U12 Piger 1 8:8 (12) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
588553
on10-04 2024
17:00 Stavnsholt
10. apr
17:00
Farum BK
Hareskov IF
337830
on10-04 2024
18:30
Oversidder
Allerød Idrætspark
10. apr
18:30
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
378452
on10-04 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
10. apr
19:00
LSF
Snekkersten IF
588566
on17-04 2024
18:30
Oversidder
LSF
17. apr
18:30
Oversidder
LSF
588555
21-04 2024
11:00 Snekkersten Idrætscenter
21. apr
11:00
Snekkersten IF
Farum BK
105495
on24-04 2024
18:30
Oversidder
24. apr
18:30
Oversidder
Snekkersten IF
105494
on24-04 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
24. apr
19:00
LSF
Hareskov IF
588567
28-04 2024
10:00 Allerød Idrætspark
28. apr
10:00
Allerød Fodbold Klub
Farum BK
105498
on01-05 2024
18:30
LSF
Farum Park
01. maj
18:30
Farum BK
LSF
105496
05-05 2024
10:00 Allerød Idrætspark
05. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Snekkersten IF
105497
05-05 2024
15:00
Oversidder
Birkevang
05. maj
15:00
Hareskov IF
Oversidder
105501
on08-05 2024
18:30
Oversidder
08. maj
18:30
Oversidder
Farum BK
105499
on08-05 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
08. maj
19:00
LSF
Allerød Fodbold Klub
105504
on15-05 2024
18:30
Oversidder
15. maj
18:30
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
105503
to16-05 2024
18:30
LSF
Snekkersten Idrætscenter
16. maj
18:30
Snekkersten IF
LSF
105502
19-05 2024
15:00 Birkevang
19. maj
15:00
Hareskov IF
Farum BK
105506
on22-05 2024
18:30
LSF
Oversidder
Smørum Idrætscenter
22. maj
18:30
LSF
Oversidder
105507
on22-05 2024
18:30 Farum Park
22. maj
18:30
Farum BK
Snekkersten IF
105505
25-05 2024
10:00 Allerød Idrætspark
25. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF
105500
26-05 2024
11:00 Snekkersten Idrætscenter
26. maj
11:00
Snekkersten IF
Hareskov IF
105510
on29-05 2024
18:30 Farum Park
29. maj
18:30
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
105509
02-06 2024
11:00
Oversidder
Snekkersten Idrætscenter
02. jun
11:00
Snekkersten IF
Oversidder
105603
on05-06 2024
18:30
Oversidder
05. jun
18:30
Oversidder
Hareskov IF
105511
on05-06 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
05. jun
19:00
LSF
Farum BK
105508
09-06 2024
10:00
LSF
Birkevang
09. jun
10:00
Hareskov IF
LSF
105512
09-06 2024
11:00 Snekkersten Idrætscenter
09. jun
11:00
Snekkersten IF
Allerød Fodbold Klub
588554
on12-06 2024
16:45 Birkevang
12. jun
16:45
Hareskov IF
Allerød Fodbold Klub
105606
on12-06 2024
18:30
Oversidder
Farum Park
12. jun
18:30
Farum BK
Oversidder
105604
15-06 2024
11:00
Allerød Fodbold Klub
!
NB: Allerød Fodbold Klub er taberdømt
LSF
Allerød Idrætspark
15. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
LSF
105605
16-06 2024
15:00 Birkevang
16. jun
15:00
Hareskov IF
Snekkersten IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind