Serie 2, P2/3 Efterår, Pulje 3 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
748253
to17-08 2023
19:00 Kastrup 2 Østerbro IF 3 Kastrup IA ved Røllikevej
1
-
3
17. aug 2023
19:00
Kastrup 2
1
Østerbro IF 3
3
748255
19-08 2023
16:00 Husum 2 B.93 2 Husumparken
2
-
2
19. aug 2023
16:00
Husum 2
2
B.93 2
2
748251
20-08 2023
12:00 HIK 2 B 1903 3 HIK
2
-
2
20. aug 2023
12:00
HIK 2
2
B 1903 3
2
748254
20-08 2023
12:00 Sundby BK 3 Fremad Valby 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
4
20. aug 2023
12:00
Sundby BK 3
2
Fremad Valby 3
4
748252
20-08 2023
14:00 KB 2 Union 2 Frederiksberg IP, kunst
0
-
3
20. aug 2023
14:00
KB 2
0
Union 2
3
748250
20-08 2023
16:00 FA 2000 5 Brønshøj 3 Jens Jessens Vej
4
-
1
20. aug 2023
16:00
FA 2000 5
4
Brønshøj 3
1
748259
fr25-08 2023
18:00 Fremad Valby 3 Kastrup 2 Valby Idrætspark
1
-
1
25. aug 2023
18:00
Fremad Valby 3
1
Kastrup 2
1
748260
fr25-08 2023
20:00 Brønshøj 3 Husum 2 Tingbjerg Idrætspark
6
-
1
25. aug 2023
20:00
Brønshøj 3
6
Husum 2
1
748258
26-08 2023
10:00 Østerbro IF 3 HIK 2 Fælledparken
2
-
1
26. aug 2023
10:00
Østerbro IF 3
2
HIK 2
1
748257
27-08 2023
14:00 B 1903 3 KB 2 B1903
3
-
1
27. aug 2023
14:00
B 1903 3
3
KB 2
1
748261
27-08 2023
16:00 Union 2 FA 2000 5 Grøndal Multicenter
2
-
2
27. aug 2023
16:00
Union 2
2
FA 2000 5
2
748256
27-08 2023
16:00 B.93 2 Sundby BK 3 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
2
27. aug 2023
16:00
B.93 2
5
Sundby BK 3
2
748262
ti29-08 2023
20:15 HIK 2 Fremad Valby 3 HIK
1
-
1
29. aug 2023
20:15
HIK 2
1
Fremad Valby 3
1
748263
on30-08 2023
19:00 KB 2 FA 2000 5 Frederiksberg IP, kunst
3
-
4
30. aug 2023
19:00
KB 2
3
FA 2000 5
4
748264
on30-08 2023
20:15 B 1903 3 Østerbro IF 3 B1903
2
-
3
30. aug 2023
20:15
B 1903 3
2
Østerbro IF 3
3
748265
to31-08 2023
18:15 Kastrup 2 B.93 2 Kastrup IA ved Diget
2
-
5
31. aug 2023
18:15
Kastrup 2
2
B.93 2
5
748267
02-09 2023
16:00 Husum 2 Union 2 Husumparken
1
-
1
02. sep 2023
16:00
Husum 2
1
Union 2
1
748266
03-09 2023
18:00 Sundby BK 3 Brønshøj 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
4
03. sep 2023
18:00
Sundby BK 3
2
Brønshøj 3
4
748268
on06-09 2023
20:30 B.93 2 HIK 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
06. sep 2023
20:30
B.93 2
2
HIK 2
1
748272
fr08-09 2023
20:00 Brønshøj 3 Kastrup 2 Tingbjerg Idrætspark
4
-
2
08. sep 2023
20:00
Brønshøj 3
4
Kastrup 2
2
748270
09-09 2023
10:00 Østerbro IF 3 KB 2 Fælledparken
4
-
2
09. sep 2023
10:00
Østerbro IF 3
4
KB 2
2
748273
09-09 2023
12:00 Union 2 Sundby BK 3 Grøndal Multicenter
UHT
09. sep 2023
12:00
Union 2
Sundby BK 3
UHT
748271
10-09 2023
12:00 Fremad Valby 3 B 1903 3 Valby Idrætspark
2
-
4
10. sep 2023
12:00
Fremad Valby 3
2
B 1903 3
4
748269
10-09 2023
16:00 FA 2000 5 Husum 2 Jens Jessens Vej
7
-
0
10. sep 2023
16:00
FA 2000 5
7
Husum 2
0
748277
fr15-09 2023
19:00 Kastrup 2 Union 2 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
0
15. sep 2023
19:00
Kastrup 2
2
Union 2
0
748278
16-09 2023
10:00 Østerbro IF 3 Fremad Valby 3 Fælledparken
3
-
2
16. sep 2023
10:00
Østerbro IF 3
3
Fremad Valby 3
2
748274
17-09 2023
12:00 HIK 2 Brønshøj 3 HIK
2
-
6
17. sep 2023
12:00
HIK 2
2
Brønshøj 3
6
748279
17-09 2023
12:00 Sundby BK 3 FA 2000 5 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
17. sep 2023
12:00
Sundby BK 3
2
FA 2000 5
3
748275
17-09 2023
14:00 KB 2 Husum 2 Frederiksberg IP, kunst
4
-
2
17. sep 2023
14:00
KB 2
4
Husum 2
2
748276
17-09 2023
14:00 B 1903 3 B.93 2 B1903
2
-
1
17. sep 2023
14:00
B 1903 3
2
B.93 2
1
748304
ti19-09 2023
19:45 FA 2000 5 Fremad Valby 3 Frederiksberg IP, kunst
2
-
4
19. sep 2023
19:45
FA 2000 5
2
Fremad Valby 3
4
748280
on20-09 2023
20:30 B.93 2 Østerbro IF 3 B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
6
20. sep 2023
20:30
B.93 2
0
Østerbro IF 3
6
748284
fr22-09 2023
20:00 Brønshøj 3 B 1903 3 Tingbjerg Idrætspark
3
-
1
22. sep 2023
20:00
Brønshøj 3
3
B 1903 3
1
748285
23-09 2023
12:00 Union 2 HIK 2 Grøndal Multicenter
3
-
3
23. sep 2023
12:00
Union 2
3
HIK 2
3
748283
23-09 2023
16:00 Husum 2 Sundby BK 3 Husumparken
0
-
7
23. sep 2023
16:00
Husum 2
0
Sundby BK 3
7
748282
24-09 2023
12:00 Fremad Valby 3 KB 2 Valby Idrætspark
3
-
2
24. sep 2023
12:00
Fremad Valby 3
3
KB 2
2
748281
24-09 2023
14:00 FA 2000 5 Kastrup 2 Jens Jessens Vej
3
-
4
24. sep 2023
14:00
FA 2000 5
3
Kastrup 2
4
748286
ti26-09 2023
20:15 HIK 2 FA 2000 5 HIK
2
-
2
26. sep 2023
20:15
HIK 2
2
FA 2000 5
2
748291
fr29-09 2023
18:00 Fremad Valby 3 B.93 2 Valby Idrætspark
5
-
6
29. sep 2023
18:00
Fremad Valby 3
5
B.93 2
6
748289
fr29-09 2023
19:00 Kastrup 2 Husum 2 Kastrup IA ved Røllikevej
6
-
1
29. sep 2023
19:00
Kastrup 2
6
Husum 2
1
748290
30-09 2023
14:00 Østerbro IF 3 Brønshøj 3 Fælledparken
3
-
2
30. sep 2023
14:00
Østerbro IF 3
3
Brønshøj 3
2
748287
01-10 2023
14:00 KB 2 Sundby BK 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
1
01. okt 2023
14:00
KB 2
2
Sundby BK 3
1
748288
01-10 2023
14:00 B 1903 3 Union 2 B1903
1
-
1
01. okt 2023
14:00
B 1903 3
1
Union 2
1
748292
on04-10 2023
20:30 B.93 2 KB 2 B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
7
04. okt 2023
20:30
B.93 2
0
KB 2
7
748296
fr06-10 2023
20:00 Brønshøj 3 Fremad Valby 3 Tingbjerg Idrætspark
3
-
1
06. okt 2023
20:00
Brønshøj 3
3
Fremad Valby 3
1
748297
07-10 2023
12:00 Union 2 Østerbro IF 3 Grøndal Multicenter
0
-
4
07. okt 2023
12:00
Union 2
0
Østerbro IF 3
4
748295
07-10 2023
16:00 Husum 2 HIK 2 Husumparken
2
-
6
07. okt 2023
16:00
Husum 2
2
HIK 2
6
748294
08-10 2023
12:00 Sundby BK 3 Kastrup 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
08. okt 2023
12:00
Sundby BK 3
Kastrup 2
HHT
748293
08-10 2023
16:00 FA 2000 5 B 1903 3 Jens Jessens Vej
4
-
2
08. okt 2023
16:00
FA 2000 5
4
B 1903 3
2
748298
on11-10 2023
20:30 B.93 2 Brønshøj 3 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
5
11. okt 2023
20:30
B.93 2
3
Brønshøj 3
5
748302
fr13-10 2023
18:00 Østerbro IF 3 FA 2000 5 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
2
13. okt 2023
18:00
Østerbro IF 3
4
FA 2000 5
2
748303
fr13-10 2023
20:00 Fremad Valby 3 Union 2 Valby Idrætspark
4
-
1
13. okt 2023
20:00
Fremad Valby 3
4
Union 2
1
748299
15-10 2023
12:00 HIK 2 Sundby BK 3 HIK
UHT
15. okt 2023
12:00
HIK 2
Sundby BK 3
UHT
748300
15-10 2023
14:00 KB 2 Kastrup 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
4
15. okt 2023
14:00
KB 2
0
Kastrup 2
4
748301
15-10 2023
14:00 B 1903 3 Husum 2 B1903
3
-
3
15. okt 2023
14:00
B 1903 3
3
Husum 2
3
748306
fr20-10 2023
19:00 Kastrup 2 HIK 2 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
5
20. okt 2023
19:00
Kastrup 2
2
HIK 2
5
748308
21-10 2023
16:00 Husum 2 Østerbro IF 3 Husumparken
1
-
3
21. okt 2023
16:00
Husum 2
1
Østerbro IF 3
3
748307
22-10 2023
12:00 Sundby BK 3 B 1903 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
22. okt 2023
12:00
Sundby BK 3
B 1903 3
HHT
748309
22-10 2023
14:00 Union 2 B.93 2 Grøndal Multicenter
0
-
2
22. okt 2023
14:00
Union 2
0
B.93 2
2
748305
22-10 2023
14:00 KB 2 Brønshøj 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
0
22. okt 2023
14:00
KB 2
4
Brønshøj 3
0
748310
on25-10 2023
20:30 B.93 2 FA 2000 5 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
2
25. okt 2023
20:30
B.93 2
4
FA 2000 5
2
748314
fr27-10 2023
18:00 Fremad Valby 3 Husum 2 Valby Idrætspark
8
-
1
27. okt 2023
18:00
Fremad Valby 3
8
Husum 2
1
748315
fr27-10 2023
20:00 Brønshøj 3 Union 2 Tingbjerg Idrætspark
1
-
2
27. okt 2023
20:00
Brønshøj 3
1
Union 2
2
748311
28-10 2023
14:00 HIK 2 KB 2 HIK
0
-
4
28. okt 2023
14:00
HIK 2
0
KB 2
4
748313
28-10 2023
14:00 Østerbro IF 3 Sundby BK 3 Fælledparken
UHT
28. okt 2023
14:00
Østerbro IF 3
Sundby BK 3
UHT
748312
29-10 2023
16:00 B 1903 3 Kastrup 2 B1903
3
-
3
29. okt 2023
16:00
B 1903 3
3
Kastrup 2
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
Ingen

Nedrykning:
nr. 10,11 og 12 i begge puljer rykker ned 

Log ind