Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2021
12:00
Humlebæk BK
3
Melby-Liseleje IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
18:45
Ølsted IF
1
Humlebæk BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
12:00
Humlebæk BK
0
Snekkersten IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
12:00
Espergærde IF
6
Humlebæk BK
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
12:00
Humlebæk BK
0
IS Skævinge
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:00
Gilleleje FK
1
Humlebæk BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
12:00
Humlebæk BK
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
15:00
Hundested IK
2
Humlebæk BK
7
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:00
Humlebæk BK
4
Tikøb IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
14:00
Oversidder
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
12:00
Humlebæk BK
1
Hornbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
16:00
Melby-Liseleje IF
2
Humlebæk BK
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:00
Humlebæk BK
1
Ølsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:45
Snekkersten IF
3
Humlebæk BK
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
Humlebæk BK
2
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
15:30
IS Skævinge
4
Humlebæk BK
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:00
Humlebæk BK
2
Gilleleje FK
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Humlebæk BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
18:30
Humlebæk BK
Hundested IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
14:00
Tikøb IF
Humlebæk BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:00
Humlebæk BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
14:00
Hornbæk IF
2
Humlebæk BK
0
|
Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1