U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår, Grå

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
964818
04-05 2024
12:30 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
12:30
Dragør BK 1
Fremad Amager 1
964819
04-05 2024
12:30 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
12:30
B 1908 1
KB 1
964820
04-05 2024
12:55 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
12:55
Dragør BK 1
Kastrup 1
964821
04-05 2024
12:55
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
12:55
KB 1
Oversidder
964822
04-05 2024
13:20 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
13:20
Kastrup 1
B 1908 1
964823
04-05 2024
13:20
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
13:20
Oversidder
Fremad Amager 1
964824
04-05 2024
13:45 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
13:45
B 1908 1
Dragør BK 1
964825
04-05 2024
13:45 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
13:45
Fremad Amager 1
KB 1
964826
04-05 2024
14:10
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
14:10
Kastrup 1
Oversidder
964809
05-05 2024
12:00 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
05. maj
12:00
AB Tårnby 1
KB 4
964810
05-05 2024
12:00 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
05. maj
12:00
HIK 1
B.93 1
964811
05-05 2024
12:25 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
05. maj
12:25
AB Tårnby 1
B.93 3
964812
05-05 2024
12:25 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
05. maj
12:25
B.93 1
Hekla 1
964813
05-05 2024
12:50 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
05. maj
12:50
B.93 3
HIK 1
964814
05-05 2024
12:50 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
05. maj
12:50
Hekla 1
KB 4
964815
05-05 2024
13:15 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
05. maj
13:15
HIK 1
AB Tårnby 1
964816
05-05 2024
13:15 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
05. maj
13:15
KB 4
B.93 1
964817
05-05 2024
13:40 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
05. maj
13:40
B.93 3
Hekla 1
964827
25-05 2024
10:00
AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
25. maj
10:00
AB Tårnby 1
B.93 1
964828
25-05 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_1 Kastrup Boldklub
25. maj
10:00
Kastrup 1
KB 1
964829
25-05 2024
10:25
Hekla 1
!
NB: Hekla 1 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
25. maj
10:25
AB Tårnby 1
Hekla 1
964830
25-05 2024
10:25
Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_2
Kastrup Boldklub
25. maj
10:25
KB 1
Dragør BK 1
964831
25-05 2024
10:50
Hekla 1
!
NB: Hekla 1 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
25. maj
10:50
Hekla 1
Kastrup 1
964832
25-05 2024
10:50
Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_3
Kastrup Boldklub
25. maj
10:50
Dragør BK 1
B.93 1
964833
25-05 2024
11:15
AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
25. maj
11:15
Kastrup 1
AB Tårnby 1
964834
25-05 2024
11:15 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_2 Kastrup Boldklub
25. maj
11:15
B.93 1
KB 1
964835
25-05 2024
11:40
Hekla 1
!
NB: Hekla 1 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
25. maj
11:40
Hekla 1
Dragør BK 1
964836
26-05 2024
10:00 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 AB Tårnby
26. maj
10:00
B.93 3
Fremad Amager 1
964837
26-05 2024
10:00
Oversidder
Tårnby Stadion AB Tårnby
26. maj
10:00
Oversidder
B 1908 1
964959
26-05 2024
10:25 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 AB Tårnby
26. maj
10:25
B.93 3
KB 4
964960
26-05 2024
10:25
B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3
AB Tårnby
26. maj
10:25
B 1908 1
HIK 1
964962
26-05 2024
10:50
Oversidder
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 AB Tårnby
26. maj
10:50
KB 4
Oversidder
964963
26-05 2024
10:50 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2 AB Tårnby
26. maj
10:50
HIK 1
Fremad Amager 1
964968
26-05 2024
11:15
Oversidder
Tårnby Stadion AB Tårnby
26. maj
11:15
Oversidder
B.93 3
964970
26-05 2024
11:15
B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1
AB Tårnby
26. maj
11:15
Fremad Amager 1
B 1908 1
964971
26-05 2024
11:40 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 AB Tårnby
26. maj
11:40
KB 4
HIK 1
964972
01-06 2024
12:00 Hekla Park Bane 7 Boldklubben Hekla
01. jun
12:00
HIK 1
Kastrup 1
964973
01-06 2024
12:00
Oversidder
Hekla Park Bane 8 Boldklubben Hekla
01. jun
12:00
Oversidder
AB Tårnby 1
964974
01-06 2024
12:25 Hekla Park Bane 7 Boldklubben Hekla
01. jun
12:25
HIK 1
Hekla 1
964975
01-06 2024
12:25 Hekla Park Bane 8 Boldklubben Hekla
01. jun
12:25
AB Tårnby 1
Fremad Amager 1
965309
01-06 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-1 Boldklubben af 1893
01. jun
12:30
B.93 3
B 1908 1
965499
01-06 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-2 Boldklubben af 1893
01. jun
12:30
Dragør BK 1
KB 4
964976
01-06 2024
12:50
Oversidder
Hekla Park Bane 7 Boldklubben Hekla
01. jun
12:50
Hekla 1
Oversidder
964977
01-06 2024
12:50 Hekla Park Bane 8 Boldklubben Hekla
01. jun
12:50
Fremad Amager 1
Kastrup 1
965503
01-06 2024
12:55 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-1 Boldklubben af 1893
01. jun
12:55
B.93 3
B.93 1
965636
01-06 2024
12:55 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-2 Boldklubben af 1893
01. jun
12:55
KB 4
KB 1
964978
01-06 2024
13:15
Oversidder
Hekla Park Bane 7 Boldklubben Hekla
01. jun
13:15
Oversidder
HIK 1
964982
01-06 2024
13:15 Hekla Park Bane 8 Boldklubben Hekla
01. jun
13:15
Kastrup 1
AB Tårnby 1
965638
01-06 2024
13:20 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-1 Boldklubben af 1893
01. jun
13:20
B.93 1
Dragør BK 1
965639
01-06 2024
13:20 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-2 Boldklubben af 1893
01. jun
13:20
KB 1
B 1908 1
964983
01-06 2024
13:40 Hekla Park Bane 7 Boldklubben Hekla
01. jun
13:40
Hekla 1
Fremad Amager 1
965640
01-06 2024
13:45 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-1 Boldklubben af 1893
01. jun
13:45
Dragør BK 1
B.93 3
965641
01-06 2024
13:45 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-2 Boldklubben af 1893
01. jun
13:45
B 1908 1
KB 4
965642
01-06 2024
14:10 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-1 Boldklubben af 1893
01. jun
14:10
B.93 1
KB 1
965673
08-06 2024
10:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
08. jun
10:00
AB Tårnby 1
KB 1
966795
08-06 2024
10:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
08. jun
10:00
Dragør BK 1
HIK 1
967380
08-06 2024
10:00 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 4 AB Tårnby
08. jun
10:00
Fremad Amager 1
KB 4
967381
08-06 2024
10:00 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5 AB Tårnby
08. jun
10:00
Kastrup 1
B.93 3
967382
08-06 2024
10:25 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 4 AB Tårnby
08. jun
10:25
Fremad Amager 1
B.93 1
967383
08-06 2024
10:25
B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5
AB Tårnby
08. jun
10:25
B.93 3
B 1908 1
966796
08-06 2024
10:25
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
08. jun
10:25
AB Tårnby 1
Oversidder
966797
08-06 2024
10:25 Dragør Bk Dragør Boldklub
08. jun
10:25
HIK 1
Hekla 1
967375
08-06 2024
10:50
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
08. jun
10:50
Oversidder
Dragør BK 1
967376
08-06 2024
10:50 Dragør Bk Dragør Boldklub
08. jun
10:50
Hekla 1
KB 1
967384
08-06 2024
10:50 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 4 AB Tårnby
08. jun
10:50
B.93 1
Kastrup 1
967385
08-06 2024
10:50
B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5
AB Tårnby
08. jun
10:50
B 1908 1
KB 4
967386
08-06 2024
11:15 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5 AB Tårnby
08. jun
11:15
Kastrup 1
Fremad Amager 1
967387
08-06 2024
11:15 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 6 AB Tårnby
08. jun
11:15
KB 4
B.93 3
967377
08-06 2024
11:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
08. jun
11:15
Dragør BK 1
AB Tårnby 1
967378
08-06 2024
11:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
08. jun
11:15
KB 1
HIK 1
967379
08-06 2024
11:40
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
08. jun
11:40
Oversidder
Hekla 1
967388
08-06 2024
11:40
B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2
AB Tårnby
08. jun
11:40
B.93 1
B 1908 1
967389
15-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:00
AB Tårnby 1
KB 4
967390
15-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:00
B 1908 1
Kastrup 1
967658
15-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:00
B.93 3
KB 1
967660
15-06 2024
10:00
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:00
B.93 1
Oversidder
967836
15-06 2024
10:25 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:25
B.93 3
HIK 1
967837
15-06 2024
10:25
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:25
Oversidder
Fremad Amager 1
967391
15-06 2024
10:25 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:25
AB Tårnby 1
Hekla 1
967392
15-06 2024
10:25 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:25
Kastrup 1
Dragør BK 1
967405
15-06 2024
10:50 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:50
Hekla 1
B 1908 1
967406
15-06 2024
10:50 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:50
Dragør BK 1
KB 4
967838
15-06 2024
10:50 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:50
HIK 1
B.93 1
967839
15-06 2024
10:50 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:50
Fremad Amager 1
KB 1
967840
15-06 2024
11:15 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
11:15
B.93 1
B.93 3
967841
15-06 2024
11:15
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
11:15
KB 1
Oversidder
967407
15-06 2024
11:15 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
11:15
B 1908 1
AB Tårnby 1
967408
15-06 2024
11:15 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
11:15
KB 4
Kastrup 1
967409
15-06 2024
11:40 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
11:40
Hekla 1
Dragør BK 1
967842
15-06 2024
11:40 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
11:40
HIK 1
Fremad Amager 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind