MENU

8-M+32 (Old boys) 2 - Efterår, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
912406 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Reerslev IF (2) Albertslund IF (1) Reerslev Skole
3 - 3
912408 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Vindinge IF Ishøj Idrætsplads
HMH
912405 ti
13-08 2019
Kl. 19:00
Bramsnæs FB Hedehusene Independents Bramsnæsvighallen
1 - 2
912407
ti
13-08 2019
Kl. 19:00
Taastrup FC Karlslunde IF NyBolig Park
3 - 2
912409 on
14-08 2019
Kl. 18:30
Røde Stjerne BK Hvalsø IF Roskilde IC (Darup)
13 - 2
912454 ma
19-08 2019
Kl. 18:30
Vindinge IF Røde Stjerne BK Vindinge Idrætspark
4 - 2
912456 ti
20-08 2019
Kl. 19:00
Albertslund IF (1) Bramsnæs FB Albertslund Stadion
7 - 1
912458
ti
20-08 2019
Kl. 19:00
Hvalsø IF Taastrup FC Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 11
912455 on
21-08 2019
Kl. 18:30
Hedehusene Independents Torslunde-Ishøj IF Hedehusene Idrætspark
0 - 1
912461
ma
26-08 2019
Kl. 19:00
Reerslev IF (2) Hvalsø IF Reerslev Skole
2 - 2
912462 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Albertslund IF (1) Ishøj Idrætsplads
1 - 2
912460 ti
27-08 2019
Kl. 19:00
Bramsnæs FB Karlslunde IF Bramsnæsvighallen
3 - 0
912495 on
28-08 2019
Kl. 18:30
Røde Stjerne BK Taastrup FC Roskilde IC (Darup)
1 - 7
912459 to
29-08 2019
Kl. 18:30
Vindinge IF Hedehusene Independents Vindinge Idrætspark
2 - 3
912503 ti
03-09 2019
Kl. 18:30
Hvalsø IF Bramsnæs FB Hvalsø ny Idrætsplads
4 - 4
912501
ti
03-09 2019
Kl. 19:00
Taastrup FC Reerslev IF (2) NyBolig Park - Kunstgræs
3 - 1
912502 ti
03-09 2019
Kl. 19:30
Karlslunde IF Torslunde-Ishøj IF Karlslunde Stadion
8 - 0
912500 to
05-09 2019
Kl. 18:30
Albertslund IF (1) Vindinge IF Albertslund Stadion
UHT

Udehold taberdømt

912499 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
Hedehusene Independents Røde Stjerne BK Hedehusene Idrætspark
3 - 5
912507 ma
09-09 2019
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Hvalsø IF Ishøj Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

912505 ti
10-09 2019
Kl. 18:30
Bramsnæs FB Taastrup FC Bramsnæsvighallen
0 - 3
912508 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Røde Stjerne BK Reerslev IF (2) Roskilde IC (Darup)
0 - 2
912504 to
12-09 2019
Kl. 18:30
Vindinge IF Karlslunde IF Vindinge Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

912506
15-09 2019
Kl. 11:00
Hedehusene Independents Albertslund IF (1) Hedehusene Idrætspark
0 - 1
912510 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
Reerslev IF (2) Bramsnæs FB Reerslev Skole
UHT

Udehold taberdømt

912512 ma
16-09 2019
Kl. 20:15
Taastrup FC Torslunde-Ishøj IF NyBolig Park - Kunstgræs
2 - 0
912511 ti
17-09 2019
Kl. 18:00
Albertslund IF (1) Røde Stjerne BK Albertslund Stadion
UHT

Udehold taberdømt

912513 ti
17-09 2019
Kl. 19:30
Karlslunde IF Hedehusene Independents Karlslunde Stadion
0 - 5
912514 to
19-09 2019
Kl. 20:30
Hvalsø IF Vindinge IF Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
0 - 1
912518 ma
23-09 2019
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Reerslev IF (2) Ishøj Idrætsplads
3 - 0
912517 ti
24-09 2019
Kl. 17:45
Albertslund IF (1) Karlslunde IF Albertslund Stadion
UHT

Udehold taberdømt

912519 on
25-09 2019
Kl. 17:45
Røde Stjerne BK Bramsnæs FB Roskilde IC (Darup)
1 - 2
912516 on
25-09 2019
Kl. 17:45
Hedehusene Independents Hvalsø IF Hedehusene Idrætspark
5 - 3
912515 on
25-09 2019
Kl. 18:00
Vindinge IF Taastrup FC Vindinge Idrætspark
5 - 3
912521 ma
30-09 2019
Kl. 17:30
Reerslev IF (2) Vindinge IF Reerslev Skole
1 - 5
912522 ma
30-09 2019
Kl. 20:15
Taastrup FC Hedehusene Independents NyBolig Park - Kunstgræs
9 - 4
912520 ti
01-10 2019
Kl. 17:30
Bramsnæs FB Torslunde-Ishøj IF Bramsnæsvighallen
0 - 1
912524 ti
01-10 2019
Kl. 20:00
Hvalsø IF Albertslund IF (1) Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
2 - 3
912523 on
02-10 2019
Kl. 17:30
Røde Stjerne BK Karlslunde IF Roskilde IC (Darup)
0 - 7
912528 ma
07-10 2019
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Røde Stjerne BK Ishøj Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

912527 ti
08-10 2019
Kl. 17:15
Albertslund IF (1) Taastrup FC Albertslund Stadion
3 - 1
912529 ti
08-10 2019
Kl. 19:30
Karlslunde IF Hvalsø IF Karlslunde Stadion
5 - 1
912525 on
09-10 2019
Kl. 17:15
Vindinge IF Bramsnæs FB Vindinge Idrætspark
9 - 2
912457
to
10-10 2019
Kl. 19:30
Karlslunde IF Reerslev IF (2) Karlslunde Stadion
3 - 0
912526
13-10 2019
Kl. 11:00
Hedehusene Independents Reerslev IF (2) Hedehusene Idrætspark
1 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind