U21 A, 2023 efterår (2002 og yngre) (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
581388
ma14-08 2023
19:00 LSF Frederikssund IK Smørum Idrætscenter
UHT
14. aug 2023
19:00
LSF
Frederikssund IK
UHT
581390
ma14-08 2023
19:00 Brønshøj BK KB Tingbjerg Idrætspark
2
-
3
14. aug 2023
19:00
Brønshøj BK
2
KB
3
581391
ma14-08 2023
19:00 Snekkersten IF FA 2000 Snekkersten Idrætscenter
2
-
2
14. aug 2023
19:00
Snekkersten IF
2
FA 2000
2
581389
on16-08 2023
20:00 Skjold Vanløse Ryparken Idrætsanlæg
1
-
1
16. aug 2023
20:00
Skjold
1
Vanløse
1
581392
ma28-08 2023
18:30 Frederikssund IK Snekkersten IF Frederikssund Stadion
2
-
2
28. aug 2023
18:30
Frederikssund IK
2
Snekkersten IF
2
581394
ma28-08 2023
18:30 Brønshøj BK Skjold Tingbjerg Idrætspark
2
-
4
28. aug 2023
18:30
Brønshøj BK
2
Skjold
4
581393
ma28-08 2023
19:00 Vanløse KB Vanløse Idrætspark
4
-
2
28. aug 2023
19:00
Vanløse
4
KB
2
581395
ma28-08 2023
19:30 FA 2000 LSF Jens Jessens Vej
2
-
0
28. aug 2023
19:30
FA 2000
2
LSF
0
581399
ma11-09 2023
18:00 Snekkersten IF Brønshøj BK Snekkersten Idrætscenter
3
-
2
11. sep 2023
18:00
Snekkersten IF
3
Brønshøj BK
2
581396
ma11-09 2023
19:00 LSF Vanløse Smørum Idrætscenter
4
-
1
11. sep 2023
19:00
LSF
4
Vanløse
1
581398
ma11-09 2023
19:45 KB Frederikssund IK Frederiksberg IP, kunst
0
-
2
11. sep 2023
19:45
KB
0
Frederikssund IK
2
581397
on13-09 2023
20:00 Skjold FA 2000 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
1
13. sep 2023
20:00
Skjold
0
FA 2000
1
581402
ma25-09 2023
18:30 Brønshøj BK LSF Tingbjerg Idrætspark
1
-
1
25. sep 2023
18:30
Brønshøj BK
1
LSF
1
581401
ma25-09 2023
19:00 Vanløse Snekkersten IF Vanløse Idrætspark
6
-
4
25. sep 2023
19:00
Vanløse
6
Snekkersten IF
4
581400
ma25-09 2023
19:30 Frederikssund IK Skjold Frederikssund Stadion
1
-
4
25. sep 2023
19:30
Frederikssund IK
1
Skjold
4
581403
ma25-09 2023
19:30 FA 2000 KB Jens Jessens Vej
10
-
1
25. sep 2023
19:30
FA 2000
10
KB
1
581407
ma09-10 2023
18:30 Brønshøj BK FA 2000 Tingbjerg Idrætspark
0
-
3
09. okt 2023
18:30
Brønshøj BK
0
FA 2000
3
581404
ma09-10 2023
19:00 LSF Skjold Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
2
-
0
09. okt 2023
19:00
LSF
2
Skjold
0
581405
ma09-10 2023
19:00 Frederikssund IK Vanløse Frederikssund Stadion Kunstgræs
5
-
3
09. okt 2023
19:00
Frederikssund IK
5
Vanløse
3
581406
ma09-10 2023
19:45 KB Snekkersten IF Frederiksberg IP, kunst
1
-
1
09. okt 2023
19:45
KB
1
Snekkersten IF
1
581415
ma23-10 2023
19:00 Vanløse Brønshøj BK Vanløse Idrætspark
3
-
1
23. okt 2023
19:00
Vanløse
3
Brønshøj BK
1
581416
ma23-10 2023
19:30 Snekkersten IF LSF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1
-
3
23. okt 2023
19:30
Snekkersten IF
1
LSF
3
581425
ma23-10 2023
19:30 FA 2000 Frederikssund IK Jens Jessens Vej
UHT
23. okt 2023
19:30
FA 2000
Frederikssund IK
UHT
581414
on25-10 2023
20:00 Skjold KB Ryparken Idrætsanlæg
3
-
2
25. okt 2023
20:00
Skjold
3
KB
2
581426
ma06-11 2023
19:00 Vanløse FA 2000 Vanløse Idrætspark
1
-
4
06. nov 2023
19:00
Vanløse
1
FA 2000
4
581438
ma06-11 2023
19:00 Brønshøj BK Frederikssund IK Tingbjerg Idrætspark
3
-
1
06. nov 2023
19:00
Brønshøj BK
3
Frederikssund IK
1
581439
ma06-11 2023
19:30 Snekkersten IF Skjold Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3
-
0
06. nov 2023
19:30
Snekkersten IF
3
Skjold
0
581437
ma06-11 2023
19:45 KB LSF Frederiksberg IP, kunst
3
-
2
06. nov 2023
19:45
KB
3
LSF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind