U9 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår, Blå (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
604370 15:00 FA 2000 4 BK Union 3 1
15:00
FA 2000 4
BK Union 3
604371 15:00 Østerbro IF 3 GVI 3 1
15:00
Østerbro IF 3
GVI 3
604372 15:25 FA 2000 4 Aakanden GF 2 1
15:25
FA 2000 4
Aakanden GF 2
604871 15:25 GVI 3 Skovshoved IF 3 1
15:25
GVI 3
Skovshoved IF 3
604872 15:50 Aakanden GF 2 Østerbro IF 3 1
15:50
Aakanden GF 2
Østerbro IF 3
604873 15:50 Skovshoved IF 3 BK Union 3 1
15:50
Skovshoved IF 3
BK Union 3
604874 16:15 Østerbro IF 3 FA 2000 4 1
16:15
Østerbro IF 3
FA 2000 4
604875 16:15 BK Union 3 GVI 3 1
16:15
BK Union 3
GVI 3
605120 16:40 Aakanden GF 2 Skovshoved IF 3 1
16:40
Aakanden GF 2
Skovshoved IF 3
Arrangør:
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
Husumparken Bane 7 (5-mands) - græs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
605121 10:00 BK Fix 2 Husum BK 2 Bane 7 (5-mands) - græs
10:00
BK Fix 2
Husum BK 2
605122 10:00 B 1903 3 B.93 5
!
NB: B.93 5 er taberdømt
Bane 6 (5-mands) - græs
10:00
B 1903 3
B.93 5
605123 10:25 BK Fix 2 BK Skjold 4 Bane 6 (5-mands) - græs
10:25
BK Fix 2
BK Skjold 4
605124 10:25 B.93 5
!
NB: B.93 5 er taberdømt
BK Frem 2 Bane 7 (5-mands) - græs
10:25
B.93 5
BK Frem 2
605125 10:50 BK Skjold 4 B 1903 3 Bane 6 (5-mands) - græs
10:50
BK Skjold 4
B 1903 3
605128 10:50 BK Frem 2 Husum BK 2 Bane 7 (5-mands) - græs
10:50
BK Frem 2
Husum BK 2
605129 11:15 B 1903 3 BK Fix 2 Bane 7 (5-mands) - græs
11:15
B 1903 3
BK Fix 2
605130 11:15 Husum BK 2 B.93 5
!
NB: B.93 5 er taberdømt
Bane 6 (5-mands) - græs
11:15
Husum BK 2
B.93 5
605131 11:40 BK Skjold 4 BK Frem 2 Bane 6 (5-mands) - græs
11:40
BK Skjold 4
BK Frem 2
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
754224 12:30 Aakanden GF 2 Husum BK 2 Bane 5B
12:30
Aakanden GF 2
Husum BK 2
754225 12:30 BK Frem 2 B 1903 3 Bane 5A
12:30
BK Frem 2
B 1903 3
754226 12:55 Aakanden GF 2 BK Union 3 Bane 5B
12:55
Aakanden GF 2
BK Union 3
754229 12:55 B 1903 3 Østerbro IF 3 Bane 5A
12:55
B 1903 3
Østerbro IF 3
754230 13:20 BK Union 3 BK Frem 2 Bane 5A
13:20
BK Union 3
BK Frem 2
762541 13:20 Østerbro IF 3 Husum BK 2 Bane 5B
13:20
Østerbro IF 3
Husum BK 2
762542 13:45 BK Frem 2 Aakanden GF 2 Bane 5A
13:45
BK Frem 2
Aakanden GF 2
809766 13:45 Husum BK 2 B 1903 3 Bane 5B
13:45
Husum BK 2
B 1903 3
809767 14:10 BK Union 3 Østerbro IF 3 Bane 5A
14:10
BK Union 3
Østerbro IF 3
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
605132 13:00 FA 2000 4 GVI 3
13:00
FA 2000 4
GVI 3
605168 13:00 BK Skjold 4 B.93 5
13:00
BK Skjold 4
B.93 5
605169 13:25 FA 2000 4 Skovshoved IF 3
13:25
FA 2000 4
Skovshoved IF 3
605170 13:25 B.93 5 BK Fix 2
13:25
B.93 5
BK Fix 2
605171 13:50 Skovshoved IF 3 BK Skjold 4
13:50
Skovshoved IF 3
BK Skjold 4
605172 13:50 BK Fix 2 GVI 3
13:50
BK Fix 2
GVI 3
752884 14:15 BK Skjold 4 FA 2000 4
14:15
BK Skjold 4
FA 2000 4
752886 14:15 GVI 3 B.93 5
14:15
GVI 3
B.93 5
754223 14:40 Skovshoved IF 3 BK Fix 2
14:40
Skovshoved IF 3
BK Fix 2
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
809768 10:00 Østerbro IF 3 BK Skjold 4
10:00
Østerbro IF 3
BK Skjold 4
809769 10:00 BK Frem 2 FA 2000 4
10:00
BK Frem 2
FA 2000 4
809770 10:25 Østerbro IF 3 Skovshoved IF 3
10:25
Østerbro IF 3
Skovshoved IF 3
182101 10:25 FA 2000 4 Husum BK 2
10:25
FA 2000 4
Husum BK 2
182103 10:50 Skovshoved IF 3 BK Frem 2
10:50
Skovshoved IF 3
BK Frem 2
182104 10:50 Husum BK 2 BK Skjold 4
10:50
Husum BK 2
BK Skjold 4
185133 11:15 BK Frem 2 Østerbro IF 3
11:15
BK Frem 2
Østerbro IF 3
185134 11:15 BK Skjold 4 FA 2000 4
11:15
BK Skjold 4
FA 2000 4
185135 11:40 Skovshoved IF 3 Husum BK 2
11:40
Skovshoved IF 3
Husum BK 2
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
185136 13:00 Aakanden GF 2 B 1903 3
13:00
Aakanden GF 2
B 1903 3
185137 13:00 BK Fix 2 BK Union 3
13:00
BK Fix 2
BK Union 3
185138 13:25 Aakanden GF 2 GVI 3
13:25
Aakanden GF 2
GVI 3
185139 13:25 BK Union 3 B.93 5
13:25
BK Union 3
B.93 5
185140 13:50 GVI 3 BK Fix 2
13:50
GVI 3
BK Fix 2
185141 13:50 B.93 5 B 1903 3
13:50
B.93 5
B 1903 3
185142 14:15 BK Fix 2 Aakanden GF 2
14:15
BK Fix 2
Aakanden GF 2
185221 14:15 B 1903 3 BK Union 3
14:15
B 1903 3
BK Union 3
185222 14:40 GVI 3 B.93 5
14:40
GVI 3
B.93 5
Arrangør:
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej 1 Røllikevej 5 2770 Kastrup
185223 10:00 FA 2000 4 B.93 5 1
10:00
FA 2000 4
B.93 5
185224 10:00 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Østerbro IF 3 1
10:00
BK Fix 2
Østerbro IF 3
185884 10:00 Husum BK 2 BK Union 3 1
10:00
Husum BK 2
BK Union 3
185885 10:00 BK Skjold 4 Aakanden GF 2 1
10:00
BK Skjold 4
Aakanden GF 2
185886 10:25 Husum BK 2 GVI 3 1
10:25
Husum BK 2
GVI 3
185889 10:25 Aakanden GF 2 B 1903 3 1
10:25
Aakanden GF 2
B 1903 3
185225 10:25 FA 2000 4 BK Frem 2 1
10:25
FA 2000 4
BK Frem 2
185226 10:25 Østerbro IF 3 Skovshoved IF 3 1
10:25
Østerbro IF 3
Skovshoved IF 3
185872 10:50 BK Frem 2 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
1
10:50
BK Frem 2
BK Fix 2
185873 10:50 Skovshoved IF 3 B.93 5 1
10:50
Skovshoved IF 3
B.93 5
185890 10:50 GVI 3 BK Skjold 4 1
10:50
GVI 3
BK Skjold 4
186991 10:50 B 1903 3 BK Union 3 1
10:50
B 1903 3
BK Union 3
186998 11:15 BK Skjold 4 Husum BK 2 1
11:15
BK Skjold 4
Husum BK 2
186999 11:15 BK Union 3 Aakanden GF 2 1
11:15
BK Union 3
Aakanden GF 2
185881 11:15 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
FA 2000 4 1
11:15
BK Fix 2
FA 2000 4
185882 11:15 B.93 5 Østerbro IF 3 1
11:15
B.93 5
Østerbro IF 3
185883 11:40 BK Frem 2 Skovshoved IF 3 1
11:40
BK Frem 2
Skovshoved IF 3
913568 11:40 GVI 3 B 1903 3 1
11:40
GVI 3
B 1903 3
Arrangør:
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
913569 12:00 FA 2000 4 BK Union 3
!
NB: BK Union 3 er taberdømt
1
12:00
FA 2000 4
BK Union 3
913570 12:00 B 1903 3 BK Skjold 4
12:00
B 1903 3
BK Skjold 4
913571 12:25 FA 2000 4 Skovshoved IF 3
12:25
FA 2000 4
Skovshoved IF 3
913572 12:25 BK Skjold 4 BK Fix 2
12:25
BK Skjold 4
BK Fix 2
913573 12:50 Skovshoved IF 3 B 1903 3
12:50
Skovshoved IF 3
B 1903 3
913612 12:50 BK Fix 2 BK Union 3
!
NB: BK Union 3 er taberdømt
1
12:50
BK Fix 2
BK Union 3
913613 13:15 B 1903 3 FA 2000 4
13:15
B 1903 3
FA 2000 4
913614 13:15 BK Union 3
!
NB: BK Union 3 er taberdømt
BK Skjold 4 1
13:15
BK Union 3
BK Skjold 4
913615 13:40 Skovshoved IF 3 BK Fix 2
13:40
Skovshoved IF 3
BK Fix 2
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
913616 10:00 Aakanden GF 2 B.93 5
10:00
Aakanden GF 2
B.93 5
913617 10:00 GVI 3 BK Frem 2
10:00
GVI 3
BK Frem 2
913999 10:25 Aakanden GF 2 Østerbro IF 3
10:25
Aakanden GF 2
Østerbro IF 3
915747 10:25 BK Frem 2 Husum BK 2
10:25
BK Frem 2
Husum BK 2
915748 10:50 Østerbro IF 3 GVI 3
10:50
Østerbro IF 3
GVI 3
915749 10:50 Husum BK 2 B.93 5
10:50
Husum BK 2
B.93 5
915750 11:15 GVI 3 Aakanden GF 2
11:15
GVI 3
Aakanden GF 2
915751 11:15 B.93 5 BK Frem 2
11:15
B.93 5
BK Frem 2
915752 11:40 Østerbro IF 3 Husum BK 2
11:40
Østerbro IF 3
Husum BK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind