbold
2
Førslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
19:00
DLF Terslev
1
Greve BK 85
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
12:00
Himmelev-Veddelev BK (2)
1
Havdrup GI
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
VG Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
11:00
Førslev IF
4
Greve BK 85
1
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:00
Mosede BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
13:00
Køge Nord FC
Haslev FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:00
DLF Terslev
Ishøj IF (1)
HMH
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
12:00
Himmelev-Veddelev BK (2)
DLF Terslev
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
11:00
VG Fodbold
Mosede BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
11:00
Havdrup GI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
11:00
Greve BK 85
2
AIK 65 Strøby Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
11:00
Haslev FC
4
Førslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
11:00
Ishøj IF (1)
Køge Nord FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Førslev IF
4
DLF Terslev
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
5
Haslev FC
3
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
11:00
Førslev IF
3
Ishøj IF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
11:00
Oversidder
VG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
11:00
Havdrup GI
1
DLF Terslev
3
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
11:00
Køge Nord FC
4
Himmelev-Veddelev BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
12:00
Mosede BK
1
Greve BK 85
4
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2019
19:00
Himmelev-Veddelev BK (2)
Førslev IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
11:00
Greve BK 85
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
11:00
Ishøj IF (1)
8
AIK 65 Strøby Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
13:00
Haslev FC
Mosede BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:00
DLF Terslev
Køge Nord FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
VG Fodbold
4
Havdrup GI
2
|
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 6
Kvartfinaler torsdag den 20. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 7
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 5
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 4
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.