MENU

U15 Drenge Mester (06) Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
636759
15-08 2020
Kl. 10:30
Karlslunde IF Herfølge BK Karlslunde Stadion
4 - 0
636763
15-08 2020
Kl. 13:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening Hørsholm-Usserød IK Skælskør Stadion
5 - 0
636760
15-08 2020
Kl. 13:30
Solrød FC Værløse BK Solrød Idrætscenter
4 - 1
636761
16-08 2020
Kl. 10:30
Snekkersten IF Slagslunde-Ganløse IF Snekkersten Idrætscenter
3 - 7
636762
16-08 2020
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Vordingborg IF Virum Stadion
2 - 0
636766 on
19-08 2020
Kl. 18:30
Værløse BK Karlslunde IF Værløse Stadion
1 - 2
636768
22-08 2020
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Snekkersten IF Hørsholm Idrætspark
0 - 2
636765
23-08 2020
Kl. 14:00
Herfølge BK Virum-Sorgenfri BK Herfølge Stadion
0 - 2
636767
23-08 2020
Kl. 16:00
Slagslunde-Ganløse IF Solrød FC Gryden kunstgræs
2 - 5
636769
ti
25-08 2020
Kl. 19:00
Vordingborg IF Herfølge BK Vordingborg Stadion
0 - 2
636771
29-08 2020
Kl. 11:00
Solrød FC Hørsholm-Usserød IK Solrød Idrætscenter
7 - 1
636773
29-08 2020
Kl. 13:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening Snekkersten IF Skælskør Stadion
3 - 2
636772 ma
31-08 2020
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Værløse BK Virum Stadion
0 - 2
636770 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Karlslunde IF Slagslunde-Ganløse IF Karlslunde Stadion
6 - 3
636774 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Herfølge BK Skælskør Boldklub og Idrætsforening Herfølge Stadion
7 - 2
636777
05-09 2020
Kl. 10:30
Slagslunde-Ganløse IF Virum-Sorgenfri BK Gryden kunstgræs
1 - 1
636776
05-09 2020
Kl. 10:30
Snekkersten IF Solrød FC Snekkersten Idrætscenter
1 - 1
636778
05-09 2020
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Karlslunde IF Hørsholm Idrætspark
1 - 4
636775
06-09 2020
Kl. 16:00
Værløse BK Vordingborg IF Værløse Stadion
3 - 2
636764
on
09-09 2020
Kl. 18:15
Vordingborg IF Skælskør Boldklub og Idrætsforening Vordingborg Stadion
2 - 1
636783
fr
11-09 2020
Kl. 18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening Solrød FC Skælskør Stadion Kunstgræs
2 - 5
636780
12-09 2020
Kl. 10:30
Karlslunde IF Snekkersten IF Karlslunde Stadion
2 - 2
636779
13-09 2020
Kl. 11:00
Vordingborg IF Slagslunde-Ganløse IF Vordingborg Stadion
1 - 1
636781
13-09 2020
Kl. 14:00
Herfølge BK Værløse BK Herfølge Stadion
3 - 0
636782
ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Hørsholm-Usserød IK Virum Stadion
5 - 1
636785
to
17-09 2020
Kl. 18:30
Værløse BK Skælskør Boldklub og Idrætsforening Værløse Stadion
0 - 1
636787
19-09 2020
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Herfølge BK Gryden kunstgræs
8 - 1
636786
19-09 2020
Kl. 10:30
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK Snekkersten Idrætscenter
0 - 5
636784
19-09 2020
Kl. 11:15
Solrød FC Karlslunde IF Solrød Idrætscenter
1 - 2
636801
ti
22-09 2020
Kl. 18:00
Værløse BK Snekkersten IF Værløse Stadion
1 - 3
636793 fr
25-09 2020
Kl. 18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening Karlslunde IF Skælskør Stadion
0 - 1
636789
26-09 2020
Kl. 13:30
Vordingborg IF Snekkersten IF Vordingborg Stadion
2 - 3
636790
26-09 2020
Kl. 15:00
Herfølge BK Hørsholm-Usserød IK Herfølge Stadion
3 - 0
636792
27-09 2020
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK Solrød FC Virum Stadion
3 - 0
636791
27-09 2020
Kl. 16:00
Værløse BK Slagslunde-Ganløse IF Værløse Stadion
0 - 5
636797
03-10 2020
Kl. 10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening Slagslunde-Ganløse IF Skælskør Stadion
636798
03-10 2020
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Værløse BK Hørsholm Idrætspark
636796
03-10 2020
Kl. 13:30
Snekkersten IF Herfølge BK Snekkersten Idrætscenter
636794
04-10 2020
Kl. 10:30
Karlslunde IF Virum-Sorgenfri BK Karlslunde Stadion
636795
04-10 2020
Kl. 15:00
Solrød FC Vordingborg IF Solrød Idrætscenter
636800 ma
05-10 2020
Kl. 18:00
Herfølge BK Solrød FC Herfølge Stadion
636803 on
07-10 2020
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Hørsholm-Usserød IK Gryden kunstgræs
636799
10-10 2020
Kl. 11:30
Vordingborg IF Karlslunde IF Vordingborg Stadion
636802
11-10 2020
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Skælskør Boldklub og Idrætsforening Virum Stadion
636788
17-10 2020
Kl. 13:30
Hørsholm-Usserød IK Vordingborg IF Hørsholm Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind