U9 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår, Brun (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
743930 12:45 FA 2000 1 HIK 1 Bane 5A
12:45
FA 2000 1
HIK 1
743931 12:45 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
GVI 1 1
12:45
Østerbro IF 1
GVI 1
743932 13:10 FA 2000 1 Aakanden GF 1 Bane 5A
13:10
FA 2000 1
Aakanden GF 1
743933 13:10 GVI 1 KB 2 Bane 5B
13:10
GVI 1
KB 2
743934 13:35 Aakanden GF 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
1
13:35
Aakanden GF 1
Østerbro IF 1
743935 13:35 KB 2 HIK 1 Bane 5B
13:35
KB 2
HIK 1
743936 14:00 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
FA 2000 1 1
14:00
Østerbro IF 1
FA 2000 1
743937 14:00 HIK 1 GVI 1 Bane 5B
14:00
HIK 1
GVI 1
743938 14:25 Aakanden GF 1 KB 2 Bane 5A
14:25
Aakanden GF 1
KB 2
743939 15:15 B.93 2 Hellas 1 Bane 5B
15:15
B.93 2
Hellas 1
743940 15:15 B 1903 1 B.93 1 Bane 5A
15:15
B 1903 1
B.93 1
743941 15:40 B.93 2 Skovshoved IF 1 Bane 5A
15:40
B.93 2
Skovshoved IF 1
743942 15:40 B.93 1 Oversidder Bane 5B
15:40
B.93 1
Oversidder
743943 16:05 Skovshoved IF 1 B 1903 1 Bane 5A
16:05
Skovshoved IF 1
B 1903 1
743944 16:05 Oversidder Hellas 1 Bane 5B
16:05
Oversidder
Hellas 1
743945 16:30 B 1903 1 B.93 2 Bane 5A
16:30
B 1903 1
B.93 2
743976 16:30 Hellas 1 B.93 1 Bane 5B
16:30
Hellas 1
B.93 1
744017 16:55 Skovshoved IF 1 Oversidder Bane 5A
16:55
Skovshoved IF 1
Oversidder
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
744018 10:00 FA 2000 1 GVI 1
10:00
FA 2000 1
GVI 1
744019 10:00 Skovshoved IF 1 B.93 1
10:00
Skovshoved IF 1
B.93 1
744020 10:25 FA 2000 1 KB 2
10:25
FA 2000 1
KB 2
744021 10:25 B.93 1 B.93 2
10:25
B.93 1
B.93 2
744022 10:50 KB 2 Skovshoved IF 1
10:50
KB 2
Skovshoved IF 1
744023 10:50 B.93 2 GVI 1
10:50
B.93 2
GVI 1
744024 11:15 Skovshoved IF 1 FA 2000 1
11:15
Skovshoved IF 1
FA 2000 1
744025 11:15 GVI 1 B.93 1
11:15
GVI 1
B.93 1
744026 11:40 KB 2 B.93 2
11:40
KB 2
B.93 2
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
HIK HIK Græs 5M Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
744027 10:00 Aakanden GF 1 Hellas 1 HIK Græs 5M
10:00
Aakanden GF 1
Hellas 1
744028 10:00 Oversidder B 1903 1 HIK Græs 3M
10:00
Oversidder
B 1903 1
744029 10:25 Aakanden GF 1 HIK 1 HIK Græs 5M
10:25
Aakanden GF 1
HIK 1
744030 10:25 B 1903 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
HIK Græs 3M
10:25
B 1903 1
Østerbro IF 1
744034 10:50 HIK 1 Oversidder HIK Græs 5M
10:50
HIK 1
Oversidder
744054 10:50 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Hellas 1 HIK Græs 3M
10:50
Østerbro IF 1
Hellas 1
744058 11:15 Oversidder Aakanden GF 1 HIK Græs 5M
11:15
Oversidder
Aakanden GF 1
744059 11:15 Hellas 1 B 1903 1 HIK Græs 3M
11:15
Hellas 1
B 1903 1
744060 11:40 HIK 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
HIK Græs 5M
11:40
HIK 1
Østerbro IF 1
Arrangør:
lørdag den. 16-09 2023
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
744177 12:00 Aakanden GF 1 B 1903 1 Bane 5B
12:00
Aakanden GF 1
B 1903 1
744178 12:00 B.93 2 HIK 1 Bane 5A
12:00
B.93 2
HIK 1
744179 12:25 Aakanden GF 1 GVI 1 Bane 5A
12:25
Aakanden GF 1
GVI 1
744180 12:25 HIK 1 B.93 1 Bane 5B
12:25
HIK 1
B.93 1
744181 12:50 GVI 1 B.93 2 Bane 5B
12:50
GVI 1
B.93 2
744182 12:50 B.93 1 B 1903 1 Bane 5A
12:50
B.93 1
B 1903 1
744215 13:15 B.93 2 Aakanden GF 1 Bane 5B
13:15
B.93 2
Aakanden GF 1
744216 13:15 B 1903 1 HIK 1 Bane 5A
13:15
B 1903 1
HIK 1
744218 13:40 GVI 1 B.93 1 Bane 5A
13:40
GVI 1
B.93 1
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Fælledparken Bane X1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
744061 10:00 Østerbro IF 1 Skovshoved IF 1 Bane X1
10:00
Østerbro IF 1
Skovshoved IF 1
744153 10:00 Oversidder FA 2000 1 Bane X2
10:00
Oversidder
FA 2000 1
744154 10:25 Østerbro IF 1 KB 2 Bane X1
10:25
Østerbro IF 1
KB 2
744155 10:25 FA 2000 1 Hellas 1 Bane X2
10:25
FA 2000 1
Hellas 1
744156 10:50 KB 2 Oversidder Bane X1
10:50
KB 2
Oversidder
744157 10:50 Hellas 1 Skovshoved IF 1 Bane X2
10:50
Hellas 1
Skovshoved IF 1
744158 11:15 Oversidder Østerbro IF 1 Bane X1
11:15
Oversidder
Østerbro IF 1
744159 11:15 Skovshoved IF 1 FA 2000 1 Bane X2
11:15
Skovshoved IF 1
FA 2000 1
744160 11:40 KB 2 Hellas 1 Bane X1
11:40
KB 2
Hellas 1
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej 1 Røllikevej 5 2770 Kastrup
744219 10:00 FA 2000 1 B.93 1 1
10:00
FA 2000 1
B.93 1
744220 10:00 B.93 2 Østerbro IF 1 1
10:00
B.93 2
Østerbro IF 1
744236 10:00 Hellas 1 HIK 1 1
10:00
Hellas 1
HIK 1
744951 10:00 Skovshoved IF 1 Aakanden GF 1
10:00
Skovshoved IF 1
Aakanden GF 1
744952 10:25 Hellas 1 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
1
10:25
Hellas 1
GVI 1
744953 10:25 Aakanden GF 1 B 1903 1
10:25
Aakanden GF 1
B 1903 1
744224 10:25 FA 2000 1 Oversidder 1
10:25
FA 2000 1
Oversidder
744226 10:25 Østerbro IF 1 KB 2 1
10:25
Østerbro IF 1
KB 2
744231 10:50 Oversidder B.93 2 1
10:50
Oversidder
B.93 2
744232 10:50 KB 2 B.93 1 1
10:50
KB 2
B.93 1
744954 10:50 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
Skovshoved IF 1 1
10:50
GVI 1
Skovshoved IF 1
744955 10:50 B 1903 1 HIK 1
10:50
B 1903 1
HIK 1
744956 11:15 Skovshoved IF 1 Hellas 1
11:15
Skovshoved IF 1
Hellas 1
744957 11:15 HIK 1 Aakanden GF 1
11:15
HIK 1
Aakanden GF 1
744233 11:15 B.93 2 FA 2000 1 1
11:15
B.93 2
FA 2000 1
744234 11:15 B.93 1 Østerbro IF 1 1
11:15
B.93 1
Østerbro IF 1
744235 11:40 Oversidder KB 2 1
11:40
Oversidder
KB 2
744958 11:40 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
B 1903 1 1
11:40
GVI 1
B 1903 1
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8A Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
745015 09:30 FA 2000 1 HIK 1 Kunst 8A
09:30
FA 2000 1
HIK 1
745016 09:30 B 1903 1 Skovshoved IF 1 Kunst 8A
09:30
B 1903 1
Skovshoved IF 1
746404 09:55 FA 2000 1 KB 2 Kunst 8A
09:55
FA 2000 1
KB 2
746422 09:55 Skovshoved IF 1 B.93 2 Kunst 8A
09:55
Skovshoved IF 1
B.93 2
746423 10:20 KB 2 B 1903 1 Kunst 8A
10:20
KB 2
B 1903 1
746424 10:20 B.93 2 HIK 1 Kunst 8A
10:20
B.93 2
HIK 1
748478 10:45 B 1903 1 FA 2000 1 Kunst 8A
10:45
B 1903 1
FA 2000 1
748481 10:45 HIK 1 Skovshoved IF 1 Kunst 8A
10:45
HIK 1
Skovshoved IF 1
748486 11:10 KB 2 B.93 2 Kunst 8A
11:10
KB 2
B.93 2
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
737406 10:00 Aakanden GF 1 B.93 1
10:00
Aakanden GF 1
B.93 1
737407 10:00 GVI 1 Oversidder
10:00
GVI 1
Oversidder
748502 10:25 Aakanden GF 1 Østerbro IF 1
10:25
Aakanden GF 1
Østerbro IF 1
748503 10:25 Oversidder Hellas 1
10:25
Oversidder
Hellas 1
748504 10:50 Østerbro IF 1 GVI 1
10:50
Østerbro IF 1
GVI 1
748506 10:50 Hellas 1 B.93 1 1
10:50
Hellas 1
B.93 1
748518 11:15 GVI 1 Aakanden GF 1
11:15
GVI 1
Aakanden GF 1
748519 11:15 B.93 1 Oversidder
11:15
B.93 1
Oversidder
748520 11:40 Østerbro IF 1 Hellas 1
11:40
Østerbro IF 1
Hellas 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind