MENU

U19 Drenge Mester (04-05) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
637915
13-08 2022
Kl. 16:00
Bagsværd BK Rosenhøj BK Bagsværd Stadion
0
-
1
637916
14-08 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Solrød FC Stadion Vest
0
-
5
637910
14-08 2022
Kl. 13:00
Lynge-Broby IF Næstved I.F. Frederiksberg Skole
6
-
2
637911
14-08 2022
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Snekkersten IF Lillevang Idrætscenter
Udehold taberdømt
637913
14-08 2022
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK Herfølge BK Himmelev Idrætspark
2
-
2
637912
14-08 2022
Kl. 15:30
FC Holte Lyngby Boldklub Rudegård Stadion
1
-
5
637914
14-08 2022
Kl. 16:15
Virum-Sorgenfri BK Vordingborg IF Virum Stadion
2
-
3
637923
on
17-08 2022
Kl. 19:15
Lynge-Broby IF KFUM BK, Roskilde Frederiksberg Skole
0
-
1
637917
fr
19-08 2022
Kl. 18:00
Næstved I.F. Solrød FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
5
-
1
637919
20-08 2022
Kl. 12:00
Vordingborg IF Bagsværd BK XDC Park
8
-
1
637921
20-08 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Himmelev-Veddelev BK Lyngby Stadion
5
-
0
637918
20-08 2022
Kl. 14:00
Rosenhøj BK B. 73, Slagelse Sønderkærskolen
5
-
2
637920
20-08 2022
Kl. 15:30
Herfølge BK Virum-Sorgenfri BK Herfølge Stadion
2
-
5
637922
21-08 2022
Kl. 13:00
Snekkersten IF FC Holte Snekkersten Idrætscenter
2
-
3
637927
fr
26-08 2022
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Lyngby Boldklub Virum Stadion
5
-
0
639343
28-08 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Vordingborg IF Stadion Vest
2
-
2
637924
28-08 2022
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Næstved I.F. Lillevang Idrætscenter
1
-
2
637926
28-08 2022
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK Snekkersten IF Himmelev Idrætspark
5
-
2
639344
28-08 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Rosenhøj BK Solrød Idrætscenter
3
-
1
637925
28-08 2022
Kl. 15:00
FC Holte Lynge-Broby IF Rudegård Stadion
0
-
0
637928
28-08 2022
Kl. 16:00
Bagsværd BK Herfølge BK Bagsværd Stadion
5
-
2
639350
fr
02-09 2022
Kl. 19:00
Næstved I.F. Rosenhøj BK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
4
-
2
639351
03-09 2022
Kl. 12:30
Vordingborg IF Solrød FC XDC Park
7
-
1
639353
03-09 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Bagsværd BK Lyngby Stadion
4
-
1
639352
03-09 2022
Kl. 15:30
Herfølge BK B. 73, Slagelse Herfølge Stadion
2
-
7
639354
04-09 2022
Kl. 13:00
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK Snekkersten Idrætscenter
1
-
8
639356
04-09 2022
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde FC Holte Lillevang Idrætscenter
6
-
1
639359
fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Lynge-Broby IF Virum Stadion
1
-
1
669267
10-09 2022
Kl. 16:00
Bagsværd BK Snekkersten IF Bagsværd Stadion
Udehold taberdømt
669270
10-09 2022
Kl. 16:00
Rosenhøj BK Vordingborg IF Sønderkærskolen
0
-
1
669268
11-09 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Lyngby Boldklub Stadion Vest
6
-
3
639358
11-09 2022
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK KFUM BK, Roskilde Himmelev Idrætspark
1
-
2
669269
11-09 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Herfølge BK Solrød Idrætscenter
3
-
0
639357
11-09 2022
Kl. 15:00
FC Holte Næstved I.F. Rudegård Stadion
1
-
0
669274 on
14-09 2022
Kl. 18:00
Herfølge BK Rosenhøj BK Herfølge Stadion
4
-
2
639355 on
14-09 2022
Kl. 19:15
Lynge-Broby IF Himmelev-Veddelev BK Frederiksberg Skole
2
-
3
669273
fr
16-09 2022
Kl. 19:00
Næstved I.F. Vordingborg IF Maglemølle Storhallen
4
-
2
669275
17-09 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Solrød FC Lyngby Stadion
2
-
0
669276
18-09 2022
Kl. 13:00
Snekkersten IF B. 73, Slagelse Snekkersten Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
669277
18-09 2022
Kl. 13:00
Lynge-Broby IF Bagsværd BK Frederiksberg Skole
0
-
2
669278
18-09 2022
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Virum-Sorgenfri BK Lillevang Idrætscenter
3
-
1
669279
18-09 2022
Kl. 15:00
FC Holte Himmelev-Veddelev BK Rudegård Stadion
2
-
2
669281 fr
23-09 2022
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK FC Holte Virum Stadion
Hjemmehold taberdømt
669286
24-09 2022
Kl. 12:30
Vordingborg IF Herfølge BK XDC Park
4
-
1
669285
24-09 2022
Kl. 16:00
Rosenhøj BK Lyngby Boldklub Sønderkærskolen
3
-
0
669282
24-09 2022
Kl. 16:30
Bagsværd BK KFUM BK, Roskilde Bagsværd Stadion
2
-
4
669283
25-09 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Lynge-Broby IF Stadion Vest
3
-
0
669280
25-09 2022
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK Næstved I.F. Himmelev Idrætspark
0
-
8
669284
25-09 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Snekkersten IF Solrød Idrætscenter
Udehold taberdømt
669290 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Solrød FC Frederiksberg Skole
0
-
3
669287
fr
30-09 2022
Kl. 19:00
Næstved I.F. Herfølge BK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
1
669288
01-10 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Vordingborg IF Lyngby Stadion
1
-
3
669289
02-10 2022
Kl. 13:00
Snekkersten IF Rosenhøj BK Snekkersten Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
669291
02-10 2022
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde B. 73, Slagelse Lillevang Idrætscenter
3
-
4
669293
02-10 2022
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK Virum-Sorgenfri BK Himmelev Idrætspark
2
-
1
669292
02-10 2022
Kl. 15:00
FC Holte Bagsværd BK Rudegård Stadion
0
-
4
669294
fr
07-10 2022
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Næstved I.F. Virum Stadion
3
-
3
669299
08-10 2022
Kl. 12:30
Vordingborg IF Snekkersten IF XDC Park
Udehold taberdømt
669300
08-10 2022
Kl. 15:00
Herfølge BK Lyngby Boldklub Herfølge Stadion
2
-
4
669298
08-10 2022
Kl. 16:00
Rosenhøj BK Lynge-Broby IF Sønderkærskolen
1
-
1
669295
08-10 2022
Kl. 16:30
Bagsværd BK Himmelev-Veddelev BK Bagsværd Stadion
3
-
3
669296
09-10 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse FC Holte Stadion Vest
Udehold taberdømt
669297
09-10 2022
Kl. 14:00
Solrød FC KFUM BK, Roskilde Solrød Idrætscenter
4
-
0
669303 on
12-10 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Vordingborg IF Frederiksberg Skole
4
-
0
669307
fr
14-10 2022
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK Virumgård kunstgræsbane
1
-
2
669301
fr
14-10 2022
Kl. 19:00
Næstved I.F. Lyngby Boldklub Maglemølle Storhallen
8
-
2
669302
16-10 2022
Kl. 13:00
Snekkersten IF Herfølge BK Snekkersten Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
669304
16-10 2022
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Rosenhøj BK Lillevang Idrætscenter
4
-
1
669306
16-10 2022
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK B. 73, Slagelse Himmelev Idrætspark
0
-
2
669305
16-10 2022
Kl. 15:00
FC Holte Solrød FC Rudegård Stadion
Hjemmehold taberdømt
669313 on
26-10 2022
Kl. 18:00
Herfølge BK Lynge-Broby IF Herfølge Stadion
2
-
1
669312
29-10 2022
Kl. 12:30
Vordingborg IF KFUM BK, Roskilde XDC Park
3
-
0
669311
29-10 2022
Kl. 14:00
Rosenhøj BK FC Holte Avedøre Stadion
3
-
3
669308
29-10 2022
Kl. 16:30
Bagsværd BK Næstved I.F. Bagsværd Stadion
3
-
4
669309
30-10 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Virum-Sorgenfri BK Stadion Vest
4
-
0
669314
30-10 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub Snekkersten IF Lyngby Stadion
Udehold taberdømt
669310
30-10 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Himmelev-Veddelev BK Solrød Idrætscenter
3
-
2
669319 to
03-11 2022
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Rosenhøj BK Himmelev Idrætspark
1
-
3
669320
fr
04-11 2022
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Solrød FC Virumgård kunstgræsbane
2
-
4
669315 fr
04-11 2022
Kl. 19:00
Næstved I.F. Snekkersten IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
669321
05-11 2022
Kl. 16:30
Bagsværd BK B. 73, Slagelse Bagsværd Stadion
1
-
2
669316
06-11 2022
Kl. 13:00
Lynge-Broby IF Lyngby Boldklub Frederiksberg Skole
1
-
0
669317
06-11 2022
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Herfølge BK Lillevang Idrætscenter
1
-
0
669318
06-11 2022
Kl. 13:30
FC Holte Vordingborg IF Rudegård Stadion
0
-
8
669328 on
09-11 2022
Kl. 18:00
Herfølge BK FC Holte Herfølge Stadion
1
-
3
669326
12-11 2022
Kl. 12:15
Vordingborg IF Himmelev-Veddelev BK Vordingborg Kunst "Panteren"
2
-
1
669325
12-11 2022
Kl. 14:15
Rosenhøj BK Virum-Sorgenfri BK Avedøre Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
669323
13-11 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Næstved I.F. Stadion Vest
2
-
0
669324
13-11 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Bagsværd BK Solrød Idrætscenter
0
-
4
669330
13-11 2022
Kl. 13:00
Snekkersten IF Lynge-Broby IF Snekkersten Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
669329
13-11 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub KFUM BK, Roskilde Lyngby Stadion
1
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

 

 

 

Log ind