MENU

Undløse BK //

Serie 4, Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
731338
fr
16-08 2019
Kl. 18:30
Tølløse BK Undløse BK Tølløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

731348
24-08 2019
Kl. 14:00
Undløse BK Såby Fodbold Undløse Stadion
3 - 5
731354
01-09 2019
Kl. 10:00
Hvalsø IF Undløse BK Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 0
731360
07-09 2019
Kl. 14:00
Undløse BK SIF Holbæk IF Undløse Stadion
1 - 1
731363
14-09 2019
Kl. 13:30
Asnæs BK Undløse BK Asnæs Stadion
4 - 2
731383
ti
24-09 2019
Kl. 18:30
Undløse BK Holbæk B&I (2) Undløse Stadion
3 - 2
731389
28-09 2019
Kl. 12:00
Vipperød BK Undløse BK Vipperødhallen
2 - 2
731395
05-10 2019
Kl. 14:00
Undløse BK Rørvig/Højby Undløse Stadion
3 - 9
731397
12-10 2019
Kl. 13:30
Nykøbing IF Undløse BK Kongeengen
4 - 1
731404
19-10 2019
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Undløse BK Bramsnæsvighallen
2 - 1
731414
26-10 2019
Kl. 14:00
Undløse BK Jernløse BK Undløse Stadion
1 - 5
731419
04-04 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Tølløse BK Undløse Stadion
UDS
731460
11-04 2020
Kl. 13:30
Såby Fodbold Undløse BK Såby Hallen
UDS
731465
18-04 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Hvalsø IF Undløse Stadion
UDS
731470
25-04 2020
Kl. 15:00
SIF Holbæk IF Undløse BK Fælleden Boldbaner
UDS
731477
02-05 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Asnæs BK Undløse Stadion
UDS
731481 ti
12-05 2020
Kl. 19:00
Holbæk B&I (2) Undløse BK Holbæk Sportsby
UDS
731489
16-05 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Vipperød BK Undløse Stadion
UDS
731496
23-05 2020
Kl. 15:00
Rørvig/Højby Undløse BK Rørvig Stadion
UDS
731501
30-05 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Nykøbing IF Undløse Stadion
UDS
731508
06-06 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Bramsnæs FB Undløse Stadion
UDS
731514 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
Jernløse BK Undløse BK Jernløse Hallen
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 18. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind