M+50 Efterår - Dommerløs række (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
871329
ma21-08 2023
20:00 Skovshoved IF FA 2000 Gentofte Sportspark Vest
1
-
1
21. aug 2023
20:00
Skovshoved IF
1
FA 2000
1
871625
ma21-08 2023
22:00 Oversidder Husum Bk
21. aug 2023
22:00
Oversidder
Husum Bk
871328
ti22-08 2023
20:30 FB B.93 Jens Jessens Vej
2
-
6
22. aug 2023
20:30
FB
2
B.93
6
871624
on23-08 2023
20:15 Vestia Østerbro IF Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
5
23. aug 2023
20:15
Vestia
2
Østerbro IF
5
871628
ma28-08 2023
22:00 B.93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
28. aug 2023
22:00
B.93
Oversidder
871629
ti29-08 2023
19:45 FA 2000 FB Frederiksberg IP, kunst
1
-
3
29. aug 2023
19:45
FA 2000
1
FB
3
871627
on30-08 2023
19:40 Husum Bk B 1903 Husumparken
2
-
2
30. aug 2023
19:40
Husum Bk
2
B 1903
2
871630
to31-08 2023
18:00 Østerbro IF Skovshoved IF Fælledparken
UHT
31. aug 2023
18:00
Østerbro IF
Skovshoved IF
UHT
871634
ma04-09 2023
20:30 Skovshoved IF Fremad Forsing Gentofte Sportspark Vest
3
-
4
04. sep 2023
20:30
Skovshoved IF
3
Fremad Forsing
4
871635
ma04-09 2023
22:00 Oversidder FA 2000
04. sep 2023
22:00
Oversidder
FA 2000
871633
ti05-09 2023
20:30 FB Østerbro IF Jens Jessens Vej
6
-
3
05. sep 2023
20:30
FB
6
Østerbro IF
3
871632
on06-09 2023
19:40 Husum Bk B.93 Husumparken
0
-
8
06. sep 2023
19:40
Husum Bk
0
B.93
8
871636
on06-09 2023
20:30 B 1903 Vestia B1903
6
-
2
06. sep 2023
20:30
B 1903
6
Vestia
2
871641
ma11-09 2023
21:00 Fremad Forsing FB Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
2
11. sep 2023
21:00
Fremad Forsing
6
FB
2
871638
ti12-09 2023
19:45 FA 2000 Husum Bk Frederiksberg IP, kunst
2
-
1
12. sep 2023
19:45
FA 2000
2
Husum Bk
1
871637
ti12-09 2023
20:30 B.93 B 1903 B 93 Svanemølleanlæg.
10
-
1
12. sep 2023
20:30
B.93
10
B 1903
1
871639
on13-09 2023
20:15 Vestia Skovshoved IF Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
3
13. sep 2023
20:15
Vestia
2
Skovshoved IF
3
871640
to14-09 2023
18:00 Østerbro IF Oversidder Fælledparken
14. sep 2023
18:00
Østerbro IF
Oversidder
871642
ma18-09 2023
19:40 Husum Bk Østerbro IF Husumparken
2
-
1
18. sep 2023
19:40
Husum Bk
2
Østerbro IF
1
871645
ma18-09 2023
22:00 Oversidder Fremad Forsing
18. sep 2023
22:00
Oversidder
Fremad Forsing
871646
on20-09 2023
18:45 B 1903 Skovshoved IF B1903
4
-
2
20. sep 2023
18:45
B 1903
4
Skovshoved IF
2
871644
23-09 2023
10:00 B.93 FA 2000 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
0
23. sep 2023
10:00
B.93
5
FA 2000
0
871647
ma25-09 2023
20:15 Skovshoved IF FB Gentofte Sportspark Vest
0
-
5
25. sep 2023
20:15
Skovshoved IF
0
FB
5
871649
ma25-09 2023
22:00 Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
25. sep 2023
22:00
Vestia
Oversidder
871648
ti26-09 2023
20:30 FA 2000 B 1903 Jens Jessens Vej
1
-
6
26. sep 2023
20:30
FA 2000
1
B 1903
6
871651
to28-09 2023
20:00 Fremad Forsing Husum Bk Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
28. sep 2023
20:00
Fremad Forsing
Husum Bk
UHT
871650
30-09 2023
10:00 Østerbro IF B.93 Fælledparken
HHT
30. sep 2023
10:00
Østerbro IF
B.93
HHT
871944
ti03-10 2023
19:45 FA 2000 Østerbro IF Frederiksberg IP, kunst
2
-
1
03. okt 2023
19:45
FA 2000
2
Østerbro IF
1
871945
ti03-10 2023
22:00 Oversidder Skovshoved IF
03. okt 2023
22:00
Oversidder
Skovshoved IF
871652
on04-10 2023
19:40 Husum Bk Vestia Husumparken
2
-
1
04. okt 2023
19:40
Husum Bk
2
Vestia
1
871946
on04-10 2023
20:45 B 1903 FB B1903
1
-
1
04. okt 2023
20:45
B 1903
1
FB
1
871653
07-10 2023
10:00 B.93 Fremad Forsing B 93 Svanemølleanlæg.
6
-
0
07. okt 2023
10:00
B.93
6
Fremad Forsing
0
871991
07-10 2023
10:00 B 1903 Østerbro IF B1903
UHT
07. okt 2023
10:00
B 1903
Østerbro IF
UHT
871992
ma09-10 2023
19:00 Fremad Forsing FA 2000 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
09. okt 2023
19:00
Fremad Forsing
3
FA 2000
0
871989
ma09-10 2023
20:15 Skovshoved IF Husum Bk Gentofte Sportspark Vest
1
-
4
09. okt 2023
20:15
Skovshoved IF
1
Husum Bk
4
871990
on11-10 2023
20:15 Vestia B.93 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
1
11. okt 2023
20:15
Vestia
3
B.93
1
871988
to12-10 2023
19:30 FB Oversidder Frederiksberg IP, kunst
12. okt 2023
19:30
FB
Oversidder
871631
ma16-10 2023
20:15 Fremad Forsing Vestia Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
1
16. okt 2023
20:15
Fremad Forsing
1
Vestia
1
871643
to19-10 2023
19:30 FB Vestia Frederiksberg IP, kunst
3
-
3
19. okt 2023
19:30
FB
3
Vestia
3
871995
ti24-10 2023
20:10 FA 2000 Vestia Frederiksberg IP, kunst
1
-
3
24. okt 2023
20:10
FA 2000
1
Vestia
3
871996
ti24-10 2023
22:00 Oversidder B 1903
24. okt 2023
22:00
Oversidder
B 1903
871626
on25-10 2023
20:30 B 1903 Fremad Forsing B1903
3
-
2
25. okt 2023
20:30
B 1903
3
Fremad Forsing
2
871994
28-10 2023
10:00 B.93 Skovshoved IF B 93 Svanemølleanlæg.
UHT
28. okt 2023
10:00
B.93
Skovshoved IF
UHT
871997
28-10 2023
10:00 Østerbro IF Fremad Forsing Fælledparken
4
-
1
28. okt 2023
10:00
Østerbro IF
4
Fremad Forsing
1
871993
28-10 2023
12:00 Husum Bk FB Husumparken
3
-
1
28. okt 2023
12:00
Husum Bk
3
FB
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind