Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr
18:30
AP21 (S2/273)
0
Hadsund/Terndrup (S2/269)
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Nr.Nebel IF (S2/279)
5
Bække/Skodborg (S2/278)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Billund IF (S2/278)
TEAM HEG (S2/272)
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Viby IF (S2/276)
5
Torpedo AT (S2/275)
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
SIF Assentoft (S2/269)
Grenaa IF (S2/273)
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Sole IF (S2/277)
Bramdrupdam GIF (S2/278)
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Hornslet IF (S2/273)
0
Fuglebakken KFUM (S2/274)
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Ringkøbing IF (S2/271)
Mejdal-Halgård Fodbold (S2/270)
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Aulum IF (S2/271)
Bjerringbro IF (S2/268)
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Hersom/Bjerregrav IF (S2/268)
Svenstrup-Godthåb IF (S2/267)
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Vindblæs B (S2/268)
Nordens Paris FC (S2/266)
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Løgstør IF (S2/268)
3
RKG (S2/267)
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
IF Fremad Nørhalne (S2/266)
Aabybro IF (S2/265)
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Thise IF (S2/265)
2
FEJ Aalborg IF (S2/267)
7
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
FC Vesterbro, Aalborg (S2/266)
Tårs/Ugilt IF (S2/265)
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. apr
18:00
FC Skanderborg (S2/276)
FC Jura (S2/274)
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
FC GOG Fodbold/Jelling (S2/277)
6
Ammitsbøl/Egtved (S2/278)
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Viby IF (S2/276)
6
Aabyhøj IF (S1/262)
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Bangsbo Freja (S2/265)
0
Team Østvendsyssel (S1/257)
6
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Vindblæs B (S2/268)
0
Farsø/Ullits IK (S1/259)
14
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Løgstør IF (S2/268)
4
Aars IK (S1/259)
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
IF Fremad Nørhalne (S2/266)
5
Sulsted IF (S1/257)
6
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
FEJ Aalborg IF (S2/267)
3
Aalborg KFUM (S1/258)
5
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Tårs/Ugilt IF (S2/265)
2
Tornby IF (JS/253)
9
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Nørresundby FB (S1/258)
1
Brønderslev IF (JS/256)
9
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Hadsund/Terndrup (S2/269)
IF Dannebrog Astrup (JS/255)
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
IK Rosendal (S1/258)
2
Aalborg Chang (JS/253)
5
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Støvring IF (S1/258)
2
LKB/VFB (S1/257)
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Ringkøbing IF (S2/271)
2
Skjern/Tarm Fodbold (S1/260)
5
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
RLK (S1/260)
Lemvig GF (JS/254)
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Aulum IF (S2/271)
0
Mejrup GU (S1/260)
6
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Viborg B67 (S1/259)
SUB 09 (JS/254)
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Roslev/Sallingsund (S1/259)
MorsØ FC (JS/254)
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Tjørring IF (S1/260)
Eastside Viborg/BTIF (JS/254)
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Nr.Nebel IF (S2/279)
7
Herning IK (S1/260)
8
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Hviding IF/Ribe BK (S1/264)
1
Sønderborg Q (JS/256)
12
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
TEAM HEG (S2/272)
Give Fremad (S1/264)
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Grenaa IF (S2/273)
IF Midtdjurs (S1/261)
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Sole IF (S2/277)
Vinding SF (S1/264)
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (S2/274)
1
Aarhus Fremad (JS/255)
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
FC Skanderborg (S2/276)
Odder IGF (S1/263)
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Christiansbjerg IF (S1/261)
Skødstrup SF (JS/255)
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
FC Silkeborg (S1/263)
Aarhus 1900 (JS/255)
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Egebjerg IF (S1/263)
Horsens Freja (JS/256)
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Ry Fodbold (S1/263)
IFSK (S1/262)
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Pen15 Reunited (S1/261)
Stensballe IK (JS/256)
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
FK Fjordsiden (S1/257)
Vejgaard B (JS/253)
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hersom/Bjerregrav IF (S2/268)
Fyrkat Q/Hadsund/Terndrup (S1/258)
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hjerting IF (S1/264)
Bramming B (JS/256)
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Søften GF (S1/261)
CAF IF (JS/256)
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Give Fremad (S1/264)
Snejbjerg SG&I (S1/260)
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
FC GOG Fodbold/Jelling (S2/277)
Hejnsvig IF (S1/264)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Team Østvendsyssel (S1/257)
Brønderslev IF (JS/256)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
IF Dannebrog Astrup (JS/255)
Aalborg Freja (Vest/251)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Farsø/Ullits IK (S1/259)
Gug B (Vest/251)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Løgstør IF (S2/268)
Aalborg Chang (JS/253)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Sulsted IF (S1/257)
Tornby IF (JS/253)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Aalborg KFUM (S1/258)
Vinder kamp 543018 FK Fjordsiden - Vejgaard
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Skjern/Tarm Fodbold (S1/260)
Lemvig GF (JS/254)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Viborg B67 (S1/259)
Eastside Viborg/BTIF (JS/254)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
MorsØ FC (JS/254)
Skive IK (Vest/251)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Herning IK (S1/260)
Silkeborg IF Q (Vest/251)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Vinder kamp 543019 Hersom/B - Fyrkat Q
Randers Q (Vest/252)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Viby IF (S2/276)
BMI (JS/256)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Grenaa IF (S2/273)
Skødstrup SF (JS/255)
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Ry Fodbold (S1/263)
Silkeborg KFUM (Vest/251)
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (S2/274)
Aarhus 1900 (JS/255)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Seest B (JS/256)
Haderslev FK (Vest/252)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
FC Skanderborg (S2/276)
Horsens Freja (JS/256)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Vinding SF (S1/264)
Stensballe IK (JS/256)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Sønderborg Q (JS/256)
Fredericia KF/TSIF (Vest/252)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Vinder kamp 543048 Søften GF - CAF IF
Vorup FB (Vest/251)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Vinder kamp 543037 FC GOG - Hejnsvig
Vinder kamp 543035 Hjerting IF - Bramming B
|
2 oversiddere i 3. runde:
Støvring IF (S1/258) og Mejrup GU (S1/260)
I 3. runde deltager vinderne fra 2. runde samt Kvindeserie Vest.
Se datoplanen her