Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr 2022
11:00
Snekkersten IF
2
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
11:45
Måløv BK
3
Allerød Fodbold Klub
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
13:30
Lundtofte Boldklub
4
Bagsværd BK
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
11:00
Nivå-Kokkedal FK
7
AB
3
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
18:00
Allerød Fodbold Klub
3
Nivå-Kokkedal FK
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:00
AB
0
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:30
Bagsværd BK
4
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
10:00
Ålholm IF
1
Snekkersten IF
4
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
11:45
Lyngby Boldklub 1921
1
Måløv BK
3
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:30
Nivå-Kokkedal FK
1
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
17:30
Espergærde IF
1
Furesø HIF/VBK
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
18:30
AB
2
Allerød Fodbold Klub
6
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
10:00
Ålholm IF
3
Nivå-Kokkedal FK
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
13:30
Lundtofte Boldklub
3
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
13:30
Lyngby Boldklub 1921
0
AB
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
11:00
Allerød Fodbold Klub
9
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
12:00
Bagsværd BK
0
Måløv BK
5
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
12:00
Furesø HIF/VBK
3
Snekkersten IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
18:00
AB
5
Ålholm IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
11:00
Nivå-Kokkedal FK
3
Bagsværd BK
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
11:15
Snekkersten IF
9
Lundtofte Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
12:00
Espergærde IF
2
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
12:00
Måløv BK
2
Furesø HIF/VBK
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
18:00
Hørsholm-Usserød IK
2
Furesø HIF/VBK
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
18:00
Snekkersten IF
5
Bagsværd BK
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
10:00
Ålholm IF
0
Allerød Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:30
Lundtofte Boldklub
1
Måløv BK
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:30
Lyngby Boldklub 1921
7
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
12:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Snekkersten IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
12:00
Bagsværd BK
6
AB
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:00
AB
1
Furesø HIF/VBK
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:30
Allerød Fodbold Klub
3
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
10:00
Måløv BK
2
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
11:00
Nivå-Kokkedal FK
3
Lundtofte Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
12:00
Espergærde IF
1
Snekkersten IF
6
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Ålholm IF
UMH
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
18:30
Furesø HIF/VBK
4
Lundtofte Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
19:00
Allerød Fodbold Klub
1
Bagsværd BK
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
17:30
Lundtofte Boldklub
3
AB
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
10:00
Ålholm IF
1
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
11:00
Snekkersten IF
1
Måløv BK
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Nivå-Kokkedal FK
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:00
Furesø HIF/VBK
3
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
14:00
Bagsværd BK
4
Lyngby Boldklub 1921
3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
12:00
Måløv BK
5
Ålholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
10:00
Ålholm IF
3
Bagsværd BK
3
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
11:00
Nivå-Kokkedal FK
1
Snekkersten IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
17:00
Espergærde IF
1
Lundtofte Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
18:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Ålholm IF
5
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
18:30
Furesø HIF/VBK
4
Lyngby Boldklub 1921
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
18:30
Espergærde IF
3
Måløv BK
4
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
18:00
Snekkersten IF
3
AB
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:15
Måløv BK
4
Nivå-Kokkedal FK
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:15
Furesø HIF/VBK
6
Ålholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
13:30
Lundtofte Boldklub
1
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
12:00
Hørsholm-Usserød IK
0
Allerød Fodbold Klub
9
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
18:00
AB
3
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
18:00
Allerød Fodbold Klub
12
Lundtofte Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
18:00
Espergærde IF
2
Bagsværd BK
8
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
18:30
Furesø HIF/VBK
5
Nivå-Kokkedal FK
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
18:00
AB
1
Måløv BK
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
10:00
Ålholm IF
4
Lundtofte Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:00
Nivå-Kokkedal FK
1
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
11:00
Allerød Fodbold Klub
3
Snekkersten IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
12:00
Bagsværd BK
1
Furesø HIF/VBK
4
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
13:30
Lyngby Boldklub 1921
2
Hørsholm-Usserød IK
2
|
Finale
Lørdag den 18. juni kl. 10.00 i Ølstykke. Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1