M+50 1 7:7 Efterår (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
598544
ma14-08 2023
19:00 Hellas Nørrebro BK Engdraget
3
-
0
14. aug 2023
19:00
Hellas
3
Nørrebro BK
0
601863
ma14-08 2023
19:00 Skjold HB Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
14. aug 2023
19:00
Skjold
2
HB
1
601862
ti15-08 2023
18:00 Brønshøj BK Hekla Tingbjerg Idrætspark
5
-
1
15. aug 2023
18:00
Brønshøj BK
5
Hekla
1
598649
ti15-08 2023
18:30 B 1960 KFUM Grønnemosen
3
-
8
15. aug 2023
18:30
B 1960
3
KFUM
8
598606
ti15-08 2023
20:00 Union Sønderbro Fight Genforeningspladsen
UMH
15. aug 2023
20:00
Union
Sønderbro Fight
UMH
601861
on16-08 2023
20:15 Vestia Sundby Bk. Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
2
16. aug 2023
20:15
Vestia
1
Sundby Bk.
2
601869
ma21-08 2023
18:00 Sønderbro Fight B 1960 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
0
21. aug 2023
18:00
Sønderbro Fight
0
B 1960
0
602123
ma21-08 2023
19:00 Hellas Hekla Engdraget
4
-
1
21. aug 2023
19:00
Hellas
4
Hekla
1
601864
ma21-08 2023
19:15 HB Brønshøj BK Fælledparken
0
-
0
21. aug 2023
19:15
HB
0
Brønshøj BK
0
601870
ma21-08 2023
20:15 Sundby Bk. Union Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
5
21. aug 2023
20:15
Sundby Bk.
3
Union
5
601872
on23-08 2023
19:30 Hekla Vestia Hekla Park
UHT
23. aug 2023
19:30
Hekla
Vestia
UHT
601875
to24-08 2023
18:00 KFUM Hellas Emdrupparken
4
-
1
24. aug 2023
18:00
KFUM
4
Hellas
1
601873
to24-08 2023
19:30 Nørrebro BK Skjold Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
24. aug 2023
19:30
Nørrebro BK
1
Skjold
2
602022
27-08 2023
14:00 Nørrebro BK Vestia Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
27. aug 2023
14:00
Nørrebro BK
1
Vestia
3
601878
ma28-08 2023
17:30 Sønderbro Fight Sundby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
7
-
1
28. aug 2023
17:30
Sønderbro Fight
7
Sundby Bk.
1
601959
ma28-08 2023
19:00 Skjold KFUM Ryparken Idrætsanlæg
3
-
13
28. aug 2023
19:00
Skjold
3
KFUM
13
601876
ti29-08 2023
20:00 Union Hekla Genforeningspladsen
2
-
1
29. aug 2023
20:00
Union
2
Hekla
1
601879
on30-08 2023
20:15 Vestia HB Bavnehøj Idrætsanlæg
UHT
30. aug 2023
20:15
Vestia
HB
UHT
601877
to31-08 2023
18:30 B 1960 Hellas Grønnemosen
1
-
1
31. aug 2023
18:30
B 1960
1
Hellas
1
601880
02-09 2023
10:00 Brønshøj BK Nørrebro BK Tingbjerg Idrætspark
0
-
5
02. sep 2023
10:00
Brønshøj BK
0
Nørrebro BK
5
602019
ma04-09 2023
19:00 Hellas Skjold Engdraget
2
-
3
04. sep 2023
19:00
Hellas
2
Skjold
3
602014
ma04-09 2023
19:15 HB Union Fælledparken
2
-
1
04. sep 2023
19:15
HB
2
Union
1
602020
ma04-09 2023
20:15 Sundby Bk. B 1960 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
04. sep 2023
20:15
Sundby Bk.
3
B 1960
0
602021
on06-09 2023
19:30 Hekla Sønderbro Fight Hekla Park
6
-
2
06. sep 2023
19:30
Hekla
6
Sønderbro Fight
2
602023
to07-09 2023
18:00 KFUM Brønshøj BK Emdrupparken
7
-
0
07. sep 2023
18:00
KFUM
7
Brønshøj BK
0
602068
ma11-09 2023
18:00 Sønderbro Fight HB Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
11. sep 2023
18:00
Sønderbro Fight
3
HB
1
602070
ma11-09 2023
20:15 Sundby Bk. Hekla Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
11. sep 2023
20:15
Sundby Bk.
2
Hekla
2
602026
ti12-09 2023
18:30 B 1960 Skjold Grønnemosen
0
-
3
12. sep 2023
18:30
B 1960
0
Skjold
3
602025
ti12-09 2023
20:00 Union Nørrebro BK Genforeningspladsen
5
-
0
12. sep 2023
20:00
Union
5
Nørrebro BK
0
602069
to14-09 2023
20:15 Vestia KFUM Bavnehøj Idrætsanlæg
6
-
6
14. sep 2023
20:15
Vestia
6
KFUM
6
602071
16-09 2023
12:00 Brønshøj BK Hellas Tingbjerg Idrætspark
3
-
2
16. sep 2023
12:00
Brønshøj BK
3
Hellas
2
602072
ma18-09 2023
18:00 HB Sundby Bk. Fælledparken
0
-
7
18. sep 2023
18:00
HB
0
Sundby Bk.
7
602074
ma18-09 2023
18:00 Hellas Vestia Engdraget
1
-
5
18. sep 2023
18:00
Hellas
1
Vestia
5
602076
on20-09 2023
19:30 Hekla B 1960 Hekla Park
UHT
20. sep 2023
19:30
Hekla
B 1960
UHT
602090
on20-09 2023
20:45 Skjold Brønshøj BK Fælledparken
4
-
3
20. sep 2023
20:45
Skjold
4
Brønshøj BK
3
602092
to21-09 2023
18:00 KFUM Union Emdrupparken
4
-
1
21. sep 2023
18:00
KFUM
4
Union
1
602099
ma25-09 2023
18:00 Sønderbro Fight KFUM Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
5
25. sep 2023
18:00
Sønderbro Fight
5
KFUM
5
602103
ma25-09 2023
20:15 Sundby Bk. Nørrebro BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
25. sep 2023
20:15
Sundby Bk.
1
Nørrebro BK
4
602093
ti26-09 2023
20:00 Union Hellas Genforeningspladsen
2
-
2
26. sep 2023
20:00
Union
2
Hellas
2
602104
on27-09 2023
19:30 Hekla HB Hekla Park
4
-
0
27. sep 2023
19:30
Hekla
4
HB
0
602102
on27-09 2023
20:15 Vestia Skjold Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
3
27. sep 2023
20:15
Vestia
5
Skjold
3
602098
to28-09 2023
18:00 B 1960 Brønshøj BK Grønnemosen
0
-
7
28. sep 2023
18:00
B 1960
0
Brønshøj BK
7
602106
ma02-10 2023
17:30 Hellas Sønderbro Fight Engdraget
5
-
2
02. okt 2023
17:30
Hellas
5
Sønderbro Fight
2
602108
on04-10 2023
20:45 Skjold Union Fælledparken
6
-
1
04. okt 2023
20:45
Skjold
6
Union
1
602112
to05-10 2023
19:30 Nørrebro BK Hekla Ryparken Idrætsanlæg
5
-
2
05. okt 2023
19:30
Nørrebro BK
5
Hekla
2
602115
07-10 2023
10:00 KFUM Sundby Bk. Emdrupparken
8
-
2
07. okt 2023
10:00
KFUM
8
Sundby Bk.
2
602107
07-10 2023
14:00 Brønshøj BK Vestia Tingbjerg Idrætspark
6
-
2
07. okt 2023
14:00
Brønshøj BK
6
Vestia
2
602105
07-10 2023
15:00 HB B 1960 Fælledparken
4
-
0
07. okt 2023
15:00
HB
4
B 1960
0
602120
ma09-10 2023
17:15 Sønderbro Fight Skjold Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
09. okt 2023
17:15
Sønderbro Fight
1
Skjold
1
602121
ma09-10 2023
20:15 Sundby Bk. Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
5
09. okt 2023
20:15
Sundby Bk.
1
Hellas
5
602117
ti10-10 2023
20:00 Union Brønshøj BK Genforeningspladsen
3
-
2
10. okt 2023
20:00
Union
3
Brønshøj BK
2
602122
on11-10 2023
19:30 Hekla KFUM Hekla Park
1
-
11
11. okt 2023
19:30
Hekla
1
KFUM
11
602091
to12-10 2023
19:30 Nørrebro BK Sønderbro Fight Ryparken Idrætsanlæg
4
-
1
12. okt 2023
19:30
Nørrebro BK
4
Sønderbro Fight
1
602118
14-10 2023
12:00 B 1960 Vestia Grønnemosen
3
-
4
14. okt 2023
12:00
B 1960
3
Vestia
4
602116
15-10 2023
15:00 HB Nørrebro BK Fælledparken
1
-
1
15. okt 2023
15:00
HB
1
Nørrebro BK
1
576265
on18-10 2023
20:45 Skjold Sundby Bk. Fælledparken
UHT
18. okt 2023
20:45
Skjold
Sundby Bk.
UHT
576246
21-10 2023
10:00 Brønshøj BK Sønderbro Fight Tingbjerg Idrætspark
2
-
9
21. okt 2023
10:00
Brønshøj BK
2
Sønderbro Fight
9
576267
21-10 2023
10:00 KFUM HB Emdrupparken
5
-
2
21. okt 2023
10:00
KFUM
5
HB
2
602124
21-10 2023
13:45 B 1960 Nørrebro BK Grønnemosen
0
-
4
21. okt 2023
13:45
B 1960
0
Nørrebro BK
4
581122
ma23-10 2023
20:15 Sundby Bk. Brønshøj BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
4
23. okt 2023
20:15
Sundby Bk.
3
Brønshøj BK
4
581112
ti24-10 2023
20:00 Union B 1960 Genforeningspladsen
4
-
1
24. okt 2023
20:00
Union
4
B 1960
1
581131
on25-10 2023
19:30 Hekla Skjold Hekla Park
1
-
8
25. okt 2023
19:30
Hekla
1
Skjold
8
581132
to26-10 2023
19:30 Nørrebro BK KFUM Ryparken Idrætsanlæg
3
-
4
26. okt 2023
19:30
Nørrebro BK
3
KFUM
4
602125
to26-10 2023
20:15 Vestia Union Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
1
26. okt 2023
20:15
Vestia
5
Union
1
576268
28-10 2023
10:00 Hellas HB Engdraget
7
-
4
28. okt 2023
10:00
Hellas
7
HB
4
581113
28-10 2023
10:45 Sønderbro Fight Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
4
28. okt 2023
10:45
Sønderbro Fight
4
Vestia
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind