MENU

U15 Drenge Liga 2 (06) forår, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
530400
17-04 2021
Kl. 10:30
Himmelev-Veddelev BK B 1903 Himmelev Idrætspark
1 - 1
530403
17-04 2021
Kl. 12:00
Ringsted IF Brønshøj BK (M) Ringsted Stadion
0 - 1
530398
17-04 2021
Kl. 12:00
Skjold KFUM BK, Roskilde Kunst, Fælledparken
4 - 1
530399
18-04 2021
Kl. 12:00
A 27 LSF Tårnby Stadion
1 - 4
530402
18-04 2021
Kl. 13:00
BSF Karlslunde IF Ballerup Idrætspark
3 - 2
530401
18-04 2021
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Greve Fodbold Lyngby Stadion
0 - 4
530408
24-04 2021
Kl. 10:30
Karlslunde IF Lyngby Boldklub 1921 (2) Karlslunde Stadion
2 - 1
530409
24-04 2021
Kl. 14:00
Brønshøj BK (M) BSF Tingbjerg Idrætspark
2 - 0
530404
24-04 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold Skjold Greve Idræts Center
2 - 2
530406
24-04 2021
Kl. 14:00
B 1903 A 27 B1903
1 - 1
530407
24-04 2021
Kl. 14:00
KFUM BK, Roskilde Himmelev-Veddelev BK Lillevang Idrætscenter
0 - 2
530405
25-04 2021
Kl. 12:00
LSF Ringsted IF Smørum Idrætscenter
4 - 0
530412
01-05 2021
Kl. 10:30
Himmelev-Veddelev BK Greve Fodbold Himmelev Idrætspark
1 - 2
530413
01-05 2021
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Brønshøj BK (M) Lyngby Stadion
1 - 5
530410
01-05 2021
Kl. 14:00
Skjold Karlslunde IF Kunst, Ryparken
3 - 1
530411
02-05 2021
Kl. 12:00
A 27 Ringsted IF Dragør Bk
4 - 2
530414 on
05-05 2021
Kl. 18:00
B 1903 KFUM BK, Roskilde B1903
1 - 2
530530
08-05 2021
Kl. 10:30
Ringsted IF BSF Ringsted Stadion
1 - 2
530531
08-05 2021
Kl. 10:30
Karlslunde IF Himmelev-Veddelev BK Karlslunde Stadion
4 - 1
530532
08-05 2021
Kl. 14:00
Brønshøj BK (M) Skjold Tingbjerg Idrætspark
1 - 2
530416
08-05 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold B 1903 Greve Idræts Center
4 - 0
530529
08-05 2021
Kl. 14:00
KFUM BK, Roskilde A 27 Lillevang Idrætscenter
3 - 2
530417
09-05 2021
Kl. 12:00
LSF Lyngby Boldklub 1921 (2) Smørum Idrætscenter
3 - 1
530537 on
12-05 2021
Kl. 18:30
B 1903 Karlslunde IF B1903
0 - 2
530535
15-05 2021
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Brønshøj BK (M) Himmelev Idrætspark
3 - 4
530533
15-05 2021
Kl. 12:00
Skjold LSF Kunst, Ryparken
4 - 1
530536
15-05 2021
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Ringsted IF Lyngby Stadion
0 - 3
530538
15-05 2021
Kl. 14:00
KFUM BK, Roskilde Greve Fodbold Lillevang Idrætscenter
0 - 5
530534
16-05 2021
Kl. 12:00
A 27 BSF Røllikevej
0 - 1
530388
to
20-05 2021
Kl. 19:00
A 27 Brønshøj BK (M) Dragør Bk
0 - 1
530386
22-05 2021
Kl. 12:00
LSF Karlslunde IF Smørum Idrætscenter
1 - 3
530390
22-05 2021
Kl. 13:00
BSF KFUM BK, Roskilde Ballerup Idrætspark
1 - 1
530391
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Ringsted IF Greve Fodbold Ringsted Stadion Kunstgræs
1 - 7
530415 on
26-05 2021
Kl. 18:00
BSF LSF Ballerup Idrætspark
3 - 0
530387
on
26-05 2021
Kl. 18:15
Skjold Himmelev-Veddelev BK Kunst, Ryparken
7 - 0
530542
29-05 2021
Kl. 10:30
Ringsted IF Skjold Ringsted Stadion
0 - 8
530543
29-05 2021
Kl. 10:30
Karlslunde IF KFUM BK, Roskilde Karlslunde Stadion
2 - 0
530544
29-05 2021
Kl. 14:00
Brønshøj BK (M) B 1903 Tingbjerg Idrætspark
6 - 1
530539
29-05 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold A 27 Greve Idræts Center
3 - 0
530540
30-05 2021
Kl. 12:00
LSF Himmelev-Veddelev BK Smørum Idrætscenter
1 - 1
530541
30-05 2021
Kl. 13:00
BSF Lyngby Boldklub 1921 (2) Ballerup Idrætspark
4 - 1
530389 on
02-06 2021
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub 1921 (2) B 1903 Lyngby Stadion
2 - 0
530546
05-06 2021
Kl. 10:00
Skjold BSF Kunst, Fælledparken
2 - 2
530550
05-06 2021
Kl. 10:00
KFUM BK, Roskilde Brønshøj BK (M) Lillevang Idrætscenter
0 - 5
530548
05-06 2021
Kl. 10:30
Himmelev-Veddelev BK Ringsted IF Himmelev Idrætspark
1 - 0
530549
05-06 2021
Kl. 14:00
B 1903 LSF B1903
1 - 3
530545
05-06 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold Karlslunde IF Greve Idræts Center
4 - 3
530547
06-06 2021
Kl. 12:00
A 27 Lyngby Boldklub 1921 (2) Dragør Bk
4 - 0
530397
ti
08-06 2021
Kl. 18:00
Brønshøj BK (M) LSF Tingbjerg Idrætspark
1 - 1
530392
on
09-06 2021
Kl. 18:00
Greve Fodbold BSF Greve Idræts Center
1 - 2
530394
on
09-06 2021
Kl. 18:00
B 1903 Skjold B1903
0 - 4
530395 on
09-06 2021
Kl. 18:00
KFUM BK, Roskilde Lyngby Boldklub 1921 (2) Lillevang Idrætscenter
4 - 0
530396
on
09-06 2021
Kl. 18:00
Karlslunde IF Ringsted IF Karlslunde Stadion
1 - 2
530676
12-06 2021
Kl. 10:30
Ringsted IF B 1903 Ringsted Stadion
4 - 0
530675
12-06 2021
Kl. 12:00
BSF Himmelev-Veddelev BK Ballerup Idrætspark
1 - 4
530674
12-06 2021
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Skjold Lyngby Stadion
1 - 4
530673
13-06 2021
Kl. 12:00
LSF KFUM BK, Roskilde Smørum Idrætscenter
2 - 1
530677
13-06 2021
Kl. 15:00
A 27 Karlslunde IF Dragør Bk
1 - 3
530678
ti
15-06 2021
Kl. 19:00
Brønshøj BK (M) Greve Fodbold Tingbjerg Idrætspark
1 - 2
530393
on
16-06 2021
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK A 27 Himmelev Idrætspark
1 - 4
530679
19-06 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold LSF Greve Idræts Center
6 - 0
530680
19-06 2021
Kl. 14:00
A 27 Skjold Dragør Bk
1 - 4
530681
19-06 2021
Kl. 14:00
Himmelev-Veddelev BK Lyngby Boldklub 1921 (2) Himmelev Idrætspark
4 - 0
530682
19-06 2021
Kl. 14:00
B 1903 BSF B1903
0 - 1
530683
19-06 2021
Kl. 14:00
KFUM BK, Roskilde Ringsted IF Lillevang Idrætscenter
4 - 4
530684
19-06 2021
Kl. 14:00
Karlslunde IF Brønshøj BK (M) Karlslunde Stadion
0 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Der afvikles ingen slutkampe mellem puljerne.

Puljevinderen vil til sæsonens sidste kamp få overrakt pokal samt medaljer.

Log ind