Efterskole Piger 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
555852
to14-09 2023
10:00 Sjælsølund SES Næsgaard Efterskole Sportsefterskolen Sjælsølund Kunstgræs
3
-
0
14. sep 2023
10:00
Sjælsølund SES
3
Næsgaard Efterskole
0
555854
on20-09 2023
11:30 Gunslevholm Idrætsefterskole Vestsjællands idrætsefterskole Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs
6
-
0
20. sep 2023
11:30
Gunslevholm Idrætsefterskole
6
Vestsjællands idrætsefterskole
0
555857
to21-09 2023
14:00 Svenstrup Efterskole Gørlev Idrætsefterskole Svenstrup Idrætsefterskole Kunst
5
-
0
21. sep 2023
14:00
Svenstrup Efterskole
5
Gørlev Idrætsefterskole
0
555850
on27-09 2023
11:30 Brøndby Idrætsefterskole Gørlev Idrætsefterskole Brøndby Stadion Kunst
1
-
0
27. sep 2023
11:30
Brøndby Idrætsefterskole
1
Gørlev Idrætsefterskole
0
555858
on27-09 2023
12:30 HIS Sjælsølund SES Haslev FC Kunstgræsbane
0
-
8
27. sep 2023
12:30
HIS
0
Sjælsølund SES
8
555853
ti03-10 2023
12:00 Idrætsefterskolen Klintsøgaard SØS Klintsøgaard Efterskole kunstgræs
0
-
0
03. okt 2023
12:00
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
0
SØS
0
555856
ti10-10 2023
12:00 SØS Brøndby Idrætsefterskole SØS - Kunstgræs
5
-
0
10. okt 2023
12:00
SØS
5
Brøndby Idrætsefterskole
0
555855
on11-10 2023
11:30 Vestsjællands idrætsefterskole Idrætsefterskolen Klintsøgaard Vestsjællands Idrætsefterskole
0
-
6
11. okt 2023
11:30
Vestsjællands idrætsefterskole
0
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
6
555859
on11-10 2023
11:30 Næsgaard Efterskole Gunslevholm Idrætsefterskole Næsgaard Efterskole
0
-
1
11. okt 2023
11:30
Næsgaard Efterskole
0
Gunslevholm Idrætsefterskole
1
555862
on25-10 2023
11:30 Gunslevholm Idrætsefterskole HIS Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs
4
-
0
25. okt 2023
11:30
Gunslevholm Idrætsefterskole
4
HIS
0
555863
on25-10 2023
11:30 Svenstrup Efterskole SØS Svenstrup Idrætsefterskole Kunst
1
-
3
25. okt 2023
11:30
Svenstrup Efterskole
1
SØS
3
555864
on25-10 2023
11:30 Næsgaard Efterskole Vestsjællands idrætsefterskole Næsgaard Efterskole
5
-
0
25. okt 2023
11:30
Næsgaard Efterskole
5
Vestsjællands idrætsefterskole
0
555861
to26-10 2023
11:30 Sjælsølund SES Gørlev Idrætsefterskole Sportsefterskolen Sjælsølund Kunstgræs
6
-
1
26. okt 2023
11:30
Sjælsølund SES
6
Gørlev Idrætsefterskole
1
555867
on08-11 2023
11:30 Næsgaard Efterskole Svenstrup Efterskole Næsgaard Efterskole Kunst
2
-
0
08. nov 2023
11:30
Næsgaard Efterskole
2
Svenstrup Efterskole
0
555926
on15-11 2023
12:30 Sjælsølund SES Svenstrup Efterskole Sportsefterskolen Sjælsølund Kunstgræs
7
-
2
15. nov 2023
12:30
Sjælsølund SES
7
Svenstrup Efterskole
2
555865
ti28-11 2023
11:30 Gørlev Idrætsefterskole Idrætsefterskolen Klintsøgaard Gørlevhallen
0
-
3
28. nov 2023
11:30
Gørlev Idrætsefterskole
0
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
3
555901
ti05-12 2023
11:00 Gunslevholm Idrætsefterskole Sjælsølund SES Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs
2
-
4
05. dec 2023
11:00
Gunslevholm Idrætsefterskole
2
Sjælsølund SES
4
555903
ti12-12 2023
12:30 HIS Idrætsefterskolen Klintsøgaard Haslev FC Kunstgræsbane
0
-
11
12. dec 2023
12:30
HIS
0
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
11
555908
ti12-12 2023
13:00 Svenstrup Efterskole Gunslevholm Idrætsefterskole Svenstrup Idrætsefterskole Kunst
2
-
3
12. dec 2023
13:00
Svenstrup Efterskole
2
Gunslevholm Idrætsefterskole
3
555902
to14-12 2023
10:30 SØS Gørlev Idrætsefterskole SØS - Kunstgræs
6
-
0
14. dec 2023
10:30
SØS
6
Gørlev Idrætsefterskole
0
555905
fr15-12 2023
11:30 Sjælsølund SES Vestsjællands idrætsefterskole Sportsefterskolen Sjælsølund Kunstgræs
12
-
0
15. dec 2023
11:30
Sjælsølund SES
12
Vestsjællands idrætsefterskole
0
555904
ma18-12 2023
10:00 Brøndby Idrætsefterskole Næsgaard Efterskole Brøndby Stadion Kunst
1
-
2
18. dec 2023
10:00
Brøndby Idrætsefterskole
1
Næsgaard Efterskole
2
555927
to11-01 2024
09:00 SØS HIS HFC's Klubhus
2
-
0
11. jan
09:00
SØS
2
HIS
0
555860
ti23-01 2024
11:30 Idrætsefterskolen Klintsøgaard Brøndby Idrætsefterskole Klintsøgaard Efterskole kunstgræs
5
-
0
23. jan
11:30
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
5
Brøndby Idrætsefterskole
0
555910
to25-01 2024
11:30 Næsgaard Efterskole Idrætsefterskolen Klintsøgaard Næsgaard Efterskole Kunst
0
-
5
25. jan
11:30
Næsgaard Efterskole
0
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
5
555928
on31-01 2024
09:00 Gørlev Idrætsefterskole Vestsjællands idrætsefterskole Gørlevhallen
UDS
31. jan
09:00
Gørlev Idrætsefterskole
Vestsjællands idrætsefterskole
UDS
555929
ti20-02 2024
11:30 Gørlev Idrætsefterskole HIS Gørlevhallen
1
-
0
20. feb
11:30
Gørlev Idrætsefterskole
1
HIS
0
555930
on21-02 2024
11:30 Vestsjællands idrætsefterskole Svenstrup Efterskole Gørlevhallen
1
-
4
21. feb
11:30
Vestsjællands idrætsefterskole
1
Svenstrup Efterskole
4
555933
on21-02 2024
11:30 Idrætsefterskolen Klintsøgaard Gunslevholm Idrætsefterskole Klintsøgaard Efterskole kunstgræs
3
-
2
21. feb
11:30
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
3
Gunslevholm Idrætsefterskole
2
555932
fr23-02 2024
09:30 Brøndby Idrætsefterskole Sjælsølund SES Brøndby Stadion Kunst
2
-
6
23. feb
09:30
Brøndby Idrætsefterskole
2
Sjælsølund SES
6
555954
to29-02 2024
11:30 Vestsjællands idrætsefterskole Brøndby Idrætsefterskole Gørlevhallen
1
-
2
29. feb
11:30
Vestsjællands idrætsefterskole
1
Brøndby Idrætsefterskole
2
555935
ti05-03 2024
11:30 Næsgaard Efterskole Gørlev Idrætsefterskole Næsgaard Efterskole Kunst
05. mar
11:30
Næsgaard Efterskole
Gørlev Idrætsefterskole
555953
to07-03 2024
11:00 HIS Vestsjællands idrætsefterskole Haslev FC Kunstgræsbane
07. mar
11:00
HIS
Vestsjællands idrætsefterskole
555934
to07-03 2024
11:30 Sjælsølund SES Idrætsefterskolen Klintsøgaard Sportsefterskolen Sjælsølund Kunstgræs
07. mar
11:30
Sjælsølund SES
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
555951
to07-03 2024
11:30 Gunslevholm Idrætsefterskole SØS Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs
07. mar
11:30
Gunslevholm Idrætsefterskole
SØS
555949
ti12-03 2024
11:30 Svenstrup Efterskole Brøndby Idrætsefterskole Svenstrup Idrætsefterskole Kunst
12. mar
11:30
Svenstrup Efterskole
Brøndby Idrætsefterskole
555931
on13-03 2024
12:00 SØS Næsgaard Efterskole SØS - Kunstgræs
13. mar
12:00
SØS
Næsgaard Efterskole
555866
to14-03 2024
11:30 HIS Brøndby Idrætsefterskole Haslev FC Kunstgræsbane
14. mar
11:30
HIS
Brøndby Idrætsefterskole
555900
fr15-03 2024
09:00 Vestsjællands idrætsefterskole SØS Gørlevhallen
15. mar
09:00
Vestsjællands idrætsefterskole
SØS
555970
on20-03 2024
11:30 Gørlev Idrætsefterskole Gunslevholm Idrætsefterskole Gørlevhallen
20. mar
11:30
Gørlev Idrætsefterskole
Gunslevholm Idrætsefterskole
555969
ti02-04 2024
10:30 SØS Sjælsølund SES SØS - Kunstgræs
02. apr
10:30
SØS
Sjælsølund SES
555968
on03-04 2024
11:00 HIS Næsgaard Efterskole Haslev FC Kunstgræsbane
03. apr
11:00
HIS
Næsgaard Efterskole
555967
on03-04 2024
11:30 Idrætsefterskolen Klintsøgaard Svenstrup Efterskole Klintsøgaard Efterskole kunstgræs
03. apr
11:30
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
Svenstrup Efterskole
555851
ti09-04 2024
11:30 Svenstrup Efterskole HIS Svenstrup Idrætsefterskole Kunst
09. apr
11:30
Svenstrup Efterskole
HIS
555911
to18-04 2024
11:00 Gunslevholm Idrætsefterskole Brøndby Idrætsefterskole Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs
18. apr
11:00
Gunslevholm Idrætsefterskole
Brøndby Idrætsefterskole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind