U14 Drenge 5 (10) Forår 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
151436
fr12-04 2024
17:30 Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
0
12. apr
17:30
K.B. 6
6
GVI 3
0
151433
13-04 2024
10:00 Valby Idrætspark
4
-
2
13. apr
10:00
Fremad Valby 2
4
B.93 5
2
151437
13-04 2024
14:00 Hvidovre IF's baner
5
-
1
13. apr
14:00
Hvidovre IF 4
5
B 1903 4
1
151435
13-04 2024
15:00 Vanløse Idrætspark
UHHT
13. apr
15:00
Vanløse 5
Union 2
UHHT
151434
14-04 2024
09:30 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
1
14. apr
09:30
Østerbro IF 3
1
Vestia 3
1
151438
14-04 2024
12:00 Husumparken
UHT
14. apr
12:00
Husum 2
Nørrebro United 2
UHT
151519
20-04 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
5
20. apr
10:00
Vestia 3
5
Vanløse 5
5
151521
20-04 2024
10:00 B1903
0
-
7
20. apr
10:00
B 1903 4
0
K.B. 6
7
151522
20-04 2024
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
11
20. apr
12:00
B.93 5
3
Husum 2
11
151520
20-04 2024
12:00 GVI. Nymosen
0
-
6
20. apr
12:00
GVI 3
0
Østerbro IF 3
6
171802
21-04 2024
10:00 Genforeningspladsen
UHHT
21. apr
10:00
Union 2
Fremad Valby 2
UHHT
151439
21-04 2024
14:00 Mimersparken
0
-
3
21. apr
14:00
Nørrebro United 2
0
Hvidovre IF 4
3
180534
27-04 2024
10:00 Husumparken
UHHT
27. apr
10:00
Husum 2
Union 2
UHHT
180532
27-04 2024
12:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
UHT
27. apr
12:00
K.B. 6
Nørrebro United 2
UHT
180530
27-04 2024
15:00 Vanløse Idrætspark
0
-
2
27. apr
15:00
Vanløse 5
0
Fremad Valby 2
2
180533
27-04 2024
15:30 Hvidovre IF's baner
5
-
1
27. apr
15:30
Hvidovre IF 4
5
B.93 5
1
171803
28-04 2024
09:30 Ryparken Idrætsanlæg
6
-
0
28. apr
09:30
Østerbro IF 3
6
B 1903 4
0
180531
28-04 2024
12:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
0
28. apr
12:00
Vestia 3
3
GVI 3
0
183625
28-04 2024
12:00 Husumparken
1
-
3
28. apr
12:00
Husum 2
1
Hvidovre IF 4
3
181465
04-05 2024
10:00 B1903
1
-
5
04. maj
10:00
B 1903 4
1
Vestia 3
5
180535
04-05 2024
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
6
04. maj
12:00
Nørrebro United 2
0
Østerbro IF 3
6
180537
04-05 2024
12:00 GVI. Nymosen
2
-
5
04. maj
12:00
GVI 3
2
Vanløse 5
5
183615
05-05 2024
10:00 Grøndal Multicenter
1
-
5
05. maj
10:00
Union 2
1
Hvidovre IF 4
5
180536
05-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
2
-
2
05. maj
12:00
Fremad Valby 2
2
Husum 2
2
183614
05-05 2024
18:00 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
3
05. maj
18:00
B.93 5
2
K.B. 6
3
183619
11-05 2024
10:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
6
11. maj
10:00
K.B. 6
2
Union 2
6
183620
11-05 2024
12:00 GVI. Nymosen
1
-
6
11. maj
12:00
GVI 3
1
B 1903 4
6
183621
11-05 2024
14:00 Hvidovre IF's baner
1
-
5
11. maj
14:00
Hvidovre IF 4
1
Fremad Valby 2
5
183617
11-05 2024
15:00 Vanløse Idrætspark
HHT
11. maj
15:00
Vanløse 5
Husum 2
HHT
183616
12-05 2024
09:30 Fælledparken
9
-
0
12. maj
09:30
Østerbro IF 3
9
B.93 5
0
183618
12-05 2024
12:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
UHT
12. maj
12:00
Vestia 3
Nørrebro United 2
UHT
183623
18-05 2024
10:00 Valby Idrætspark
1
-
1
18. maj
10:00
Fremad Valby 2
1
K.B. 6
1
183624
18-05 2024
10:00 B1903
3
-
0
18. maj
10:00
B 1903 4
3
Vanløse 5
0
183627
19-05 2024
10:00 Genforeningspladsen
6
-
2
19. maj
10:00
Union 2
6
Østerbro IF 3
2
183622
19-05 2024
16:00 Mimersparken
HHT
19. maj
16:00
Nørrebro United 2
GVI 3
HHT
183626
ma20-05 2024
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
6
20. maj
12:00
B.93 5
3
Vestia 3
6
183631
25-05 2024
12:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
4
25. maj
12:00
K.B. 6
3
Husum 2
4
183632
25-05 2024
14:00 GVI. Nymosen
HHT
25. maj
14:00
GVI 3
B.93 5
HHT
183629
25-05 2024
15:00 Vanløse Idrætspark
3
-
3
25. maj
15:00
Vanløse 5
3
Hvidovre IF 4
3
183628
26-05 2024
09:30 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
26. maj
09:30
Østerbro IF 3
1
Fremad Valby 2
2
183630
26-05 2024
12:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
4
26. maj
12:00
Vestia 3
5
Union 2
4
183635
01-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
3
-
1
01. jun
10:00
Fremad Valby 2
3
Vestia 3
1
183636
01-06 2024
14:00 Hvidovre IF's baner
UHT
01. jun
14:00
Hvidovre IF 4
K.B. 6
UHT
183639
02-06 2024
10:00 Grøndal Multicenter
4
-
3
02. jun
10:00
Union 2
4
GVI 3
3
183638
02-06 2024
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
02. jun
12:00
B.93 5
B 1903 4
183637
02-06 2024
13:00 Husumparken
7
-
1
02. jun
13:00
Husum 2
7
Østerbro IF 3
1
183634
02-06 2024
16:00 Mimersparken
HHT
02. jun
16:00
Nørrebro United 2
Vanløse 5
HHT
183764
ti04-06 2024
17:00 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
04. jun
17:00
Østerbro IF 3
1
Hvidovre IF 4
3
183633
on05-06 2024
17:00 B1903
UHT
05. jun
17:00
B 1903 4
Nørrebro United 2
UHT
183765
to06-06 2024
18:00 Vanløse Idrætspark
0
-
2
06. jun
18:00
Vanløse 5
0
K.B. 6
2
183766
to06-06 2024
18:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
9
06. jun
18:00
Vestia 3
0
Husum 2
9
313300
to06-06 2024
18:00 B1903
8
-
4
06. jun
18:00
B 1903 4
8
Union 2
4
313298
09-06 2024
12:00 GVI. Nymosen
0
-
2
09. jun
12:00
GVI 3
0
Fremad Valby 2
2
183763
09-06 2024
16:00 Mimersparken
HHT
09. jun
16:00
Nørrebro United 2
B.93 5
HHT
313301
15-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
UHT
15. jun
10:00
Fremad Valby 2
B 1903 4
UHT
315637
15-06 2024
12:00 Husumparken
UHT
15. jun
12:00
Husum 2
GVI 3
UHT
313306
15-06 2024
14:00 Hvidovre IF's baner
UHT
15. jun
14:00
Hvidovre IF 4
Vestia 3
UHT
313303
15-06 2024
15:00 Vanløse Idrætspark
5
-
1
15. jun
15:00
Vanløse 5
5
B.93 5
1
313305
16-06 2024
10:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
7
16. jun
10:00
K.B. 6
3
Østerbro IF 3
7
360548
16-06 2024
10:00 Grøndal Multicenter
UHT
16. jun
10:00
Union 2
Nørrebro United 2
UHT
362494
fr21-06 2024
18:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
21. jun
18:00
Vestia 3
K.B. 6
362496
fr21-06 2024
18:00 B1903
21. jun
18:00
B 1903 4
Husum 2
360595
22-06 2024
12:00 Mimersparken
HHT
22. jun
12:00
Nørrebro United 2
Fremad Valby 2
HHT
362495
22-06 2024
12:00 GVI. Nymosen
22. jun
12:00
GVI 3
Hvidovre IF 4
362497
22-06 2024
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
22. jun
12:00
B.93 5
Union 2
360596
23-06 2024
09:30 Ryparken Idrætsanlæg
23. jun
09:30
Østerbro IF 3
Vanløse 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind