MENU

U16 Drenge 2 (05) Forår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
706273
17-04 2021
Kl. 10:45
Espergærde IF Brødeskov IF Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 3
706272
17-04 2021
Kl. 12:00
Hornbæk IF Snekkersten IF Pedella Park
5 - 2
706271
17-04 2021
Kl. 13:30
Helsinge Fodbold FIF/KBK Hillerød Helsinge Stadion
3 - 5
706274
24-04 2021
Kl. 10:00
Snekkersten IF FIF/KBK Hillerød Snekkersten Idrætscenter
1 - 2
706276
24-04 2021
Kl. 11:00
Espergærde IF Hornbæk IF Mørdrup Idrætsanlæg
0 - 3
706275
24-04 2021
Kl. 13:30
Brødeskov IF Helsinge Fodbold Brødeskov Stadion Kunst
3 - 3
706278 on
28-04 2021
Kl. 18:30
Helsinge Fodbold Espergærde IF Helsinge Stadion
UHT

Udehold taberdømt

706277 to
29-04 2021
Kl. 17:30
FIF/KBK Hillerød Hornbæk IF KBK Hillerød Øst-huset
3 - 2
706280
on
05-05 2021
Kl. 17:30
Brødeskov IF FIF/KBK Hillerød Brødeskov Stadion Kunst
1 - 1
706282
08-05 2021
Kl. 11:00
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
0 - 3
706281
08-05 2021
Kl. 12:00
Hornbæk IF Helsinge Fodbold Pedella Park
9 - 1
706501 on
12-05 2021
Kl. 18:30
Hornbæk IF Brødeskov IF Pedella Park
706502
15-05 2021
Kl. 11:00
Espergærde IF FIF/KBK Hillerød Mørdrup Idrætsanlæg
706500
15-05 2021
Kl. 13:30
Helsinge Fodbold Snekkersten IF Helsinge Stadion
706504 on
19-05 2021
Kl. 18:00
Brødeskov IF Espergærde IF Brødeskov Stadion Kunst
706505 on
19-05 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Hornbæk IF Snekkersten Idrætscenter
706503 to
20-05 2021
Kl. 17:30
FIF/KBK Hillerød Helsinge Fodbold FIF-Stadion Kunstgræs
706268
22-05 2021
Kl. 13:30
FIF/KBK Hillerød Espergærde IF FIF-Stadion Kunstgræs
706269
23-05 2021
Kl. 14:15
Brødeskov IF Hornbæk IF Brødeskov Stadion Kunst
706270
23-05 2021
Kl. 15:15
Snekkersten IF Helsinge Fodbold Snekkersten Idrætscenter
706508 on
26-05 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF FIF/KBK Hillerød Snekkersten Idrætscenter
706506
30-05 2021
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold Brødeskov IF Helsinge Stadion
706507
30-05 2021
Kl. 15:00
Hornbæk IF Espergærde IF Pedella Park
706279 on
02-06 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Brødeskov IF Snekkersten Idrætscenter
706511
05-06 2021
Kl. 11:00
Espergærde IF Helsinge Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
706510
05-06 2021
Kl. 12:00
Hornbæk IF FIF/KBK Hillerød Pedella Park
706509
06-06 2021
Kl. 14:15
Brødeskov IF Snekkersten IF Brødeskov Stadion
706515 on
09-06 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter
706514
12-06 2021
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold Hornbæk IF Helsinge Stadion
706512
12-06 2021
Kl. 13:30
FIF/KBK Hillerød Brødeskov IF FIF-Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 3 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Semifinale: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3 

Finale: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder af pulje 2/3 - Vinder pulje 1

Log ind