U15 Drenge 1 (09) Forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
696285
07-04 2024
10:00 Valby Idrætspark
5
-
1
07. apr
10:00
Frem 2
5
GVI 2
1
696282
07-04 2024
12:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
1
07. apr
12:00
KB 3
2
Nørrebro United
1
696286
07-04 2024
14:00
Oversidder
Vanløse Idrætspark
07. apr
14:00
Vanløse 2
Oversidder
696283
13-04 2024
10:00 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
6
13. apr
10:00
Skjold
2
Husum Bk
6
696310
14-04 2024
16:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
1
14. apr
16:00
KB 3
4
Hvidovre IF 2
1
696289
20-04 2024
10:00 Mimersparken
3
-
2
20. apr
10:00
Nørrebro United
3
Skjold
2
696287
20-04 2024
14:00
Oversidder
20. apr
14:00
Oversidder
Frem 2
696291
20-04 2024
16:00 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
0
20. apr
16:00
B.93 3
3
Vanløse 2
0
696288
21-04 2024
10:00 GVI. Nymosen
1
-
3
21. apr
10:00
GVI 2
1
KB 3
3
696284
fr26-04 2024
18:30 Hvidovre IF's baner
0
-
5
26. apr
18:30
Hvidovre IF 2
0
B.93 3
5
696296
27-04 2024
10:00
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg.
27. apr
10:00
B.93 3
Oversidder
696293
27-04 2024
14:00 Hvidovre IF's baner
2
-
2
27. apr
14:00
Hvidovre IF 2
2
Nørrebro United
2
696295
27-04 2024
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
27. apr
14:00
Skjold
2
GVI 2
2
696292
28-04 2024
12:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
2
28. apr
12:00
KB 3
5
Frem 2
2
696294
28-04 2024
14:00 Vanløse Idrætspark
8
-
2
28. apr
14:00
Vanløse 2
8
Husum Bk
2
696300
04-05 2024
14:00 GVI. Nymosen
5
-
4
04. maj
14:00
GVI 2
5
Hvidovre IF 2
4
696301
04-05 2024
14:00 Mimersparken
2
-
2
04. maj
14:00
Nørrebro United
2
Vanløse 2
2
696298
05-05 2024
10:00 Valby Idrætspark
3
-
2
05. maj
10:00
Frem 2
3
Skjold
2
696299
05-05 2024
14:00 Husumparken
2
-
5
05. maj
14:00
Husum Bk
2
B.93 3
5
696297
05-05 2024
14:00
Oversidder
05. maj
14:00
Oversidder
KB 3
696303
on08-05 2024
17:30 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
0
08. maj
17:30
B.93 3
2
Nørrebro United
0
696306
on08-05 2024
18:00
Oversidder
Husumparken
08. maj
18:00
Husum Bk
Oversidder
696305
on08-05 2024
19:00 Vanløse Idrætspark
4
-
2
08. maj
19:00
Vanløse 2
4
GVI 2
2
696302
to09-05 2024
18:00 Frihedens Idrætscenter
2
-
7
09. maj
18:00
Hvidovre IF 2
2
Frem 2
7
696304
12-05 2024
14:00 Fælledparken
1
-
1
12. maj
14:00
Skjold
1
KB 3
1
696308
to16-05 2024
18:45
Oversidder
16. maj
18:45
Oversidder
Skjold
696307
18-05 2024
10:00 Mimersparken
6
-
0
18. maj
10:00
Nørrebro United
6
Husum Bk
0
696311
19-05 2024
10:00 Valby Idrætspark
2
-
0
19. maj
10:00
Frem 2
2
Vanløse 2
0
696309
ma20-05 2024
10:00 GVI. Nymosen
1
-
4
20. maj
10:00
GVI 2
1
B.93 3
4
696314
25-05 2024
14:00 Hvidovre IF's baner
1
-
0
25. maj
14:00
Hvidovre IF 2
1
Skjold
0
696322
25-05 2024
14:00
Oversidder
Mimersparken
25. maj
14:00
Nørrebro United
Oversidder
696312
25-05 2024
16:00 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
3
25. maj
16:00
B.93 3
2
Frem 2
3
696313
26-05 2024
14:00 Vanløse Idrætspark
1
-
3
26. maj
14:00
Vanløse 2
1
KB 3
3
696321
26-05 2024
14:00 Husumparken
1
-
2
26. maj
14:00
Husum Bk
1
GVI 2
2
696549
on05-06 2024
16:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
3
05. jun
16:00
KB 3
3
B.93 3
3
696548
on05-06 2024
19:00 Valby Idrætspark
8
-
0
05. jun
19:00
Frem 2
8
Husum Bk
0
696550
to06-06 2024
18:00
Oversidder
Frihedens Idrætscenter
06. jun
18:00
Hvidovre IF 2
Oversidder
696547
08-06 2024
10:00 GVI. Nymosen
1
-
0
08. jun
10:00
GVI 2
1
Nørrebro United
0
696551
08-06 2024
10:00 Fælledparken
2
-
2
08. jun
10:00
Skjold
2
Vanløse 2
2
696290
08-06 2024
12:00 Husumparken
1
-
4
08. jun
12:00
Husum Bk
1
Hvidovre IF 2
4
696554
fr14-06 2024
17:00 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
3
14. jun
17:00
B.93 3
3
Skjold
3
696555
fr14-06 2024
18:00
Oversidder
14. jun
18:00
Oversidder
GVI 2
696556
fr14-06 2024
18:00 Vanløse Idrætspark
1
-
5
14. jun
18:00
Vanløse 2
1
Hvidovre IF 2
5
696553
fr14-06 2024
18:00 Husumparken
0
-
0
14. jun
18:00
Husum Bk
0
KB 3
0
696552
16-06 2024
14:00 Mimersparken
0
-
0
16. jun
14:00
Nørrebro United
0
Frem 2
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind