U10 Drenge 4 (14) 5:5 Efterår, Rød (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
Husumparken Bane 6 (5-mands) - græs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
410802 12:00 KFUM 1 Husum BK 3 Bane 6 (5-mands) - græs
12:00
KFUM 1
Husum BK 3
410813 12:00 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Tårnby FF Bane 7 (5-mands) - græs
12:00
B 1903 4
Tårnby FF
410814 12:25 KFUM 1 BK Skjold 7 Bane 6 (5-mands) - græs
12:25
KFUM 1
BK Skjold 7
410815 12:25 Tårnby FF Jægersborg BK 2 Bane 7 (5-mands) - græs
12:25
Tårnby FF
Jægersborg BK 2
410816 12:50 BK Skjold 7 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Bane 6 (5-mands) - græs
12:50
BK Skjold 7
B 1903 4
410817 12:50 Jægersborg BK 2 Husum BK 3 Bane 7 (5-mands) - græs
12:50
Jægersborg BK 2
Husum BK 3
410904 13:15 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
KFUM 1 Bane 6 (5-mands) - græs
13:15
B 1903 4
KFUM 1
410905 13:15 Husum BK 3 Tårnby FF Bane 7 (5-mands) - græs
13:15
Husum BK 3
Tårnby FF
410906 13:40 BK Skjold 7 Jægersborg BK 2 Bane 6 (5-mands) - græs
13:40
BK Skjold 7
Jægersborg BK 2
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
HIK HIK Græs 5M Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
410793 10:00 FA 2000 6 HIK 4 HIK Græs 5M
10:00
FA 2000 6
HIK 4
410794 10:00 Brønshøj BK 4 GVI 5 HIK Græs 3M
10:00
Brønshøj BK 4
GVI 5
410795 10:25 FA 2000 6 Bispebjerg BK 2 HIK Græs 5M
10:25
FA 2000 6
Bispebjerg BK 2
410796 10:25 GVI 5 Nørrebro United 6 HIK Græs 3M
10:25
GVI 5
Nørrebro United 6
410797 10:50 Bispebjerg BK 2 Brønshøj BK 4 HIK Græs 5M
10:50
Bispebjerg BK 2
Brønshøj BK 4
410798 10:50 Nørrebro United 6 HIK 4 HIK Græs 3M
10:50
Nørrebro United 6
HIK 4
410799 11:15 Brønshøj BK 4 FA 2000 6 HIK Græs 5M
11:15
Brønshøj BK 4
FA 2000 6
410800 11:15 HIK 4 GVI 5 HIK Græs 3M
11:15
HIK 4
GVI 5
410801 11:40 Bispebjerg BK 2 Nørrebro United 6 HIK Græs 5M
11:40
Bispebjerg BK 2
Nørrebro United 6
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
410916 12:00 Bispebjerg BK 2 Husum BK 3
12:00
Bispebjerg BK 2
Husum BK 3
410917 12:00 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
B 1903 4 1
12:00
Jægersborg BK 2
B 1903 4
410918 12:25 Bispebjerg BK 2 HIK 4
12:25
Bispebjerg BK 2
HIK 4
410919 12:25 B 1903 4 Brønshøj BK 4
12:25
B 1903 4
Brønshøj BK 4
410920 12:50 HIK 4 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
1
12:50
HIK 4
Jægersborg BK 2
410921 12:50 Brønshøj BK 4 Husum BK 3
12:50
Brønshøj BK 4
Husum BK 3
410922 13:15 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Bispebjerg BK 2 1
13:15
Jægersborg BK 2
Bispebjerg BK 2
410923 13:15 Husum BK 3 B 1903 4
13:15
Husum BK 3
B 1903 4
410924 13:40 HIK 4 Brønshøj BK 4
13:40
HIK 4
Brønshøj BK 4
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
410910 10:25 Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
KFUM 1 1
10:25
Tårnby FF
KFUM 1
410907 15:00 FA 2000 6 GVI 5 1
15:00
FA 2000 6
GVI 5
410908 15:00 BK Skjold 7 Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
1
15:00
BK Skjold 7
Tårnby FF
410909 15:25 FA 2000 6 Nørrebro United 6 1
15:25
FA 2000 6
Nørrebro United 6
410911 15:50 Nørrebro United 6 BK Skjold 7 1
15:50
Nørrebro United 6
BK Skjold 7
410912 15:50 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
GVI 5 1
15:50
KFUM 1
GVI 5
410913 16:15 BK Skjold 7 FA 2000 6 1
16:15
BK Skjold 7
FA 2000 6
410914 16:15 GVI 5 Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
1
16:15
GVI 5
Tårnby FF
410915 16:40 Nørrebro United 6 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
1
16:40
Nørrebro United 6
KFUM 1
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
418424 12:30 Bispebjerg BK 2 B 1903 4 Bane 5B
12:30
Bispebjerg BK 2
B 1903 4
418425 12:30 KFUM 1 HIK 4 Bane 5A
12:30
KFUM 1
HIK 4
418426 12:55 Bispebjerg BK 2 GVI 5 Bane 5A
12:55
Bispebjerg BK 2
GVI 5
418427 12:55 HIK 4 Tårnby FF Bane 5B
12:55
HIK 4
Tårnby FF
418428 13:20 GVI 5 KFUM 1 Bane 5B
13:20
GVI 5
KFUM 1
425083 13:20 Tårnby FF B 1903 4 Bane 5A
13:20
Tårnby FF
B 1903 4
425090 13:45 KFUM 1 Bispebjerg BK 2 Bane 5A
13:45
KFUM 1
Bispebjerg BK 2
431087 13:45 B 1903 4 HIK 4 Bane 5B
13:45
B 1903 4
HIK 4
431088 14:10 GVI 5 Tårnby FF Bane 5A
14:10
GVI 5
Tårnby FF
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
410925 10:00 Brønshøj BK 4 BK Skjold 7
10:00
Brønshøj BK 4
BK Skjold 7
410926 10:00 Jægersborg BK 2 FA 2000 6
10:00
Jægersborg BK 2
FA 2000 6
410927 10:25 Brønshøj BK 4 Nørrebro United 6
10:25
Brønshøj BK 4
Nørrebro United 6
413827 10:25 FA 2000 6 Husum BK 3
10:25
FA 2000 6
Husum BK 3
413920 10:50 Nørrebro United 6 Jægersborg BK 2
10:50
Nørrebro United 6
Jægersborg BK 2
418414 10:50 Husum BK 3 BK Skjold 7
10:50
Husum BK 3
BK Skjold 7
418415 11:15 Jægersborg BK 2 Brønshøj BK 4
11:15
Jægersborg BK 2
Brønshøj BK 4
418416 11:15 BK Skjold 7 FA 2000 6
11:15
BK Skjold 7
FA 2000 6
418417 11:40 Nørrebro United 6 Husum BK 3
11:40
Nørrebro United 6
Husum BK 3
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
431089 09:30 FA 2000 6 Tårnby FF Kunst 8
09:30
FA 2000 6
Tårnby FF
431090 09:30 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
Brønshøj BK 4 Kunst 8
09:30
KFUM 1
Brønshøj BK 4
435383 09:55 FA 2000 6 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Kunst 8
09:55
FA 2000 6
Jægersborg BK 2
435793 09:55 Brønshøj BK 4 Nørrebro United 6 Kunst 8
09:55
Brønshøj BK 4
Nørrebro United 6
435794 10:20 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
KFUM 1 Kunst 8
10:20
Jægersborg BK 2
KFUM 1
435795 10:20 Nørrebro United 6 Tårnby FF Kunst 8
10:20
Nørrebro United 6
Tårnby FF
435796 10:45 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
FA 2000 6 Kunst 8
10:45
KFUM 1
FA 2000 6
438120 11:10 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Nørrebro United 6 Kunst 8
11:10
Jægersborg BK 2
Nørrebro United 6
Arrangør:
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
438121 10:00 Husum BK 3 HIK 4 Bane 5A
10:00
Husum BK 3
HIK 4
438122 10:00 BK Skjold 7 Bispebjerg BK 2
!
NB: Bispebjerg BK 2 er taberdømt
1
10:00
BK Skjold 7
Bispebjerg BK 2
438123 10:25 Husum BK 3 GVI 5 Bane 5A
10:25
Husum BK 3
GVI 5
438124 10:25 Bispebjerg BK 2
!
NB: Bispebjerg BK 2 er taberdømt
B 1903 4 1
10:25
Bispebjerg BK 2
B 1903 4
438125 10:50 GVI 5 BK Skjold 7 Bane 5B
10:50
GVI 5
BK Skjold 7
438126 10:50 B 1903 4 HIK 4 Bane 5A
10:50
B 1903 4
HIK 4
438127 11:15 BK Skjold 7 Husum BK 3 Bane 5A
11:15
BK Skjold 7
Husum BK 3
438128 11:15 HIK 4 Bispebjerg BK 2
!
NB: Bispebjerg BK 2 er taberdømt
1
11:15
HIK 4
Bispebjerg BK 2
438129 11:40 GVI 5 B 1903 4 Bane 5A
11:40
GVI 5
B 1903 4
Arrangør:
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
435797 11:40 Tårnby FF Brønshøj BK 4
11:40
Tårnby FF
Brønshøj BK 4
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Gentofte Sportspark Øst Bane 4 - Øst 5M C. L. Ibsens Vej 70 2820 Gentofte
438139 12:10 Bispebjerg BK 2 Tårnby FF Bane 4 - Øst 5M
12:10
Bispebjerg BK 2
Tårnby FF
438140 12:10 GVI 5 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
12:10
GVI 5
Jægersborg BK 2
438141 12:35 Bispebjerg BK 2 Brønshøj BK 4 Bane 6 - Øst 5M
12:35
Bispebjerg BK 2
Brønshøj BK 4
438142 12:35 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Husum BK 3 Bane 4 - Øst 5M
12:35
Jægersborg BK 2
Husum BK 3
438143 13:00 Brønshøj BK 4 GVI 5 Bane 6 - Øst 5M
13:00
Brønshøj BK 4
GVI 5
438144 13:00 Husum BK 3 Tårnby FF Bane 4 - Øst 5M
13:00
Husum BK 3
Tårnby FF
438232 13:25 GVI 5 Bispebjerg BK 2 Bane 6 - Øst 5M
13:25
GVI 5
Bispebjerg BK 2
438233 13:25 Tårnby FF Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Bane 4 - Øst 5M
13:25
Tårnby FF
Jægersborg BK 2
438234 13:50 Brønshøj BK 4 Husum BK 3 Bane 6 - Øst 5M
13:50
Brønshøj BK 4
Husum BK 3
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8B Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
438130 09:30 FA 2000 6 HIK 4 Kunst 8B
09:30
FA 2000 6
HIK 4
438131 09:30 B 1903 4 BK Skjold 7 Kunst 8B
09:30
B 1903 4
BK Skjold 7
438132 09:55 FA 2000 6 Nørrebro United 6
!
NB: Nørrebro United 6 er taberdømt
Kunst 8B
09:55
FA 2000 6
Nørrebro United 6
438133 09:55 BK Skjold 7 KFUM 1 Kunst 8B
09:55
BK Skjold 7
KFUM 1
438134 10:20 Nørrebro United 6
!
NB: Nørrebro United 6 er taberdømt
B 1903 4 Kunst 8B
10:20
Nørrebro United 6
B 1903 4
438135 10:20 KFUM 1 HIK 4 Kunst 8B
10:20
KFUM 1
HIK 4
438136 10:45 B 1903 4 FA 2000 6 Kunst 8B
10:45
B 1903 4
FA 2000 6
438137 10:45 HIK 4 BK Skjold 7 Kunst 8B
10:45
HIK 4
BK Skjold 7
438138 11:10 Nørrebro United 6
!
NB: Nørrebro United 6 er taberdømt
KFUM 1 Kunst 8B
11:10
Nørrebro United 6
KFUM 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind