U12 Drenge 4 (12) 8:8 Efterår, Sort (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
469709
26-08 2023
10:00 Jægersborg BK 3 BK Vestia 3 Gentofte Sportspark Øst
26. aug 2023
10:00
Jægersborg BK 3
BK Vestia 3
469708
26-08 2023
12:30 BK Skjold 3 Ørestad IF 2 Fælledparken
26. aug 2023
12:30
BK Skjold 3
Ørestad IF 2
469707
27-08 2023
10:00 Husum BK 2 Tårnby FF 2 Husumparken
27. aug 2023
10:00
Husum BK 2
Tårnby FF 2
469710
27-08 2023
10:15 B 1903 3 CIK 2 B1903
27. aug 2023
10:15
B 1903 3
CIK 2
469711
02-09 2023
11:15 Tårnby FF 2 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Vestamager Idrætsanlæg
02. sep 2023
11:15
Tårnby FF 2
B 1903 3
469713
02-09 2023
12:30 BK Vestia 3 BK Skjold 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
02. sep 2023
12:30
BK Vestia 3
BK Skjold 3
469712
02-09 2023
14:30 Ørestad IF 2 Jægersborg BK 3 Kalvebod Fælled Skole
02. sep 2023
14:30
Ørestad IF 2
Jægersborg BK 3
469714
03-09 2023
10:00 CIK 2 Husum BK 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
03. sep 2023
10:00
CIK 2
Husum BK 2
469715
09-09 2023
10:00 Husum BK 2 Ørestad IF 2 Husumparken
09. sep 2023
10:00
Husum BK 2
Ørestad IF 2
469717
09-09 2023
10:00 Jægersborg BK 3 Tårnby FF 2 Gentofte Sportspark Øst
09. sep 2023
10:00
Jægersborg BK 3
Tårnby FF 2
469716
09-09 2023
11:15 BK Skjold 3 CIK 2 Fælledparken
09. sep 2023
11:15
BK Skjold 3
CIK 2
469719
16-09 2023
11:15 Tårnby FF 2 BK Skjold 3 Vestamager Idrætsanlæg
16. sep 2023
11:15
Tårnby FF 2
BK Skjold 3
469721
16-09 2023
12:30 BK Vestia 3 Husum BK 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
16. sep 2023
12:30
BK Vestia 3
Husum BK 2
469720
16-09 2023
14:30 Ørestad IF 2 B 1903 3 Kalvebod Fælled Skole
16. sep 2023
14:30
Ørestad IF 2
B 1903 3
469722
17-09 2023
10:00 CIK 2 Jægersborg BK 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
17. sep 2023
10:00
CIK 2
Jægersborg BK 3
469723
23-09 2023
10:00 Husum BK 2 BK Skjold 3 Husumparken
23. sep 2023
10:00
Husum BK 2
BK Skjold 3
469725
23-09 2023
10:00 Jægersborg BK 3 B 1903 3 Gentofte Sportspark Øst
23. sep 2023
10:00
Jægersborg BK 3
B 1903 3
469724
23-09 2023
11:15 Tårnby FF 2 Ørestad IF 2 Vestamager Idrætsanlæg
23. sep 2023
11:15
Tårnby FF 2
Ørestad IF 2
469726
23-09 2023
12:30 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
CIK 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
23. sep 2023
12:30
BK Vestia 3
CIK 2
469718
on27-09 2023
18:45 B 1903 3 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
B1903
27. sep 2023
18:45
B 1903 3
BK Vestia 3
469727
30-09 2023
12:30 BK Skjold 3 Jægersborg BK 3 Fælledparken
30. sep 2023
12:30
BK Skjold 3
Jægersborg BK 3
469731
30-09 2023
12:30 B 1903 3 Husum BK 2 B1903
30. sep 2023
12:30
B 1903 3
Husum BK 2
469728
30-09 2023
14:30 Ørestad IF 2 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
Kalvebod Fælled Skole
30. sep 2023
14:30
Ørestad IF 2
BK Vestia 3
469732
01-10 2023
10:00 CIK 2 Tårnby FF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
01. okt 2023
10:00
CIK 2
Tårnby FF 2
469734
07-10 2023
10:00 Jægersborg BK 3 Husum BK 2 Gentofte Sportspark Øst
07. okt 2023
10:00
Jægersborg BK 3
Husum BK 2
469736
07-10 2023
11:00 B 1903 3 BK Skjold 3 B1903
07. okt 2023
11:00
B 1903 3
BK Skjold 3
469735
07-10 2023
12:30 BK Vestia 3 Tårnby FF 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
07. okt 2023
12:30
BK Vestia 3
Tårnby FF 2
469733
07-10 2023
12:30 Ørestad IF 2 CIK 2 Kalvebod Fælled Skole
07. okt 2023
12:30
Ørestad IF 2
CIK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind