Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | TV | Resultat | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
354426 |
lø06-08 2022
|
13:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
3. division
|
0
-
1
|
06. aug 2022
13:00
Dalum IF
0
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||
354428 |
lø06-08 2022
|
13:00 | Vanløse Idrætspark |
3. division
|
4
-
2
|
06. aug 2022
13:00
Vanløse
4
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
354432 |
lø06-08 2022
|
13:00 | Vejlby/Risskov Centret |
3. division
|
1
-
1
|
06. aug 2022
13:00
VSK Århus
1
SfB-Oure FA
1
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
354418 |
lø06-08 2022
|
13:45 | Frederiksberg IP, kunst |
3. division
|
0
-
4
|
06. aug 2022
13:45
FA 2000
0
Middelfart
4
|
|||||||||||||
354419 |
lø06-08 2022
|
14:00 | Krøyer Park (Holstebro) |
3. division
|
0
-
1
|
06. aug 2022
14:00
Holstebro
0
Young Boys FD
1
|
|||||||||||||
354431 |
lø06-08 2022
|
14:00 | ALPI Arena Næsby |
3. division
|
1
-
1
|
06. aug 2022
14:00
Næsby BK
1
Ishøj IF
1
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
354434 |
fr12-08 2022
|
18:30 | Lyseng Idrætspark |
3. division
|
0
-
0
|
12. aug 2022
18:30
IF Lyseng
0
VSK Århus
0
|
|||||||||||||
354435 |
fr12-08 2022
|
18:30 | Middelfart Stadion |
3. division
|
4
-
0
|
12. aug 2022
18:30
Middelfart
4
Næsby BK
0
|
|||||||||||||
354440 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Ishøj Idrætscenter |
3. division
|
1
-
2
|
13. aug 2022
13:00
Ishøj IF
1
FA 2000
2
|
|||||||||||||
354433 |
lø13-08 2022
|
14:00 | Tårnby Stadion. Opvisn. |
3. division
|
1
-
3
|
13. aug 2022
14:00
AB Tårnby
1
Holstebro
3
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
354438 |
lø13-08 2022
|
14:00 | Fynske Bank Arena Høje Bøge |
3. division
|
1
-
2
|
13. aug 2022
14:00
SfB-Oure FA
1
Vanløse
2
|
|||||||||||||
354439 |
lø13-08 2022
|
14:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
3. division
|
5
-
1
|
13. aug 2022
14:00
Young Boys FD
5
Dalum IF
1
|
|||||||||||||
354441 |
lø20-08 2022
|
13:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
3. division
|
0
-
2
|
20. aug 2022
13:00
Dalum IF
0
SfB-Oure FA
2
|
|||||||||||||
354446 |
lø20-08 2022
|
13:00 | Vanløse Idrætspark |
3. division
|
1
-
1
|
20. aug 2022
13:00
Vanløse
1
Middelfart
1
|
|||||||||||||
354443 |
lø20-08 2022
|
13:30 | Vejlby/Risskov Centret |
3. division
|
3
-
1
|
20. aug 2022
13:30
VSK Århus
3
Holstebro
1
|
|||||||||||||
354442 |
lø20-08 2022
|
13:45 | Frederiksberg IP, kunst |
3. division
|
2
-
1
|
20. aug 2022
13:45
FA 2000
2
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||
354444 |
lø20-08 2022
|
14:00 | ALPI Arena Næsby |
3. division
|
2
-
1
|
20. aug 2022
14:00
Næsby BK
2
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||
354445 |
sø21-08 2022
|
14:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
3. division
|
0
-
1
|
21. aug 2022
14:00
Young Boys FD
0
Ishøj IF
1
|
|||||||||||||
354452 |
fr26-08 2022
|
18:00 | Fynske Bank Arena Høje Bøge |
3. division
|
0
-
5
|
26. aug 2022
18:00
SfB-Oure FA
0
Næsby BK
5
|
|||||||||||||
354451 |
fr26-08 2022
|
18:30 | Middelfart Stadion |
3. division
|
1
-
0
|
26. aug 2022
18:30
Middelfart
1
Dalum IF
0
|
|||||||||||||
354450 |
lø27-08 2022
|
13:00 | Ishøj Idrætscenter |
3. division
|
5
-
1
|
27. aug 2022
13:00
Ishøj IF
5
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||
354447 |
lø27-08 2022
|
14:00 | Tårnby Stadion. Opvisn. |
3. division
|
0
-
5
|
27. aug 2022
14:00
AB Tårnby
0
Young Boys FD
5
|
|||||||||||||
354449 |
lø27-08 2022
|
14:00 | Krøyer Park (Holstebro) |
3. division
|
0
-
1
|
27. aug 2022
14:00
Holstebro
0
Vanløse
1
|
|||||||||||||
354448 |
sø28-08 2022
|
13:45 | Frederiksberg IP, kunst |
3. division
|
4
-
1
|
28. aug 2022
13:45
FA 2000
4
VSK Århus
1
|
|||||||||||||
354453 |
lø03-09 2022
|
13:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
3. division
|
0
-
5
|
03. sep 2022
13:00
Dalum IF
0
FA 2000
5
|
|||||||||||||
354454 |
lø03-09 2022
|
13:00 | Lyseng Idrætspark |
3. division
|
2
-
1
|
03. sep 2022
13:00
IF Lyseng
2
SfB-Oure FA
1
|
|||||||||||||
354455 |
lø03-09 2022
|
13:00 | Vanløse Idrætspark |
3. division
|
1
-
1
|
03. sep 2022
13:00
Vanløse
1
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||
354457 |
lø03-09 2022
|
13:30 | Vejlby/Risskov Centret |
3. division
|
2
-
2
|
03. sep 2022
13:30
VSK Århus
2
Ishøj IF
2
|
|||||||||||||
354458 |
lø03-09 2022
|
14:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
3. division
|
0
-
1
|
03. sep 2022
14:00
Young Boys FD
0
Middelfart
1
|
|||||||||||||
354456 |
lø03-09 2022
|
15:00 | ALPI Arena Næsby |
3. division
|
2
-
0
|
03. sep 2022
15:00
Næsby BK
2
Holstebro
0
|
|||||||||||||
354460 |
lø10-09 2022
|
13:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
3. division
|
0
-
2
|
10. sep 2022
13:00
Dalum IF
0
Vanløse
2
|
|||||||||||||
354463 |
lø10-09 2022
|
13:00 | Ishøj Idrætscenter |
3. division
|
10
-
0
|
10. sep 2022
13:00
Ishøj IF
10
SfB-Oure FA
0
|
|||||||||||||
354464 |
lø10-09 2022
|
14:00 | Middelfart Stadion |
3. division
|
2
-
1
|
10. sep 2022
14:00
Middelfart
2
VSK Århus
1
|
|||||||||||||
354459 |
lø10-09 2022
|
14:00 | Vestamager Idrætsanlæg |
3. division
|
1
-
1
|
10. sep 2022
14:00
AB Tårnby
1
Næsby BK
1
|
|||||||||||||
354462 |
sø11-09 2022
|
13:00 | Krøyer Park (Holstebro) |
3. division
|
2
-
2
|
11. sep 2022
13:00
Holstebro
2
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||
354461 |
sø11-09 2022
|
13:45 | Frederiksberg IP, kunst |
3. division
|
0
-
1
|
11. sep 2022
13:45
FA 2000
0
Young Boys FD
1
|
|||||||||||||
354465 |
lø17-09 2022
|
13:00 | Lyseng Idrætspark |
3. division
|
2
-
2
|
17. sep 2022
13:00
IF Lyseng
2
Young Boys FD
2
|
|||||||||||||
354468 |
lø17-09 2022
|
13:00 | Vanløse Idrætspark |
3. division
|
1
-
1
|
17. sep 2022
13:00
Vanløse
1
FA 2000
1
|
|||||||||||||
354469 |
lø17-09 2022
|
13:00 | Ishøj Idrætscenter |
3. division
|
1
-
0
|
17. sep 2022
13:00
Ishøj IF
1
Holstebro
0
|
|||||||||||||
354466 |
lø17-09 2022
|
13:30 | Vejlby/Risskov Centret |
3. division
|
1
-
0
|
17. sep 2022
13:30
VSK Århus
1
AB Tårnby
0
|
|||||||||||||
354467 |
lø17-09 2022
|
14:00 | ALPI Arena Næsby |
3. division
|
1
-
0
|
17. sep 2022
14:00
Næsby BK
1
Dalum IF
0
|
|||||||||||||
354470 |
lø17-09 2022
|
14:00 | Fynske Bank Arena Høje Bøge |
3. division
|
1
-
4
|
17. sep 2022
14:00
SfB-Oure FA
1
Middelfart
4
|
|||||||||||||
354472 |
lø24-09 2022
|
13:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
|
1
-
5
|
24. sep 2022
13:00
Dalum IF
1
VSK Århus
5
|
|||||||||||||
354473 |
lø24-09 2022
|
13:45 | Frederiksberg IP, kunst |
3. division
|
2
-
1
|
24. sep 2022
13:45
FA 2000
2
Næsby BK
1
|
|||||||||||||
354475 |
lø24-09 2022
|
14:00 | Middelfart Stadion |
3. division
|
3
-
0
|
24. sep 2022
14:00
Middelfart
3
IF Lyseng
0
|
|||||||||||||
354476 |
lø24-09 2022
|
14:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
3. division
|
2
-
0
|
24. sep 2022
14:00
Young Boys FD
2
Vanløse
0
|
|||||||||||||
354471 |
lø24-09 2022
|
14:00 | Vestamager Idrætsanlæg |
3. division
|
1
-
3
|
24. sep 2022
14:00
AB Tårnby
1
Ishøj IF
3
|
|||||||||||||
354474 |
sø25-09 2022
|
13:00 | Krøyer Park (Holstebro) |
3. division
|
3
-
1
|
25. sep 2022
13:00
Holstebro
3
SfB-Oure FA
1
|
|||||||||||||
354477 |
lø01-10 2022
|
13:00 | Ishøj Idrætscenter |
3. division
|
1
-
4
|
01. okt 2022
13:00
Ishøj IF
1
Middelfart
4
|
|||||||||||||
354480 |
lø01-10 2022
|
13:00 | Lyseng Idrætspark |
3. division
|
2
-
3
|
01. okt 2022
13:00
IF Lyseng
2
AB Tårnby
3
|
|||||||||||||
354482 |
lø01-10 2022
|
14:00 | Fynske Bank Arena Høje Bøge |
3. division
|
0
-
2
|
01. okt 2022
14:00
SfB-Oure FA
0
FA 2000
2
|
|||||||||||||
354478 |
lø01-10 2022
|
14:00 | ALPI Arena Næsby |
3. division
|
4
-
1
|
01. okt 2022
14:00
Næsby BK
4
Vanløse
1
|
|||||||||||||
354479 |
sø02-10 2022
|
13:00 | Vejlby/Risskov Centret |
3. division
|
1
-
0
|
02. okt 2022
13:00
VSK Århus
1
Young Boys FD
0
|
|||||||||||||
354481 |
sø02-10 2022
|
13:00 | Krøyer Park (Holstebro) |
3. division
|
3
-
0
|
02. okt 2022
13:00
Holstebro
3
Dalum IF
0
|
|||||||||||||
354484 |
lø08-10 2022
|
13:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
3. division
|
1
-
8
|
08. okt 2022
13:00
Dalum IF
1
Ishøj IF
8
|
|||||||||||||
354486 |
lø08-10 2022
|
13:00 | Vanløse Idrætspark |
3. division
|
1
-
0
|
08. okt 2022
13:00
Vanløse
1
VSK Århus
0
|
|||||||||||||
354485 |
lø08-10 2022
|
13:45 | Frederiksberg IP, kunst |
3. division
|
1
-
2
|
08. okt 2022
13:45
FA 2000
1
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||
354487 |
lø08-10 2022
|
14:00 | Middelfart Stadion |
3. division
|
1
-
0
|
08. okt 2022
14:00
Middelfart
1
Holstebro
0
|
|||||||||||||
354488 |
lø08-10 2022
|
14:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
3. division
|
2
-
1
|
08. okt 2022
14:00
Young Boys FD
2
Næsby BK
1
|
|||||||||||||
354483 |
lø08-10 2022
|
14:00 | Vestamager Idrætsanlæg |
3. division
|
2
-
3
|
08. okt 2022
14:00
AB Tårnby
2
SfB-Oure FA
3
|
|||||||||||||
354493 |
lø15-10 2022
|
13:00 | Lyseng Idrætspark |
3. division
|
2
-
0
|
15. okt 2022
13:00
IF Lyseng
2
Dalum IF
0
|
|||||||||||||
354490 |
lø15-10 2022
|
13:00 | Ishøj Idrætscenter |
3. division
|
1
-
2
|
15. okt 2022
13:00
Ishøj IF
1
Vanløse
2
|
|||||||||||||
354491 |
lø15-10 2022
|
14:00 | ALPI Arena Næsby |
3. division
|
2
-
0
|
15. okt 2022
14:00
Næsby BK
2
VSK Århus
0
|
|||||||||||||
354492 |
lø15-10 2022
|
14:00 | Fynske Bank Arena Høje Bøge |
3. division
|
1
-
1
|
15. okt 2022
14:00
SfB-Oure FA
1
Young Boys FD
1
|
|||||||||||||
354494 |
lø15-10 2022
|
14:00 | Krøyer Park (Holstebro) |
3. division
|
1
-
2
|
15. okt 2022
14:00
Holstebro
1
FA 2000
2
|
|||||||||||||
354489 |
lø15-10 2022
|
14:00 | Vestamager Idrætsanlæg |
3. division
|
0
-
3
|
15. okt 2022
14:00
AB Tårnby
0
Middelfart
3
|
|||||||||||||
354495 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
3. division
|
2
-
3
|
22. okt 2022
13:00
Dalum IF
2
Holstebro
3
|
|||||||||||||
354500 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Vanløse Idrætspark |
3. division
|
2
-
2
|
22. okt 2022
13:00
Vanløse
2
Næsby BK
2
|
|||||||||||||
354498 |
lø22-10 2022
|
13:30 | Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen |
3. division
|
5
-
0
|
22. okt 2022
13:30
VSK Århus
5
IF Lyseng
0
|
|||||||||||||
354496 |
lø22-10 2022
|
13:45 | Frederiksberg IP, kunst |
3. division
|
1
-
2
|
22. okt 2022
13:45
FA 2000
1
SfB-Oure FA
2
|
|||||||||||||
354499 |
lø22-10 2022
|
14:00 | Middelfart Stadion |
3. division
|
3
-
1
|
22. okt 2022
14:00
Middelfart
3
Ishøj IF
1
|
|||||||||||||
354497 |
sø23-10 2022
|
14:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
3. division
|
3
-
1
|
23. okt 2022
14:00
Young Boys FD
3
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||
354503 |
lø29-10 2022
|
13:00 | Lyseng Idrætspark |
3. division
|
3
-
0
|
29. okt 2022
13:00
IF Lyseng
3
Vanløse
0
|
|||||||||||||
354504 |
lø29-10 2022
|
13:00 | Ishøj Idrætscenter |
3. division
|
2
-
3
|
29. okt 2022
13:00
Ishøj IF
2
Young Boys FD
3
|
|||||||||||||
354505 |
lø29-10 2022
|
14:00 | Fynske Bank Arena Høje Bøge |
3. division
|
1
-
1
|
29. okt 2022
14:00
SfB-Oure FA
1
VSK Århus
1
|
|||||||||||||
354501 |
lø29-10 2022
|
14:00 | Vestamager Idrætsanlæg |
3. division
|
5
-
0
|
29. okt 2022
14:00
AB Tårnby
5
Dalum IF
0
|
|||||||||||||
354506 |
lø29-10 2022
|
15:30 | OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1 |
3. division
|
0
-
1
|
29. okt 2022
15:30
Næsby BK
0
FA 2000
1
|
|||||||||||||
354502 |
sø30-10 2022
|
13:00 | Krøyer Park (Holstebro) |
3. division
|
1
-
1
|
30. okt 2022
13:00
Holstebro
1
Middelfart
1
|
|||||||||||||
354510 |
lø05-11 2022
|
13:00 | Lyseng Kunstgræs |
3. division
|
1
-
2
|
05. nov 2022
13:00
IF Lyseng
1
Ishøj IF
2
|
|||||||||||||
354512 |
lø05-11 2022
|
13:00 | Vanløse Idrætspark |
3. division
|
4
-
2
|
05. nov 2022
13:00
Vanløse
4
SfB-Oure FA
2
|
|||||||||||||
354511 |
lø05-11 2022
|
13:30 | Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen |
3. division
|
1
-
0
|
05. nov 2022
13:30
VSK Århus
1
Næsby BK
0
|
|||||||||||||
354508 |
lø05-11 2022
|
13:45 | Frederiksberg IP, kunst |
3. division
|
4
-
0
|
05. nov 2022
13:45
FA 2000
4
Dalum IF
0
|
|||||||||||||
354507 |
lø05-11 2022
|
14:00 | Middelfart Stadion |
3. division
|
1
-
3
|
05. nov 2022
14:00
Middelfart
1
AB Tårnby
3
|
|||||||||||||
354509 |
sø06-11 2022
|
14:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
3. division
|
1
-
1
|
06. nov 2022
14:00
Young Boys FD
1
Holstebro
1
|
|||||||||||||
354514 |
lø12-11 2022
|
13:00 | Odense Atletikstadion |
3. division
|
0
-
5
|
12. nov 2022
13:00
Dalum IF
0
Young Boys FD
5
|
|||||||||||||
354518 |
lø12-11 2022
|
14:00 | Fynske Bank Arena Høje Bøge |
3. division
|
1
-
0
|
12. nov 2022
14:00
SfB-Oure FA
1
IF Lyseng
0
|
|||||||||||||
354513 |
lø12-11 2022
|
14:00 | Vestamager Idrætsanlæg |
3. division
|
0
-
2
|
12. nov 2022
14:00
AB Tårnby
0
Vanløse
2
|
|||||||||||||
354515 |
sø13-11 2022
|
13:00 | Krøyer Park (Holstebro) |
3. division
|
1
-
1
|
13. nov 2022
13:00
Holstebro
1
VSK Århus
1
|
|||||||||||||
354520 |
lø19-11 2022
|
13:00 | Lyseng Kunstgræs |
3. division
|
0
-
4
|
19. nov 2022
13:00
IF Lyseng
0
Middelfart
4
|
|||||||||||||
354523 |
lø19-11 2022
|
13:00 | Vanløse Idrætspark |
3. division
|
1
-
2
|
19. nov 2022
13:00
Vanløse
1
Ishøj IF
2
|
|||||||||||||
354522 |
lø19-11 2022
|
13:30 | Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen |
3. division
|
3
-
0
|
19. nov 2022
13:30
VSK Århus
3
Dalum IF
0
|
|||||||||||||
354519 |
lø19-11 2022
|
13:45 | Frederiksberg IP, kunst |
3. division
|
2
-
0
|
19. nov 2022
13:45
FA 2000
2
Holstebro
0
|
|||||||||||||
354521 |
sø20-11 2022
|
13:00 | OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1 |
3. division
|
4
-
0
|
20. nov 2022
13:00
Næsby BK
4
AB Tårnby
0
|
|||||||||||||
354524 |
sø20-11 2022
|
14:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
3. division
|
0
-
0
|
20. nov 2022
14:00
Young Boys FD
0
SfB-Oure FA
0
|
|||||||||||||
354526 |
lø11-03 2023
|
13:00 | Sparekassen Danmark Arena - Kunst |
|
HHT
|
11. mar 2023
13:00
Dalum IF
IF Lyseng
HHT
|
|||||||||||||
354528 |
lø11-03 2023
|
14:00 | MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane |
3. division
|
0
-
2
|
11. mar 2023
14:00
Middelfart
0
Vanløse
2
|
|||||||||||||
354529 |
lø11-03 2023
|
14:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
3. division
|
0
-
2
|
11. mar 2023
14:00
Young Boys FD
0
FA 2000
2
|
|||||||||||||
354530 |
lø11-03 2023
|
14:00 | Kunststofbanen SfB |
3. division
|
2
-
2
|
11. mar 2023
14:00
SfB-Oure FA
2
Ishøj IF
2
|
|||||||||||||
354525 |
lø11-03 2023
|
14:00 | Vestamager Idrætsanlæg |
3. division
|
0
-
5
|
11. mar 2023
14:00
AB Tårnby
0
VSK Århus
5
|
|||||||||||||
354527 |
sø12-03 2023
|
13:00 | Holstebro Kunstgræsbane |
3. division
|
1
-
2
|
12. mar 2023
13:00
Holstebro
1
Næsby BK
2
|
|||||||||||||
354532 |
lø18-03 2023
|
13:00 | Ishøj Idrætscenter Kunstgræs |
3. division
|
2
-
0
|
18. mar 2023
13:00
Ishøj IF
2
AB Tårnby
0
|
|||||||||||||
354533 |
lø18-03 2023
|
13:00 | Vanløse Idrætspark |
3. division
|
5
-
1
|
18. mar 2023
13:00
Vanløse
5
Dalum IF
1
|
|||||||||||||
354534 |
lø18-03 2023
|
13:00 | Lyseng Kunstgræs |
3. division
|
1
-
4
|
18. mar 2023
13:00
IF Lyseng
1
FA 2000
4
|
|||||||||||||
354536 |
lø18-03 2023
|
13:30 | Kunstgræsbanen-VSK Aarhus |
3. division
|
1
-
2
|
18. mar 2023
13:30
VSK Århus
1
Middelfart
2
|
|||||||||||||
354535 |
lø18-03 2023
|
14:00 | Kunststofbanen SfB |
3. division
|
3
-
2
|
18. mar 2023
14:00
SfB-Oure FA
3
Holstebro
2
|
|||||||||||||
354531 |
lø18-03 2023
|
14:00 | OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2 |
3. division
|
2
-
0
|
18. mar 2023
14:00
Næsby BK
2
Young Boys FD
0
|
|||||||||||||
354516 |
ti21-03 2023
|
18:00 | Ishøj Idrætscenter Kunstgræs |
3. division
|
1
-
1
|
21. mar 2023
18:00
Ishøj IF
1
Næsby BK
1
|
|||||||||||||
354517 |
ti21-03 2023
|
18:00 | MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane |
3. division
|
1
-
1
|
21. mar 2023
18:00
Middelfart
1
FA 2000
1
|
|||||||||||||
354538 |
lø25-03 2023
|
13:00 | Sparekassen Danmark Arena - Kunst |
3. division
|
0
-
6
|
25. mar 2023
13:00
Dalum IF
0
Næsby BK
6
|
|||||||||||||
354539 |
lø25-03 2023
|
13:45 | Frederiksberg IP, kunst |
3. division
|
1
-
2
|
25. mar 2023
13:45
FA 2000
1
Vanløse
2
|
|||||||||||||
354540 |
lø25-03 2023
|
14:00 | Idrætscenter Vest |
3. division
|
1
-
0
|
25. mar 2023
14:00
Holstebro
1
Ishøj IF
0
|
|||||||||||||
354541 |
lø25-03 2023
|
14:00 | MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane |
3. division
|
3
-
0
|
25. mar 2023
14:00
Middelfart
3
SfB-Oure FA
0
|
|||||||||||||
354542 |
lø25-03 2023
|
14:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
3. division
|
3
-
2
|
25. mar 2023
14:00
Young Boys FD
3
VSK Århus
2
|
|||||||||||||
354537 |
lø25-03 2023
|
14:00 | Vestamager Idrætsanlæg |
3. division
|
1
-
2
|
25. mar 2023
14:00
AB Tårnby
1
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||
354543 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Vanløse Idrætspark |
3. division
|
1
-
1
|
01. apr 2023
13:00
Vanløse
1
Young Boys FD
1
|
|||||||||||||
354547 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Lyseng Kunstgræs |
3. division
|
1
-
1
|
01. apr 2023
13:00
IF Lyseng
1
Holstebro
1
|
|||||||||||||
354545 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Ishøj Idrætscenter Kunstgræs |
3. division
|
6
-
0
|
01. apr 2023
13:00
Ishøj IF
6
Dalum IF
0
|
|||||||||||||
354546 |
lø01-04 2023
|
14:00 | Kunstgræsbanen-VSK Aarhus |
3. division
|
1
-
1
|
01. apr 2023
14:00
VSK Århus
1
FA 2000
1
|
|||||||||||||
354548 |
lø01-04 2023
|
14:00 | OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1 |
3. division
|
0
-
1
|
01. apr 2023
14:00
Næsby BK
0
Middelfart
1
|
|||||||||||||
354544 |
lø01-04 2023
|
14:00 | Kunststofbanen SfB |
3. division
|
2
-
1
|
01. apr 2023
14:00
SfB-Oure FA
2
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||
354553 |
on05-04 2023
|
19:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
3. division
|
0
-
1
|
05. apr 2023
19:00
Young Boys FD
0
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||
354549 |
to06-04 2023
|
13:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
3. division
|
0
-
1
|
06. apr 2023
13:00
Dalum IF
0
Middelfart
1
|
|||||||||||||
354554 |
to06-04 2023
|
13:30 | Kunstgræsbanen-VSK Aarhus |
3. division
|
4
-
2
|
06. apr 2023
13:30
VSK Århus
4
Vanløse
2
|
|||||||||||||
354550 |
to06-04 2023
|
13:45 | Frederiksberg IP, kunst |
3. division
|
0
-
2
|
06. apr 2023
13:45
FA 2000
0
Ishøj IF
2
|
|||||||||||||
354551 |
to06-04 2023
|
14:00 | ALPI Arena Næsby |
3. division
|
2
-
2
|
06. apr 2023
14:00
Næsby BK
2
SfB-Oure FA
2
|
|||||||||||||
354552 |
to06-04 2023
|
14:00 | Krøyer Park (Holstebro) |
3. division
|
1
-
4
|
06. apr 2023
14:00
Holstebro
1
AB Tårnby
4
|
|||||||||||||
354555 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Vestamager Idrætsanlæg |
3. division
|
1
-
4
|
10. apr 2023
14:00
AB Tårnby
1
FA 2000
4
|
|||||||||||||
354556 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Lyseng Idrætspark |
3. division
|
1
-
1
|
10. apr 2023
14:00
IF Lyseng
1
Næsby BK
1
|
|||||||||||||
354557 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Ishøj Idrætscenter Kunstgræs |
3. division
|
1
-
5
|
10. apr 2023
14:00
Ishøj IF
1
VSK Århus
5
|
|||||||||||||
354558 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Middelfart Stadion |
3. division
|
3
-
2
|
10. apr 2023
14:00
Middelfart
3
Young Boys FD
2
|
|||||||||||||
354559 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Fynske Bank Arena Høje Bøge |
3. division
|
5
-
0
|
10. apr 2023
14:00
SfB-Oure FA
5
Dalum IF
0
|
|||||||||||||
354560 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Vanløse Idrætspark |
3. division
|
0
-
1
|
10. apr 2023
14:00
Vanløse
0
Holstebro
1
|