Serie 1, P2 23/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
666710
ti15-08 2023
20:15 Sundby BK 2 Vanløse IF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
15. aug 2023
20:15
Sundby BK 2
1
Vanløse IF 2
2
666711
fr18-08 2023
19:00 B.1908 2 Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark
2
-
1
18. aug 2023
19:00
B.1908 2
2
Fremad Amager 2
1
666709
19-08 2023
12:00 FA 2000 3 FB 2 Jens Jessens Vej
3
-
3
19. aug 2023
12:00
FA 2000 3
3
FB 2
3
666715
19-08 2023
12:00 Brønshøj 2 Frem 2 Tingbjerg Idrætspark
2
-
4
19. aug 2023
12:00
Brønshøj 2
2
Frem 2
4
666714
19-08 2023
14:00 B 1903 2 KFUM 2 B1903
2
-
0
19. aug 2023
14:00
B 1903 2
2
KFUM 2
0
666708
19-08 2023
16:00 Skjold 2 Østerbro IF 2 Fælledparken
2
-
4
19. aug 2023
16:00
Skjold 2
2
Østerbro IF 2
4
666720
ti22-08 2023
18:00 Frem 2 B 1903 2 Valby Idrætspark
6
-
2
22. aug 2023
18:00
Frem 2
6
B 1903 2
2
666722
26-08 2023
12:00 FB 2 Sundby BK 2 Jens Jessens Vej
6
-
0
26. aug 2023
12:00
FB 2
6
Sundby BK 2
0
666728
26-08 2023
12:00 Fremad Amager 2 FA 2000 3 Sundby Idrætspark
2
-
3
26. aug 2023
12:00
Fremad Amager 2
2
FA 2000 3
3
666731
26-08 2023
16:00 Vanløse IF 2 Skjold 2 Vanløse Idrætspark
2
-
3
26. aug 2023
16:00
Vanløse IF 2
2
Skjold 2
3
666730
27-08 2023
16:00 Østerbro IF 2 Brønshøj 2 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
0
27. aug 2023
16:00
Østerbro IF 2
1
Brønshøj 2
0
666729
ti29-08 2023
18:00 KFUM 2 B.1908 2 Emdrupparken
2
-
1
29. aug 2023
18:00
KFUM 2
2
B.1908 2
1
666733
ti29-08 2023
20:15 Sundby BK 2 Skjold 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
29. aug 2023
20:15
Sundby BK 2
1
Skjold 2
1
666735
fr01-09 2023
19:00 B.1908 2 Frem 2 Sundby Idrætspark
2
-
1
01. sep 2023
19:00
B.1908 2
2
Frem 2
1
666734
02-09 2023
12:00 FB 2 Fremad Amager 2 Jens Jessens Vej
5
-
2
02. sep 2023
12:00
FB 2
5
Fremad Amager 2
2
666739
02-09 2023
12:00 Brønshøj 2 Vanløse IF 2 Tingbjerg Idrætspark
1
-
3
02. sep 2023
12:00
Brønshøj 2
1
Vanløse IF 2
3
666732
02-09 2023
14:00 FA 2000 3 KFUM 2 Jens Jessens Vej
7
-
0
02. sep 2023
14:00
FA 2000 3
7
KFUM 2
0
666736
03-09 2023
14:00 B 1903 2 Østerbro IF 2 B1903
4
-
6
03. sep 2023
14:00
B 1903 2
4
Østerbro IF 2
6
666740
ti05-09 2023
18:00 Frem 2 FA 2000 3 Valby Idrætspark
6
-
0
05. sep 2023
18:00
Frem 2
6
FA 2000 3
0
666743
09-09 2023
10:00 KFUM 2 FB 2 Emdrupparken
0
-
2
09. sep 2023
10:00
KFUM 2
0
FB 2
2
666742
09-09 2023
12:00 Fremad Amager 2 Sundby BK 2 Sundby Idrætspark
0
-
3
09. sep 2023
12:00
Fremad Amager 2
0
Sundby BK 2
3
666741
09-09 2023
14:00 Skjold 2 Brønshøj 2 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
3
09. sep 2023
14:00
Skjold 2
4
Brønshøj 2
3
666747
09-09 2023
16:00 Vanløse IF 2 B 1903 2 Vanløse Idrætspark
5
-
1
09. sep 2023
16:00
Vanløse IF 2
5
B 1903 2
1
666746
10-09 2023
16:00 Østerbro IF 2 B.1908 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
0
10. sep 2023
16:00
Østerbro IF 2
2
B.1908 2
0
666749
ti12-09 2023
20:15 Sundby BK 2 Brønshøj 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
12. sep 2023
20:15
Sundby BK 2
4
Brønshøj 2
2
666751
fr15-09 2023
19:00 B.1908 2 Vanløse IF 2 Sundby Idrætspark
1
-
1
15. sep 2023
19:00
B.1908 2
1
Vanløse IF 2
1
666753
16-09 2023
11:00 B 1903 2 Skjold 2 B1903
1
-
1
16. sep 2023
11:00
B 1903 2
1
Skjold 2
1
666750
16-09 2023
12:00 FB 2 Frem 2 Jens Jessens Vej
3
-
0
16. sep 2023
12:00
FB 2
3
Frem 2
0
666752
16-09 2023
14:00 Fremad Amager 2 KFUM 2 Sundby Idrætspark
4
-
1
16. sep 2023
14:00
Fremad Amager 2
4
KFUM 2
1
666748
17-09 2023
14:00 Østerbro IF 2 FA 2000 3 Fælledparken
3
-
7
17. sep 2023
14:00
Østerbro IF 2
3
FA 2000 3
7
666754
ti19-09 2023
18:00 Frem 2 Fremad Amager 2 Valby Idrætspark
2
-
2
19. sep 2023
18:00
Frem 2
2
Fremad Amager 2
2
666756
23-09 2023
12:00 KFUM 2 Sundby BK 2 Emdrupparken
0
-
3
23. sep 2023
12:00
KFUM 2
0
Sundby BK 2
3
666757
23-09 2023
12:00 Brønshøj 2 B 1903 2 Tingbjerg Idrætspark
4
-
1
23. sep 2023
12:00
Brønshøj 2
4
B 1903 2
1
666759
23-09 2023
16:00 Vanløse IF 2 FA 2000 3 Vanløse Idrætspark
5
-
2
23. sep 2023
16:00
Vanløse IF 2
5
FA 2000 3
2
666755
24-09 2023
16:00 Skjold 2 B.1908 2 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
1
24. sep 2023
16:00
Skjold 2
0
B.1908 2
1
666758
24-09 2023
16:00 Østerbro IF 2 FB 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
24. sep 2023
16:00
Østerbro IF 2
2
FB 2
1
666761
ti26-09 2023
20:15 Sundby BK 2 B 1903 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
26. sep 2023
20:15
Sundby BK 2
4
B 1903 2
1
666765
to28-09 2023
18:00 KFUM 2 Frem 2 Emdrupparken
3
-
6
28. sep 2023
18:00
KFUM 2
3
Frem 2
6
666763
fr29-09 2023
19:00 B.1908 2 Brønshøj 2 Sundby Idrætspark
2
-
3
29. sep 2023
19:00
B.1908 2
2
Brønshøj 2
3
666760
30-09 2023
12:00 FA 2000 3 Skjold 2 Jens Jessens Vej
4
-
0
30. sep 2023
12:00
FA 2000 3
4
Skjold 2
0
666762
30-09 2023
12:00 FB 2 Vanløse IF 2 Jens Jessens Vej
1
-
5
30. sep 2023
12:00
FB 2
1
Vanløse IF 2
5
666764
30-09 2023
14:00 Fremad Amager 2 Østerbro IF 2 Sundby Idrætspark
1
-
2
30. sep 2023
14:00
Fremad Amager 2
1
Østerbro IF 2
2
666766
ti03-10 2023
18:00 Frem 2 Sundby BK 2 Valby Idrætspark
2
-
0
03. okt 2023
18:00
Frem 2
2
Sundby BK 2
0
666769
07-10 2023
12:00 Brønshøj 2 FA 2000 3 Tingbjerg Idrætspark
0
-
4
07. okt 2023
12:00
Brønshøj 2
0
FA 2000 3
4
666768
07-10 2023
14:00 B 1903 2 B.1908 2 B1903
1
-
4
07. okt 2023
14:00
B 1903 2
1
B.1908 2
4
666771
07-10 2023
16:00 Vanløse IF 2 Fremad Amager 2 Vanløse Idrætspark
5
-
1
07. okt 2023
16:00
Vanløse IF 2
5
Fremad Amager 2
1
666767
08-10 2023
16:00 Skjold 2 FB 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
08. okt 2023
16:00
Skjold 2
2
FB 2
3
666770
08-10 2023
16:00 Østerbro IF 2 KFUM 2 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
2
08. okt 2023
16:00
Østerbro IF 2
4
KFUM 2
2
666777
ti10-10 2023
20:15 Sundby BK 2 B.1908 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
10. okt 2023
20:15
Sundby BK 2
3
B.1908 2
0
666831
to12-10 2023
18:00 Fremad Amager 2 Skjold 2 Sundby Idrætspark
3
-
1
12. okt 2023
18:00
Fremad Amager 2
3
Skjold 2
1
666830
14-10 2023
12:00 FB 2 Brønshøj 2 Jens Jessens Vej
3
-
0
14. okt 2023
12:00
FB 2
3
Brønshøj 2
0
666832
14-10 2023
12:00 KFUM 2 Vanløse IF 2 Emdrupparken
1
-
11
14. okt 2023
12:00
KFUM 2
1
Vanløse IF 2
11
666773
14-10 2023
14:00 FA 2000 3 B 1903 2 Jens Jessens Vej
4
-
1
14. okt 2023
14:00
FA 2000 3
4
B 1903 2
1
666834
ti17-10 2023
20:15 Sundby BK 2 Østerbro IF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
17. okt 2023
20:15
Sundby BK 2
4
Østerbro IF 2
2
666835
fr20-10 2023
19:00 B.1908 2 FA 2000 3 Sundby Idrætspark
3
-
3
20. okt 2023
19:00
B.1908 2
3
FA 2000 3
3
666836
21-10 2023
11:00 B 1903 2 FB 2 B1903
4
-
2
21. okt 2023
11:00
B 1903 2
4
FB 2
2
666837
21-10 2023
12:00 Brønshøj 2 Fremad Amager 2 Tingbjerg Idrætspark
0
-
2
21. okt 2023
12:00
Brønshøj 2
0
Fremad Amager 2
2
666838
21-10 2023
16:00 Vanløse IF 2 Frem 2 Vanløse Idrætspark
3
-
5
21. okt 2023
16:00
Vanløse IF 2
3
Frem 2
5
666839
ti24-10 2023
18:00 Frem 2 Skjold 2 Valby Idrætspark
3
-
1
24. okt 2023
18:00
Frem 2
3
Skjold 2
1
666968
fr27-10 2023
19:00 Østerbro IF 2 Vanløse IF 2 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
27. okt 2023
19:00
Østerbro IF 2
1
Vanløse IF 2
3
666965
28-10 2023
12:00 FB 2 B.1908 2 Jens Jessens Vej
2
-
1
28. okt 2023
12:00
FB 2
2
B.1908 2
1
666966
28-10 2023
14:00 Fremad Amager 2 B 1903 2 Sundby Idrætspark
1
-
1
28. okt 2023
14:00
Fremad Amager 2
1
B 1903 2
1
666924
28-10 2023
14:00 FA 2000 3 Sundby BK 2 Jens Jessens Vej
1
-
2
28. okt 2023
14:00
FA 2000 3
1
Sundby BK 2
2
666967
28-10 2023
16:00 KFUM 2 Brønshøj 2 Emdrupparken
2
-
1
28. okt 2023
16:00
KFUM 2
2
Brønshøj 2
1
666772
ti31-10 2023
19:15 Frem 2 Østerbro IF 2 Valby Idrætspark
7
-
0
31. okt 2023
19:15
Frem 2
7
Østerbro IF 2
0
666833
to02-11 2023
18:00 Skjold 2 KFUM 2 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
0
02. nov 2023
18:00
Skjold 2
3
KFUM 2
0
666971
to28-03 2024
12:00 FB 2 FA 2000 3 Jens Jessens Vej
28. mar
12:00
FB 2
FA 2000 3
666970
30-03 2024
12:00 Frem 2 Brønshøj 2 Valby Idrætspark
30. mar
12:00
Frem 2
Brønshøj 2
666972
30-03 2024
12:00 Fremad Amager 2 B.1908 2 Sundby Idrætspark
30. mar
12:00
Fremad Amager 2
B.1908 2
666973
30-03 2024
12:00 KFUM 2 B 1903 2 Emdrupparken
30. mar
12:00
KFUM 2
B 1903 2
666978
30-03 2024
12:00 Vanløse IF 2 Sundby BK 2 Vanløse Idrætspark
30. mar
12:00
Vanløse IF 2
Sundby BK 2
666974
30-03 2024
16:30 Østerbro IF 2 Skjold 2 Fælledparken
30. mar
16:30
Østerbro IF 2
Skjold 2
667000
ma01-04 2024
12:00 B 1903 2 Frem 2 B1903
01. apr
12:00
B 1903 2
Frem 2
666996
ma01-04 2024
12:00 FA 2000 3 Fremad Amager 2 Jens Jessens Vej
01. apr
12:00
FA 2000 3
Fremad Amager 2
666998
ma01-04 2024
16:00 B.1908 2 KFUM 2 Sundby Idrætspark
01. apr
16:00
B.1908 2
KFUM 2
666995
ma01-04 2024
16:00 Skjold 2 Vanløse IF 2 Fælledparken
01. apr
16:00
Skjold 2
Vanløse IF 2
666997
ti02-04 2024
16:00 Sundby BK 2 FB 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
02. apr
16:00
Sundby BK 2
FB 2
667001
ti02-04 2024
19:00 Brønshøj 2 Østerbro IF 2 Tingbjerg Idrætspark
02. apr
19:00
Brønshøj 2
Østerbro IF 2
667002
ti09-04 2024
18:00 Frem 2 B.1908 2 Valby Idrætspark
09. apr
18:00
Frem 2
B.1908 2
667005
ti09-04 2024
19:00 KFUM 2 FA 2000 3 Emdrupparken
09. apr
19:00
KFUM 2
FA 2000 3
667004
fr12-04 2024
19:00 Fremad Amager 2 FB 2 Sundby Idrætspark
12. apr
19:00
Fremad Amager 2
FB 2
667003
13-04 2024
14:00 Skjold 2 Sundby BK 2 Ryparken Idrætsanlæg
13. apr
14:00
Skjold 2
Sundby BK 2
667007
13-04 2024
16:00 Vanløse IF 2 Brønshøj 2 Vanløse Idrætspark
13. apr
16:00
Vanløse IF 2
Brønshøj 2
667006
14-04 2024
16:00 Østerbro IF 2 B 1903 2 Ryparken Idrætsanlæg
14. apr
16:00
Østerbro IF 2
B 1903 2
667008
20-04 2024
12:00 FA 2000 3 Frem 2 Jens Jessens Vej
20. apr
12:00
FA 2000 3
Frem 2
667010
20-04 2024
12:00 FB 2 KFUM 2 Jens Jessens Vej
20. apr
12:00
FB 2
KFUM 2
667011
20-04 2024
12:00 B.1908 2 Østerbro IF 2 Sundby Idrætspark
20. apr
12:00
B.1908 2
Østerbro IF 2
667012
20-04 2024
12:00 B 1903 2 Vanløse IF 2 B1903
20. apr
12:00
B 1903 2
Vanløse IF 2
667013
20-04 2024
12:00 Brønshøj 2 Skjold 2 Tingbjerg Idrætspark
20. apr
12:00
Brønshøj 2
Skjold 2
667021
ti23-04 2024
18:00 Frem 2 FB 2 Valby Idrætspark
23. apr
18:00
Frem 2
FB 2
667009
ti23-04 2024
20:15 Sundby BK 2 Fremad Amager 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
23. apr
20:15
Sundby BK 2
Fremad Amager 2
667055
27-04 2024
12:00 KFUM 2 Fremad Amager 2 Emdrupparken
27. apr
12:00
KFUM 2
Fremad Amager 2
667057
27-04 2024
12:00 Brønshøj 2 Sundby BK 2 Tingbjerg Idrætspark
27. apr
12:00
Brønshøj 2
Sundby BK 2
667060
27-04 2024
16:00 Vanløse IF 2 B.1908 2 Vanløse Idrætspark
27. apr
16:00
Vanløse IF 2
B.1908 2
667054
28-04 2024
12:00 Skjold 2 B 1903 2 Fælledparken
28. apr
12:00
Skjold 2
B 1903 2
667058
28-04 2024
16:00 Østerbro IF 2 FA 2000 3 Ryparken Idrætsanlæg
28. apr
16:00
Østerbro IF 2
FA 2000 3
667335
fr03-05 2024
19:15 Fremad Amager 2 Frem 2 Sundby Idrætspark
03. maj
19:15
Fremad Amager 2
Frem 2
667066
04-05 2024
12:00 FA 2000 3 Vanløse IF 2 Jens Jessens Vej
04. maj
12:00
FA 2000 3
Vanløse IF 2
667140
04-05 2024
12:00 FB 2 Østerbro IF 2 Jens Jessens Vej
04. maj
12:00
FB 2
Østerbro IF 2
667243
04-05 2024
12:00 B.1908 2 Skjold 2 Sundby Idrætspark
04. maj
12:00
B.1908 2
Skjold 2
667337
04-05 2024
12:00 B 1903 2 Brønshøj 2 B1903
04. maj
12:00
B 1903 2
Brønshøj 2
667139
04-05 2024
14:00 Sundby BK 2 KFUM 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
04. maj
14:00
Sundby BK 2
KFUM 2
667338
ti07-05 2024
18:00 Frem 2 KFUM 2 Valby Idrætspark
07. maj
18:00
Frem 2
KFUM 2
667369
11-05 2024
12:00 B 1903 2 Sundby BK 2 B1903
11. maj
12:00
B 1903 2
Sundby BK 2
667378
11-05 2024
12:00 Brønshøj 2 B.1908 2 Tingbjerg Idrætspark
11. maj
12:00
Brønshøj 2
B.1908 2
667368
11-05 2024
14:00 Skjold 2 FA 2000 3 Ryparken Idrætsanlæg
11. maj
14:00
Skjold 2
FA 2000 3
667388
11-05 2024
16:00 Vanløse IF 2 FB 2 Vanløse Idrætspark
11. maj
16:00
Vanløse IF 2
FB 2
667387
12-05 2024
16:00 Østerbro IF 2 Fremad Amager 2 Ryparken Idrætsanlæg
12. maj
16:00
Østerbro IF 2
Fremad Amager 2
667397
fr24-05 2024
19:15 Fremad Amager 2 Vanløse IF 2 Sundby Idrætspark
24. maj
19:15
Fremad Amager 2
Vanløse IF 2
667390
25-05 2024
12:00 FA 2000 3 Brønshøj 2 Jens Jessens Vej
25. maj
12:00
FA 2000 3
Brønshøj 2
667392
25-05 2024
12:00 FB 2 Skjold 2 Jens Jessens Vej
25. maj
12:00
FB 2
Skjold 2
667393
25-05 2024
12:00 B.1908 2 B 1903 2 Sundby Idrætspark
25. maj
12:00
B.1908 2
B 1903 2
667398
25-05 2024
14:00 KFUM 2 Østerbro IF 2 Emdrupparken
25. maj
14:00
KFUM 2
Østerbro IF 2
667391
ti28-05 2024
20:15 Sundby BK 2 Frem 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
28. maj
20:15
Sundby BK 2
Frem 2
667400
01-06 2024
12:00 B.1908 2 Sundby BK 2 Sundby Idrætspark
01. jun
12:00
B.1908 2
Sundby BK 2
667401
01-06 2024
12:00 B 1903 2 FA 2000 3 B1903
01. jun
12:00
B 1903 2
FA 2000 3
667402
01-06 2024
12:00 Brønshøj 2 FB 2 Tingbjerg Idrætspark
01. jun
12:00
Brønshøj 2
FB 2
667399
01-06 2024
14:00 Skjold 2 Fremad Amager 2 Ryparken Idrætsanlæg
01. jun
14:00
Skjold 2
Fremad Amager 2
667404
01-06 2024
16:00 Vanløse IF 2 KFUM 2 Vanløse Idrætspark
01. jun
16:00
Vanløse IF 2
KFUM 2
667403
02-06 2024
16:00 Østerbro IF 2 Frem 2 Ryparken Idrætsanlæg
02. jun
16:00
Østerbro IF 2
Frem 2
667405
ti04-06 2024
18:00 Frem 2 Vanløse IF 2 Valby Idrætspark
04. jun
18:00
Frem 2
Vanløse IF 2
667409
to06-06 2024
18:00 KFUM 2 Skjold 2 Emdrupparken
06. jun
18:00
KFUM 2
Skjold 2
667462
fr07-06 2024
19:00 Østerbro IF 2 Sundby BK 2 Ryparken Idrætsanlæg
07. jun
19:00
Østerbro IF 2
Sundby BK 2
667408
fr07-06 2024
19:15 Fremad Amager 2 Brønshøj 2 Sundby Idrætspark
07. jun
19:15
Fremad Amager 2
Brønshøj 2
667406
08-06 2024
12:00 FA 2000 3 B.1908 2 Jens Jessens Vej
08. jun
12:00
FA 2000 3
B.1908 2
667407
08-06 2024
12:00 FB 2 B 1903 2 Jens Jessens Vej
08. jun
12:00
FB 2
B 1903 2
667463
15-06 2024
16:00 Skjold 2 Frem 2 Fælledparken
15. jun
16:00
Skjold 2
Frem 2
667464
15-06 2024
16:00 Sundby BK 2 FA 2000 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
15. jun
16:00
Sundby BK 2
FA 2000 3
667465
15-06 2024
16:00 B.1908 2 FB 2 Sundby Idrætspark
15. jun
16:00
B.1908 2
FB 2
667466
15-06 2024
16:00 B 1903 2 Fremad Amager 2 B1903
15. jun
16:00
B 1903 2
Fremad Amager 2
667467
15-06 2024
16:00 Brønshøj 2 KFUM 2 Tingbjerg Idrætspark
15. jun
16:00
Brønshøj 2
KFUM 2
667479
15-06 2024
16:00 Vanløse IF 2 Østerbro IF 2 Vanløse Idrætspark
15. jun
16:00
Vanløse IF 2
Østerbro IF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
Bedste oprykningsberettigede hold rykker op.

Nedrykning:
Nr. 11 og 12

Nedrykningen forøges med 1 hold hvis, der ikke efter ovenstående kan findes en oprykker fra Serie 1 pulje 2 efter 2024 forår til Københavnsserien 2024/25.
Nedrykningen forøges med det antal ikke 1. hold fra DBU København-klubber, der efter 2024 forår rykker ned fra Københavnsserien

Log ind