U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
780119
13-04 2024
14:00
GVI
Oversidder
GVI. Nymosen
13. apr
14:00
GVI
Oversidder
780122
13-04 2024
16:00
Oversidder
Dragør Bk
13. apr
16:00
Amager Pigefodbold 3
Oversidder
780120
14-04 2024
12:00 Kastrup IA ved Røllikevej
UHT
14. apr
12:00
Kastrup
Union/Husum
UHT
780121
14-04 2024
12:00 Gentofte Sportspark Vest
2
-
1
14. apr
12:00
Jægersborg BK
2
B.93 3
1
780117
14-04 2024
14:00 Emdrupparken
HHT
14. apr
14:00
KFUM
Nørrebro United
HHT
780118
14-04 2024
14:00 Tingbjerg Idrætspark
0
-
3
14. apr
14:00
Brønshøj / Fix 2
0
FB/Hellas 2
3
780125
20-04 2024
10:00 Husumparken
HHT
20. apr
10:00
Union/Husum
Brønshøj / Fix 2
HHT
780127
20-04 2024
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
1
20. apr
12:00
Nørrebro United
4
Amager Pigefodbold 3
1
780128
20-04 2024
12:00
Oversidder
20. apr
12:00
Oversidder
KFUM
780123
20-04 2024
16:00
Oversidder
20. apr
16:00
Oversidder
Jægersborg BK
780126
21-04 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg.
HHT
21. apr
10:00
B.93 3
Kastrup
HHT
780124
21-04 2024
16:00
GVI
Jens Jessens Vej
5
-
2
21. apr
16:00
FB/Hellas 2
5
GVI
2
780130
on24-04 2024
18:30
GVI
GVI. Nymosen
6
-
2
24. apr
18:30
GVI
6
KFUM
2
780135
27-04 2024
12:00
Oversidder
Dragør Bk
27. apr
12:00
Amager Pigefodbold 3
Oversidder
780132
28-04 2024
12:00
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej
28. apr
12:00
Kastrup
Oversidder
780129
28-04 2024
14:00 Tingbjerg Idrætspark
0
-
3
28. apr
14:00
Brønshøj / Fix 2
0
B.93 3
3
780131
28-04 2024
16:00 Jens Jessens Vej
3
-
2
28. apr
16:00
FB/Hellas 2
3
Union/Husum
2
780138
ma29-04 2024
17:45
GVI
Grøndal Multicenter
HHT
29. apr
17:45
Union/Husum
GVI
HHT
780137
ma29-04 2024
19:00 Emdrupparken
5
-
1
29. apr
19:00
KFUM
5
Amager Pigefodbold 3
1
780140
on01-05 2024
18:15 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
01. maj
18:15
Nørrebro United
1
Kastrup
2
780141
04-05 2024
12:00
Oversidder
04. maj
12:00
Oversidder
Jægersborg BK
780133
05-05 2024
12:00 Gentofte Sportspark Øst
HHT
05. maj
12:00
Jægersborg BK
Nørrebro United
HHT
780136
05-05 2024
16:00
Oversidder
05. maj
16:00
Oversidder
Brønshøj / Fix 2
780139
05-05 2024
16:00 B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
6
05. maj
16:00
B.93 3
0
FB/Hellas 2
6
780146
12-05 2024
10:00 Husumparken
0
-
3
12. maj
10:00
Union/Husum
0
B.93 3
3
780143
12-05 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
5
-
2
12. maj
12:00
GVI
5
Amager Pigefodbold 3
2
780142
12-05 2024
14:00 Tingbjerg Idrætspark
0
-
3
12. maj
14:00
Brønshøj / Fix 2
0
Nørrebro United
3
780144
12-05 2024
16:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
12. maj
16:00
FB/Hellas 2
Oversidder
780145
12-05 2024
16:00
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej
12. maj
16:00
Kastrup
Oversidder
780147
on15-05 2024
18:30 Gentofte Sportspark Øst
0
-
3
15. maj
18:30
Jægersborg BK
0
KFUM
3
780153
18-05 2024
12:00
Oversidder
18. maj
12:00
Oversidder
Brønshøj / Fix 2
780148
19-05 2024
16:00
Oversidder
UHT
19. maj
16:00
Oversidder
Union/Husum
UHT
780150
19-05 2024
16:00
GVI
B 93 Svanemølleanlæg.
HHT
19. maj
16:00
B.93 3
GVI
HHT
780152
ma20-05 2024
14:00 Mimersparken
2
-
3
20. maj
14:00
Nørrebro United
2
FB/Hellas 2
3
780149
on22-05 2024
18:30 Emdrupparken
0
-
2
22. maj
18:30
KFUM
0
Kastrup
2
780151
on22-05 2024
19:00 Dragør Bk
3
-
2
22. maj
19:00
Amager Pigefodbold 3
3
Jægersborg BK
2
780159
25-05 2024
12:00 Genforeningspladsen
HHT
25. maj
12:00
Union/Husum
Nørrebro United
HHT
780156
25-05 2024
14:00
GVI
GVI. Nymosen
3
-
2
25. maj
14:00
GVI
3
Jægersborg BK
2
780158
26-05 2024
12:00 Kastrup IA ved Røllikevej
6
-
1
26. maj
12:00
Kastrup
6
Amager Pigefodbold 3
1
780160
26-05 2024
14:00
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg.
26. maj
14:00
B.93 3
Oversidder
780155
26-05 2024
14:00 Tingbjerg Idrætspark
HHT
26. maj
14:00
Brønshøj / Fix 2
KFUM
HHT
780157
26-05 2024
16:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
26. maj
16:00
FB/Hellas 2
Oversidder
780164
01-06 2024
12:00 Dragør Bk
2
-
2
01. jun
12:00
Amager Pigefodbold 3
2
Brønshøj / Fix 2
2
780166
01-06 2024
12:00
Oversidder
UHT
01. jun
12:00
Oversidder
Union/Husum
UHT
780165
01-06 2024
16:00 Mimersparken
5
-
3
01. jun
16:00
Nørrebro United
5
B.93 3
3
780162
02-06 2024
14:00 Emdrupparken
1
-
3
02. jun
14:00
KFUM
1
FB/Hellas 2
3
780161
ma03-06 2024
18:30
Oversidder
GVI
03. jun
18:30
Oversidder
GVI
780171
on05-06 2024
18:15 Husumparken
HHT
05. jun
18:15
Union/Husum
KFUM
HHT
780167
on05-06 2024
20:15
Oversidder
05. jun
20:15
Oversidder
Nørrebro United
780172
to06-06 2024
18:00
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg.
06. jun
18:00
B.93 3
Oversidder
780168
to06-06 2024
18:00 Tingbjerg Idrætspark
HMH
06. jun
18:00
Brønshøj / Fix 2
Jægersborg BK
HMH
780169
to06-06 2024
19:00
GVI
GVI. Nymosen
5
-
3
06. jun
19:00
GVI
5
Kastrup
3
780170
08-06 2024
12:00 Jens Jessens Vej
9
-
0
08. jun
12:00
FB/Hellas 2
9
Amager Pigefodbold 3
0
780163
ma10-06 2024
19:00 Gentofte Sportspark Øst
1
-
4
10. jun
19:00
Jægersborg BK
1
Kastrup
4
780173
on12-06 2024
18:00 Emdrupparken
5
-
0
12. jun
18:00
KFUM
5
B.93 3
0
780174
fr14-06 2024
18:30
GVI
GVI. Nymosen
5
-
2
14. jun
18:30
GVI
5
Nørrebro United
2
780178
15-06 2024
10:00 Gentofte Sportspark Øst
1
-
4
15. jun
10:00
Jægersborg BK
1
FB/Hellas 2
4
780179
15-06 2024
12:00 Dragør Bk
UHT
15. jun
12:00
Amager Pigefodbold 3
Union/Husum
UHT
780180
15-06 2024
12:00
Oversidder
Oversidder
15. jun
12:00
Oversidder
Oversidder
780177
16-06 2024
12:00 Kastrup IA ved Røllikevej
UHT
16. jun
12:00
Kastrup
Brønshøj / Fix 2
UHT
780193
fr21-06 2024
18:00
Oversidder
21. jun
18:00
Oversidder
KFUM
780194
fr21-06 2024
18:00
GVI
Tingbjerg Idrætspark
21. jun
18:00
Brønshøj / Fix 2
GVI
780200
fr21-06 2024
18:00 Jens Jessens Vej
21. jun
18:00
FB/Hellas 2
Kastrup
780201
fr21-06 2024
18:00 Husumparken
HHT
21. jun
18:00
Union/Husum
Jægersborg BK
HHT
780202
fr21-06 2024
18:00 B 93 Svanemølleanlæg.
21. jun
18:00
B.93 3
Amager Pigefodbold 3
780203
fr21-06 2024
18:00
Oversidder
Mimersparken
21. jun
18:00
Nørrebro United
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind