U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår, Rød

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
796604
04-05 2024
09:00 Vanløse Idrætspark 1 Vanløse Idræts Forening
04. maj
09:00
Fremad Valby
Brønshøj BK 2
796605
04-05 2024
09:00 Vanløse Idrætspark 1 Vanløse Idræts Forening
04. maj
09:00
Vanløse 4
GVI 3
796606
04-05 2024
09:25 Vanløse Idrætspark 1 Vanløse Idræts Forening
04. maj
09:25
Fremad Valby
KB 7
796607
04-05 2024
09:25 Vanløse Idrætspark 1 Vanløse Idræts Forening
04. maj
09:25
GVI 3
Nørrebro United 3
796608
04-05 2024
09:50 Vanløse Idrætspark 1 Vanløse Idræts Forening
04. maj
09:50
KB 7
Vanløse 4
796701
04-05 2024
09:50 Vanløse Idrætspark 1 Vanløse Idræts Forening
04. maj
09:50
Nørrebro United 3
Brønshøj BK 2
796702
04-05 2024
10:15 Vanløse Idrætspark 1 Vanløse Idræts Forening
04. maj
10:15
Vanløse 4
Fremad Valby
796703
04-05 2024
10:15 Vanløse Idrætspark 1 Vanløse Idræts Forening
04. maj
10:15
Brønshøj BK 2
GVI 3
796704
04-05 2024
10:40 Vanløse Idrætspark 1 Vanløse Idræts Forening
04. maj
10:40
KB 7
Nørrebro United 3
796595
05-05 2024
10:00
Husum Bk 1
!
NB: Husum Bk 1 er taberdømt
Engdraget 1
Boldklubben Hellas
05. maj
10:00
Husum Bk 1
Hellas 3
796596
05-05 2024
10:00
B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Engdraget 1
Boldklubben Hellas
05. maj
10:00
B 1903 3
B.93 6
796705
05-05 2024
10:00
Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
Valby Idrætspark 1
Boldklubben Frem
05. maj
10:00
Hvidovre IF 4
Frem 2
796706
05-05 2024
10:00
Oversidder
Valby Idrætspark 1 Boldklubben Frem
05. maj
10:00
Oversidder
FA 2000 4
796707
05-05 2024
10:25
Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
Valby Idrætspark 1
Boldklubben Frem
05. maj
10:25
Hvidovre IF 4
Nørrebro United 5
796727
05-05 2024
10:25
Oversidder
Valby Idrætspark Boldklubben Frem
05. maj
10:25
FA 2000 4
Oversidder
796597
05-05 2024
10:25
Husum Bk 1
!
NB: Husum Bk 1 er taberdømt
Engdraget 1
Boldklubben Hellas
05. maj
10:25
Husum Bk 1
Jægersborg BK 1
796598
05-05 2024
10:25 Engdraget Boldklubben Hellas
05. maj
10:25
B.93 6
FB 4
796599
05-05 2024
10:50
B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Engdraget 1
Boldklubben Hellas
05. maj
10:50
Jægersborg BK 1
B 1903 3
796600
05-05 2024
10:50 Engdraget Boldklubben Hellas
05. maj
10:50
FB 4
Hellas 3
796728
05-05 2024
10:50
Oversidder
Valby Idrætspark 1 Boldklubben Frem
05. maj
10:50
Nørrebro United 5
Oversidder
796730
05-05 2024
10:50
Oversidder
Valby Idrætspark Boldklubben Frem
05. maj
10:50
Oversidder
Frem 2
796733
05-05 2024
11:15
Oversidder
Valby Idrætspark 1 Boldklubben Frem
05. maj
11:15
Oversidder
Hvidovre IF 4
796734
05-05 2024
11:15 Valby Idrætspark Boldklubben Frem
05. maj
11:15
Frem 2
FA 2000 4
796601
05-05 2024
11:15
Husum Bk 1
!
NB: Husum Bk 1 er taberdømt
Engdraget 1
Boldklubben Hellas
05. maj
11:15
B 1903 3
Husum Bk 1
796602
05-05 2024
11:15 Engdraget Boldklubben Hellas
05. maj
11:15
Hellas 3
B.93 6
796603
05-05 2024
11:40 Engdraget Boldklubben Hellas
05. maj
11:40
Jægersborg BK 1
FB 4
796735
05-05 2024
11:40
Oversidder
Valby Idrætspark Boldklubben Frem
05. maj
11:40
Nørrebro United 5
Oversidder
796736
26-05 2024
10:00
Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
Hvidovre IF's baner Bane 3
Hvidovre Idrætsforening
26. maj
10:00
Husum Bk 1
Hvidovre IF 4
796756
26-05 2024
10:00
GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Hvidovre IF's baner Bane 4
Hvidovre Idrætsforening
26. maj
10:00
Fremad Valby
GVI 3
796757
26-05 2024
10:25 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
26. maj
10:25
Husum Bk 1
B.93 6
796760
26-05 2024
10:25
GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Hvidovre IF's baner Bane 3
Hvidovre Idrætsforening
26. maj
10:25
GVI 3
FA 2000 4
796761
26-05 2024
10:50 Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovre Idrætsforening
26. maj
10:50
B.93 6
Fremad Valby
796762
26-05 2024
10:50 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
26. maj
10:50
FA 2000 4
Hvidovre IF 4
796768
26-05 2024
11:15 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
26. maj
11:15
Fremad Valby
Husum Bk 1
796769
26-05 2024
11:15
GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Hvidovre IF's baner Bane 3
Hvidovre Idrætsforening
26. maj
11:15
Hvidovre IF 4
GVI 3
796770
26-05 2024
11:40 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
26. maj
11:40
B.93 6
FA 2000 4
796771
26-05 2024
12:30
Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
26. maj
12:30
Jægersborg BK 1
Nørrebro United 5
796772
26-05 2024
12:30 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
12:30
KB 7
Brønshøj BK 2
796780
26-05 2024
12:30
Oversidder
Nørrebroparken 1 Nørrebro United
26. maj
12:30
B 1903 3
Oversidder
796781
26-05 2024
12:30
Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
26. maj
12:30
Vanløse 4
Nørrebro United 3
796782
26-05 2024
12:55 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
12:55
B 1903 3
FB 4
796783
26-05 2024
12:55
Oversidder
Nørrebroparken
ANN
Nørrebro United
26. maj
12:55
Nørrebro United 3
Oversidder
ANN
796773
26-05 2024
12:55
Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
26. maj
12:55
Jægersborg BK 1
Hellas 3
796774
26-05 2024
12:55 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
12:55
Brønshøj BK 2
Frem 2
796775
26-05 2024
13:20 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
13:20
Hellas 3
KB 7
796776
26-05 2024
13:20 Nørrebroparken 1 Nørrebro United
26. maj
13:20
Frem 2
Nørrebro United 5
796784
26-05 2024
13:20 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
13:20
FB 4
Vanløse 4
796785
26-05 2024
13:20
Oversidder
Oversidder
Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
13:20
Oversidder
Oversidder
796786
26-05 2024
13:45 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
13:45
Vanløse 4
B 1903 3
796787
26-05 2024
13:45
Oversidder
Nørrebroparken 1 Nørrebro United
26. maj
13:45
Oversidder
Nørrebro United 3
796777
26-05 2024
13:45
Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
26. maj
13:45
KB 7
Jægersborg BK 1
796778
26-05 2024
13:45 Nørrebroparken 1 Nørrebro United
26. maj
13:45
Nørrebro United 5
Brønshøj BK 2
796779
26-05 2024
14:10 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
14:10
Hellas 3
Frem 2
796790
26-05 2024
14:10
Oversidder
Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
14:10
FB 4
Oversidder
796800
01-06 2024
10:00
Oversidder
Engdraget Boldklubben Hellas
01. jun
10:00
Hellas 3
Oversidder
796801
01-06 2024
10:00 Engdraget Boldklubben Hellas
01. jun
10:00
Nørrebro United 3
Fremad Valby
796805
01-06 2024
10:25 Engdraget Boldklubben Hellas
01. jun
10:25
Hellas 3
B 1903 3
796806
01-06 2024
10:25
Frem 2
!
NB: Frem 2 er taberdømt
Engdraget 1
Boldklubben Hellas
01. jun
10:25
Fremad Valby
Frem 2
796807
01-06 2024
10:50 Engdraget Boldklubben Hellas
01. jun
10:50
B 1903 3
Nørrebro United 3
796808
01-06 2024
10:50
Oversidder
Engdraget Boldklubben Hellas
01. jun
10:50
Frem 2
Oversidder
796809
01-06 2024
11:15
Oversidder
Engdraget Boldklubben Hellas
01. jun
11:15
Oversidder
Fremad Valby
796802
01-06 2024
11:15 Engdraget Boldklubben Hellas
01. jun
11:15
Nørrebro United 3
Hellas 3
796804
01-06 2024
11:40
Frem 2
!
NB: Frem 2 er taberdømt
Engdraget 1
Boldklubben Hellas
01. jun
11:40
B 1903 3
Frem 2
796791
01-06 2024
12:30
Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-1
Boldklubben af 1893
01. jun
12:30
Jægersborg BK 1
Hvidovre IF 4
796792
01-06 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-2 Boldklubben af 1893
01. jun
12:30
Brønshøj BK 2
Vanløse 4
796793
01-06 2024
12:55 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-1 Boldklubben af 1893
01. jun
12:55
Jægersborg BK 1
B.93 6
796794
01-06 2024
12:55
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-2 Boldklubben af 1893
01. jun
12:55
Vanløse 4
Oversidder
796795
01-06 2024
13:20 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-1 Boldklubben af 1893
01. jun
13:20
B.93 6
Brønshøj BK 2
796796
01-06 2024
13:20
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-2 Boldklubben af 1893
01. jun
13:20
Oversidder
Hvidovre IF 4
796797
01-06 2024
13:45 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-1 Boldklubben af 1893
01. jun
13:45
Brønshøj BK 2
Jægersborg BK 1
796798
01-06 2024
13:45
Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-2
Boldklubben af 1893
01. jun
13:45
Hvidovre IF 4
Vanløse 4
796799
01-06 2024
14:10
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-1 Boldklubben af 1893
01. jun
14:10
B.93 6
Oversidder
796810
02-06 2024
10:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
10:00
Husum Bk 1
Nørrebro United 5
796811
02-06 2024
10:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
10:00
GVI 3
KB 7
817754
02-06 2024
10:25 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
10:25
Husum Bk 1
FB 4
818371
02-06 2024
10:25 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
10:25
KB 7
FA 2000 4
819496
02-06 2024
10:50 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
10:50
FB 4
GVI 3
819502
02-06 2024
10:50 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
10:50
FA 2000 4
Nørrebro United 5
819503
02-06 2024
11:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
11:15
GVI 3
Husum Bk 1
819505
02-06 2024
11:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
11:15
Nørrebro United 5
KB 7
819506
02-06 2024
11:40 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
11:40
FB 4
FA 2000 4
819507
09-06 2024
09:30 B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
09. jun
09:30
Husum Bk 1
Brønshøj BK 2
819508
09-06 2024
09:30
Oversidder
B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
09. jun
09:30
Oversidder
B 1903 3
819509
09-06 2024
09:55 B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
09. jun
09:55
Husum Bk 1
KB 7
819510
09-06 2024
09:55 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
09. jun
09:55
B 1903 3
Hvidovre IF 4
821594
09-06 2024
10:00
GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Jens Jessens Vej Kunst 7B
FA 2000
09. jun
10:00
Hellas 3
GVI 3
821595
09-06 2024
10:00 Jens Jessens Vej Kunst 7A FA 2000
09. jun
10:00
FA 2000 4
B.93 6
819516
09-06 2024
10:20
Oversidder
B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
09. jun
10:20
KB 7
Oversidder
819517
09-06 2024
10:20 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
09. jun
10:20
Hvidovre IF 4
Brønshøj BK 2
821596
09-06 2024
10:25 Jens Jessens Vej Kunst 8B FA 2000
09. jun
10:25
Hellas 3
Vanløse 4
821597
09-06 2024
10:25
Oversidder
Jens Jessens Vej FA 2000
09. jun
10:25
B.93 6
Oversidder
821582
09-06 2024
10:45
Oversidder
B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
09. jun
10:45
Oversidder
Husum Bk 1
821583
09-06 2024
10:45 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
09. jun
10:45
Brønshøj BK 2
B 1903 3
821598
09-06 2024
10:50 Jens Jessens Vej Kunst 8A FA 2000
09. jun
10:50
Vanløse 4
FA 2000 4
821599
09-06 2024
10:50
Oversidder
Jens Jessens Vej FA 2000
09. jun
10:50
Oversidder
GVI 3
821585
09-06 2024
11:00
Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
Gentofte Sportspark Øst Bane 4 - Øst 5M
Jægersborg Boldklub
09. jun
11:00
Jægersborg BK 1
Fremad Valby
821586
09-06 2024
11:00 Gentofte Sportspark Øst Bane 6 - Øst 5M Jægersborg Boldklub
09. jun
11:00
Frem 2
FB 4
821584
09-06 2024
11:10 B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
09. jun
11:10
KB 7
Hvidovre IF 4
821600
09-06 2024
11:15 Jens Jessens Vej Kunst 7A FA 2000
09. jun
11:15
FA 2000 4
Hellas 3
821601
09-06 2024
11:15
GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Jens Jessens Vej Kunst 7B
FA 2000
09. jun
11:15
GVI 3
B.93 6
821587
09-06 2024
11:25 Gentofte Sportspark Øst Bane 4 - Øst 5M Jægersborg Boldklub
09. jun
11:25
Jægersborg BK 1
Nørrebro United 3
821588
09-06 2024
11:25 Gentofte Sportspark Øst Bane 6 - Øst 5M Jægersborg Boldklub
09. jun
11:25
FB 4
Nørrebro United 5
821602
09-06 2024
11:40
Oversidder
Jens Jessens Vej FA 2000
09. jun
11:40
Vanløse 4
Oversidder
821589
09-06 2024
11:50 Gentofte Sportspark Øst Bane 4 - Øst 5M Jægersborg Boldklub
09. jun
11:50
Nørrebro United 3
Frem 2
821590
09-06 2024
11:50
Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
Gentofte Sportspark Øst Bane 6 - Øst 5M
Jægersborg Boldklub
09. jun
11:50
Nørrebro United 5
Fremad Valby
821591
09-06 2024
12:15 Gentofte Sportspark Øst Bane 4 - Øst 5M Jægersborg Boldklub
09. jun
12:15
Frem 2
Jægersborg BK 1
821592
09-06 2024
12:15
Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
Gentofte Sportspark Øst Bane 6 - Øst 5M
Jægersborg Boldklub
09. jun
12:15
Fremad Valby
FB 4
821593
09-06 2024
12:40 Gentofte Sportspark Øst Bane 4 - Øst 5M Jægersborg Boldklub
09. jun
12:40
Nørrebro United 3
Nørrebro United 5
380808
16-06 2024
12:30 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:30
Hellas 3
Fremad Valby
380809
16-06 2024
12:30 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:30
Nørrebro United 5
B 1903 3
396159
16-06 2024
12:30 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:30
FB 4
KB 7
396160
16-06 2024
12:30 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:30
Hvidovre IF 4
B.93 6
396161
16-06 2024
12:55 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:55
FB 4
Nørrebro United 3
396162
16-06 2024
12:55 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:55
B.93 6
Frem 2
381254
16-06 2024
12:55 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:55
Hellas 3
Brønshøj BK 2
381255
16-06 2024
12:55 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
12:55
B 1903 3
FA 2000 4
383675
16-06 2024
13:20 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:20
Brønshøj BK 2
Nørrebro United 5
394171
16-06 2024
13:20 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:20
FA 2000 4
Fremad Valby
396163
16-06 2024
13:20 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:20
Nørrebro United 3
Hvidovre IF 4
396164
16-06 2024
13:20 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:20
Frem 2
KB 7
396165
16-06 2024
13:45 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:45
Hvidovre IF 4
FB 4
396166
16-06 2024
13:45 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:45
KB 7
B.93 6
394172
16-06 2024
13:45 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:45
Nørrebro United 5
Hellas 3
395961
16-06 2024
13:45 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
13:45
Fremad Valby
B 1903 3
396158
16-06 2024
14:10 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
14:10
Brønshøj BK 2
FA 2000 4
396167
16-06 2024
14:10 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
14:10
Frem 2
Nørrebro United 3
396168
16-06 2024
14:10 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
14:10
Husum Bk 1
Vanløse 4
396169
16-06 2024
15:00
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:00
Oversidder
Jægersborg BK 1
396170
16-06 2024
15:25 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:25
Husum Bk 1
GVI 3
396171
16-06 2024
15:25
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:25
Jægersborg BK 1
Oversidder
396172
16-06 2024
15:50
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:50
GVI 3
Oversidder
396173
16-06 2024
15:50
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:50
Oversidder
Vanløse 4
396174
16-06 2024
16:15
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
16:15
Oversidder
Husum Bk 1
396175
16-06 2024
16:15 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
16:15
Vanløse 4
Jægersborg BK 1
396176
16-06 2024
16:40
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
16:40
GVI 3
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind