MENU

U15 Drenge Liga 3 (08) efterår, Pulje B //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
325408
20-08 2022
Kl. 10:00
Brønshøj BK Sundby Bk. Tingbjerg Idrætspark
1
-
3
325411
20-08 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold B 1903 Greve Idræts Center
5
-
2
325410
20-08 2022
Kl. 12:15
Måløv BK KFUM BK, Roskilde Måløv Idrætspark
1
-
2
325409
21-08 2022
Kl. 10:00
KB (2) BK Frem Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
3
325407
21-08 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I LSF Slagelse Stadion Kunst
2
-
0
325414
27-08 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. Slagelse B&I Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
6
325415
27-08 2022
Kl. 10:00
BK Frem Brønshøj BK Valby Idrætspark
0
-
0
325416
27-08 2022
Kl. 12:00
B 1903 KB (2) B1903
2
-
1
325412
27-08 2022
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde Greve Fodbold Lillevang Idrætscenter
2
-
3
325413
28-08 2022
Kl. 12:00
LSF Måløv BK Smørum Idrætscenter
0
-
1
325419
03-09 2022
Kl. 10:00
Brønshøj BK B 1903 Tingbjerg Idrætspark
0
-
0
325421
03-09 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold KB (2) Greve Idræts Center
3
-
2
325420
03-09 2022
Kl. 12:15
Måløv BK Sundby Bk. Måløv Idrætspark
7
-
0
325417
04-09 2022
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde LSF Lillevang Idrætscenter
1
-
2
325418
04-09 2022
Kl. 15:00
Slagelse B&I BK Frem Slagelse Stadion Kunst
0
-
3
325423
17-09 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. KFUM BK, Roskilde Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
325426
17-09 2022
Kl. 12:00
B 1903 Slagelse B&I B1903
2
-
4
325425
18-09 2022
Kl. 10:00
BK Frem Måløv BK Valby Idrætspark
1
-
0
325422
18-09 2022
Kl. 12:00
LSF Greve Fodbold Smørum Idrætscenter
4
-
0
325424
18-09 2022
Kl. 14:00
KB (2) Brønshøj BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
0
325427
24-09 2022
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde BK Frem Lillevang Idrætscenter
2
-
3
325431
24-09 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Brønshøj BK Greve Idræts Center
4
-
0
325430
24-09 2022
Kl. 12:15
Måløv BK B 1903 Måløv Idrætspark
2
-
1
325429
25-09 2022
Kl. 12:00
LSF Sundby Bk. Smørum Idrætscenter
2
-
1
325428
25-09 2022
Kl. 15:00
Slagelse B&I KB (2) Slagelse Stadion Kunst
1
-
1
325432
01-10 2022
Kl. 10:00
Brønshøj BK Slagelse B&I Tingbjerg Idrætspark
0
-
1
325433
01-10 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. Greve Fodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
325436
01-10 2022
Kl. 12:00
B 1903 KFUM BK, Roskilde B1903
5
-
1
325435
02-10 2022
Kl. 10:00
BK Frem LSF Frem, Valby IP
1
-
1
325434
02-10 2022
Kl. 14:00
KB (2) Måløv BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
2
325440 on
05-10 2022
Kl. 18:30
Måløv BK Brønshøj BK Måløv Idrætspark
325441
08-10 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold Slagelse B&I Greve Idræts Center
325437
08-10 2022
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde KB (2) Lillevang Idrætscenter
325439
08-10 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. BK Frem Kløvermarkens Idrætsanlæg
325438
09-10 2022
Kl. 12:00
LSF B 1903 Smørum Idrætscenter
325443
29-10 2022
Kl. 10:00
Brønshøj BK KFUM BK, Roskilde Tingbjerg Idrætspark
325445
29-10 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold BK Frem Greve Idræts Center
325446
29-10 2022
Kl. 10:00
B 1903 Sundby Bk. B1903
325442
29-10 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I Måløv BK Slagelse Stadion Kunst
325444
30-10 2022
Kl. 14:00
KB (2) LSF Kunst, KB, P. Bangs Vej
325447
06-11 2022
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde Slagelse B&I Lillevang Idrætscenter
325448
06-11 2022
Kl. 12:00
LSF Brønshøj BK Smørum Idrætscenter
325449
06-11 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. KB (2) Kløvermarkens Idrætsanlæg
325450
06-11 2022
Kl. 12:00
Måløv BK Greve Fodbold Måløv Idrætspark
325451
06-11 2022
Kl. 12:00
BK Frem B 1903 Frem, Valby IP
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Nummer 1 fra pulje A og B rykker op i liga 2
Nummer 2-6 i begge puljer spiller liga 3 pulje A i foråret 2023.
Nummer 7-10 spiller liga 3 pulje B i foråret 2023 sammen med en oprykker fra højeste LU række i DBU Sjælland og DBU København.

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind