U8 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår, Grøn (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
258471 10:00 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Sundby BK 1 1
10:00
KB 2
Sundby BK 1
258472 10:00 Vanløse IF 1 Kastrup BK 1
10:00
Vanløse IF 1
Kastrup BK 1
258473 10:25 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
B 1908 1 1
10:25
KB 2
B 1908 1
258474 10:25 Kastrup BK 1 Oversidder
10:25
Kastrup BK 1
Oversidder
258475 10:50 B 1908 1 Vanløse IF 1
10:50
B 1908 1
Vanløse IF 1
258476 10:50 Oversidder Sundby BK 1
10:50
Oversidder
Sundby BK 1
258477 11:15 Vanløse IF 1 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
1
11:15
Vanløse IF 1
KB 2
258478 11:15 Sundby BK 1 Kastrup BK 1
11:15
Sundby BK 1
Kastrup BK 1
258479 11:40 B 1908 1 Oversidder
11:40
B 1908 1
Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Enghavevej 90 2450 København SV
258462 10:00 BK Vestia 1 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
Bane 1
10:00
BK Vestia 1
BK Hekla 1
258463 10:00 Fremad Valby 1 Hvidovre IF 1 Bane 1
10:00
Fremad Valby 1
Hvidovre IF 1
258464 10:25 BK Vestia 1 FB 2 Bane 1
10:25
BK Vestia 1
FB 2
258465 10:25 Hvidovre IF 1 KB 1 Bane 1
10:25
Hvidovre IF 1
KB 1
258466 10:50 FB 2 Fremad Valby 1 Bane 1
10:50
FB 2
Fremad Valby 1
258467 10:50 KB 1 BK Hekla 1 Bane 1
10:50
KB 1
BK Hekla 1
258468 11:15 Fremad Valby 1 BK Vestia 1 Bane 1
11:15
Fremad Valby 1
BK Vestia 1
258469 11:15 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
Hvidovre IF 1 Bane 1
11:15
BK Hekla 1
Hvidovre IF 1
258470 11:40 FB 2 KB 1 Bane 1
11:40
FB 2
KB 1
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Valby Idrætspark 107 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
258489 12:30 FB 2 Sundby BK 1 107
12:30
FB 2
Sundby BK 1
258490 12:30 Oversidder Vanløse IF 1 108
12:30
Oversidder
Vanløse IF 1
258491 12:55 FB 2 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
1
12:55
FB 2
BK Hekla 1
258492 12:55 Vanløse IF 1 Fremad Valby 1 107
12:55
Vanløse IF 1
Fremad Valby 1
258493 13:20 BK Hekla 1 Oversidder 107
13:20
BK Hekla 1
Oversidder
258494 13:20 Fremad Valby 1 Sundby BK 1 108
13:20
Fremad Valby 1
Sundby BK 1
258495 13:45 Oversidder FB 2 107
13:45
Oversidder
FB 2
258496 13:45 Sundby BK 1 Vanløse IF 1 108
13:45
Sundby BK 1
Vanløse IF 1
258497 14:10 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
Fremad Valby 1 1
14:10
BK Hekla 1
Fremad Valby 1
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_1 Røllikevej 5 2770 Kastrup
258480 12:30 BK Vestia 1 Hvidovre IF 1 5v5_1
12:30
BK Vestia 1
Hvidovre IF 1
258481 12:30 B 1908 1 Kastrup BK 1 5v5_3
12:30
B 1908 1
Kastrup BK 1
258482 12:55 BK Vestia 1 KB 1 5v5_1
12:55
BK Vestia 1
KB 1
258483 12:55 Kastrup BK 1 KB 2 5v5_3
12:55
Kastrup BK 1
KB 2
258484 13:20 KB 1 B 1908 1 5v5_1
13:20
KB 1
B 1908 1
258485 13:20 KB 2 Hvidovre IF 1 5v5_2
13:20
KB 2
Hvidovre IF 1
258486 13:45 B 1908 1 BK Vestia 1 5v5_1
13:45
B 1908 1
BK Vestia 1
258487 13:45 Hvidovre IF 1 Kastrup BK 1 5v5_3
13:45
Hvidovre IF 1
Kastrup BK 1
258488 14:10 KB 1 KB 2 5v5_1
14:10
KB 1
KB 2
Arrangør:
lørdag den. 16-09 2023
Spillested:
Hekla Park Bane 5+6+7+8 Artillerivej 190 2300 København S
258528 12:30 FB 2 Vanløse IF 1 Bane 5+6+7+8
12:30
FB 2
Vanløse IF 1
258529 12:30 KB 2 BK Hekla 1 Bane 5+6+7+8
12:30
KB 2
BK Hekla 1
258530 12:55 FB 2 Hvidovre IF 1 Bane 5+6+7+8
12:55
FB 2
Hvidovre IF 1
258531 12:55 BK Hekla 1 Kastrup BK 1 Bane 5+6+7+8
12:55
BK Hekla 1
Kastrup BK 1
258533 13:20 Hvidovre IF 1 KB 2 Bane 5+6+7+8
13:20
Hvidovre IF 1
KB 2
258534 13:20 Kastrup BK 1 Vanløse IF 1 Bane 5+6+7+8
13:20
Kastrup BK 1
Vanløse IF 1
260726 13:45 KB 2 FB 2 Bane 5+6+7+8
13:45
KB 2
FB 2
260727 13:45 Vanløse IF 1 BK Hekla 1 Bane 5+6+7+8
13:45
Vanløse IF 1
BK Hekla 1
260728 14:10 Hvidovre IF 1 Kastrup BK 1 Bane 5+6+7+8
14:10
Hvidovre IF 1
Kastrup BK 1
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
258498 10:00 Fremad Valby 1 B 1908 1
10:00
Fremad Valby 1
B 1908 1
258505 10:00 Oversidder BK Vestia 1
10:00
Oversidder
BK Vestia 1
258506 10:25 Fremad Valby 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
1
10:25
Fremad Valby 1
KB 1
258507 10:25 BK Vestia 1 Sundby BK 1
10:25
BK Vestia 1
Sundby BK 1
258509 10:50 KB 1 Oversidder
10:50
KB 1
Oversidder
258524 10:50 Sundby BK 1 B 1908 1
10:50
Sundby BK 1
B 1908 1
258525 11:15 Oversidder Fremad Valby 1
11:15
Oversidder
Fremad Valby 1
258526 11:15 B 1908 1 BK Vestia 1
11:15
B 1908 1
BK Vestia 1
258527 11:40 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Sundby BK 1 1
11:40
KB 1
Sundby BK 1
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kløvermarksvej 50 2300 København S
260816 10:00 Sundby BK 1 BK Hekla 1
10:00
Sundby BK 1
BK Hekla 1
260817 10:00 B 1908 1 FB 2
10:00
B 1908 1
FB 2
260870 10:25 Sundby BK 1 Hvidovre IF 1 Kunst 5 mands 2A
10:25
Sundby BK 1
Hvidovre IF 1
260871 10:25 FB 2 Vanløse IF 1 Kunst 5 mands 2B
10:25
FB 2
Vanløse IF 1
260872 10:50 Hvidovre IF 1 B 1908 1 Kunst 5 mands 2A
10:50
Hvidovre IF 1
B 1908 1
260873 10:50 Vanløse IF 1 BK Hekla 1 Kunst 5 mands 2B
10:50
Vanløse IF 1
BK Hekla 1
260874 11:15 B 1908 1 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2A
11:15
B 1908 1
Sundby BK 1
260875 11:15 BK Hekla 1 FB 2 Kunst 5 mands 2B
11:15
BK Hekla 1
FB 2
261420 11:40 Hvidovre IF 1 Vanløse IF 1 Kunst 5 mands 2A
11:40
Hvidovre IF 1
Vanløse IF 1
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
260729 10:00 BK Vestia 1 Kastrup BK 1
10:00
BK Vestia 1
Kastrup BK 1
260730 10:00 KB 2 Fremad Valby 1
10:00
KB 2
Fremad Valby 1
260731 10:25 BK Vestia 1 Oversidder
10:25
BK Vestia 1
Oversidder
260732 10:25 Fremad Valby 1 KB 1
10:25
Fremad Valby 1
KB 1
260733 10:50 Oversidder KB 2
10:50
Oversidder
KB 2
260734 10:50 KB 1 Kastrup BK 1
10:50
KB 1
Kastrup BK 1
260735 11:15 KB 2 BK Vestia 1
11:15
KB 2
BK Vestia 1
260736 11:15 Kastrup BK 1 Fremad Valby 1
11:15
Kastrup BK 1
Fremad Valby 1
260737 11:40 Oversidder KB 1
11:40
Oversidder
KB 1
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_1 Røllikevej 5 2770 Kastrup
102331 10:00 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
Kastrup BK 1 5v5_1
10:00
FB 2
Kastrup BK 1
102332 10:00 Hvidovre IF 1 Oversidder 5v5_2
10:00
Hvidovre IF 1
Oversidder
102333 10:25 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
Fremad Valby 1 5v5_1
10:25
FB 2
Fremad Valby 1
102334 10:25 Oversidder Sundby BK 1 5v5_2
10:25
Oversidder
Sundby BK 1
102335 10:50 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
Hvidovre IF 1 5v5_1
10:50
Fremad Valby 1
Hvidovre IF 1
102336 10:50 Sundby BK 1 Kastrup BK 1 5v5_2
10:50
Sundby BK 1
Kastrup BK 1
102337 11:15 Hvidovre IF 1 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
5v5_1
11:15
Hvidovre IF 1
FB 2
103094 11:15 Kastrup BK 1 Oversidder 5v5_2
11:15
Kastrup BK 1
Oversidder
103095 11:40 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
Sundby BK 1 3v3_2
11:40
Fremad Valby 1
Sundby BK 1
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
261421 11:00 BK Vestia 1 BK Hekla 1
11:00
BK Vestia 1
BK Hekla 1
261422 11:00 Vanløse IF 1 B 1908 1
11:00
Vanløse IF 1
B 1908 1
261423 11:25 BK Vestia 1 KB 1
11:25
BK Vestia 1
KB 1
261424 11:25 B 1908 1 KB 2
11:25
B 1908 1
KB 2
102327 11:50 KB 2 BK Hekla 1
11:50
KB 2
BK Hekla 1
261425 11:50 KB 1 Vanløse IF 1
11:50
KB 1
Vanløse IF 1
102328 12:15 Vanløse IF 1 BK Vestia 1
12:15
Vanløse IF 1
BK Vestia 1
102329 12:15 BK Hekla 1 B 1908 1
12:15
BK Hekla 1
B 1908 1
102330 12:40 KB 1 KB 2
12:40
KB 1
KB 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind