MENU

8-M+32 2 - Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
714986
on
10-08 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Humlebæk BK Ølstykke Stadion
1
-
4
714987 on
10-08 2022
Kl. 19:00
Ølsted IF Gadevang IF Ølsted Idrætsanlæg
1
-
5
714988
on
10-08 2022
Kl. 19:30
FC Rudersdal Annisse IF Rundforbi Stadion Kunst
3
-
3
714989 to
11-08 2022
Kl. 19:00
Ålholm IF Gørløse SI Ålholmskolen
0
-
0
714990
14-08 2022
Kl. 12:00
Sandbjerg BK Skibby IK (1) Sjælsøskolen
6
-
1
714993 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Gadevang IF Ølstykke FC Gadevang Sportsplads
1
-
6
714995 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Skibby IK (1) FC Rudersdal Skibby Stadion
0
-
0
714991
to
18-08 2022
Kl. 18:00
Gørløse SI Sandbjerg BK Gørløse Stadion
1
-
2
714994
to
18-08 2022
Kl. 19:00
Annisse IF Ølsted IF Annisse Stadion
2
-
4
714992
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Humlebæk BK Ålholm IF Humlebæk Stadion
5
-
2
714997
on
24-08 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Annisse IF Ølstykke Stadion
2
-
1
714998 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Ølsted IF Skibby IK (1) Ølsted Idrætsanlæg
3
-
3
714996 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Gørløse SI Humlebæk BK Gørløse Stadion
0
-
3
714999
28-08 2022
Kl. 11:00
Ålholm IF Gadevang IF Ålholmskolen
2
-
1
715002 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Gadevang IF Gørløse SI Gadevang Sportsplads
2
-
4
715001
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Humlebæk BK Sandbjerg BK Humlebæk Stadion
1
-
2
715005 on
31-08 2022
Kl. 18:45
Skibby IK (1) Ølstykke FC Skibby Stadion
Hjemmehold taberdømt
715003 on
31-08 2022
Kl. 19:30
FC Rudersdal Ølsted IF Rundforbi Stadion Kunst
3
-
0
715004
to
01-09 2022
Kl. 19:00
Annisse IF Ålholm IF Annisse Stadion
9
-
0
715008 ti
06-09 2022
Kl. 19:00
Humlebæk BK Gadevang IF Humlebæk Stadion
2
-
1
715007 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC FC Rudersdal Ølstykke Stadion
5
-
0
715006
to
08-09 2022
Kl. 18:00
Gørløse SI Annisse IF Gørløse Stadion
2
-
1
715009
11-09 2022
Kl. 11:00
Ålholm IF Skibby IK (1) Ålholmskolen
4
-
1
715010
11-09 2022
Kl. 12:00
Sandbjerg BK Ølsted IF Sjælsøskolen
Udehold taberdømt
715011 on
14-09 2022
Kl. 18:15
Ølsted IF Ølstykke FC Ølsted Idrætsanlæg
3
-
7
715015 on
14-09 2022
Kl. 18:15
Skibby IK (1) Gørløse SI Skibby Stadion
1
-
1
715012 on
14-09 2022
Kl. 19:00
Gadevang IF Sandbjerg BK Gadevang Sportsplads
0
-
2
715013 on
14-09 2022
Kl. 19:30
FC Rudersdal Ålholm IF Rundforbi Stadion Kunst
1
-
2
715014
to
15-09 2022
Kl. 19:00
Annisse IF Humlebæk BK Annisse Stadion
3
-
4
715000
18-09 2022
Kl. 12:00
Sandbjerg BK FC Rudersdal Sjælsøskolen
2
-
2
715018 ti
20-09 2022
Kl. 18:30
Gadevang IF Annisse IF Gadevang Sportsplads
3
-
1
715016 to
22-09 2022
Kl. 18:00
Gørløse SI FC Rudersdal Gørløse Stadion
Udehold taberdømt
715019 to
22-09 2022
Kl. 18:00
Ålholm IF Ølsted IF Ålholmskolen
4
-
1
715017
24-09 2022
Kl. 11:00
Humlebæk BK Skibby IK (1) Humlebæk Stadion
Udehold taberdømt
715020
25-09 2022
Kl. 12:00
Sandbjerg BK Ølstykke FC Sjælsøskolen
0
-
3
715025
on
28-09 2022
Kl. 17:30
Skibby IK (1) Gadevang IF Skibby Stadion
2
-
3
715022 on
28-09 2022
Kl. 17:30
Ølsted IF Gørløse SI Ølsted Idrætsanlæg
1
-
3
715021 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Ålholm IF Ølstykke Stadion
5
-
0
715023 on
28-09 2022
Kl. 19:30
FC Rudersdal Humlebæk BK Rundforbi Stadion Kunst
2
-
4
715024
02-10 2022
Kl. 12:00
Sandbjerg BK Annisse IF Sjælsøskolen
Hjemmehold taberdømt
715028 ti
04-10 2022
Kl. 18:00
Gadevang IF FC Rudersdal Gadevang Sportsplads
Udehold taberdømt
715026
to
06-10 2022
Kl. 17:30
Gørløse SI Ølstykke FC Gørløse Stadion
0
-
2
715030
fr
07-10 2022
Kl. 18:00
Annisse IF Skibby IK (1) Annisse Stadion
4
-
1
715027
08-10 2022
Kl. 11:00
Humlebæk BK Ølsted IF Humlebæk Stadion
4
-
2
715029
09-10 2022
Kl. 11:00
Ålholm IF Sandbjerg BK Ålholmskolen
4
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind