MENU

Snekkersten IF //

Serie 3 , Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
936323
14-08 2021
Kl. 14:00
Tikøb IF Snekkersten IF Tikøb Gl. Stadion
0 - 2
936328
22-08 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
936331
28-08 2021
Kl. 12:00
Humlebæk BK Snekkersten IF Humlebæk Stadion
0 - 2
936341
04-09 2021
Kl. 16:00
Snekkersten IF Melby-Liseleje IF Snekkersten Idrætscenter
2 - 1
936359
11-09 2021
Kl. 15:00
Ølsted IF Snekkersten IF Ølsted Idrætsanlæg
2 - 4
943556
26-09 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter
2 - 2
936363
ti
28-09 2021
Kl. 20:00
Snekkersten IF Hornbæk IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4 - 2
943561
02-10 2021
Kl. 15:30
IS Skævinge Snekkersten IF Baunehøj Stadion
3 - 4
943569
10-10 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF Gilleleje FK Snekkersten Idrætscenter
3 - 2
943604
16-10 2021
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Snekkersten IF Vejby Idrætsplads
6 - 1
945810
31-10 2021
Kl. 16:00
Snekkersten IF Hundested IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
6 - 1
946036
03-04 2022
Kl. 16:00
Snekkersten IF Tikøb IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3 - 0
946042
10-04 2022
Kl. 14:00
Oversidder Snekkersten IF
935662
ti
19-04 2022
Kl. 18:45
Snekkersten IF Humlebæk BK Snekkersten Idrætscenter
3 - 1
935667
23-04 2022
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Snekkersten IF Melby Stadion
5 - 5
935685
01-05 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF Ølsted IF Snekkersten Idrætscenter
2 - 0
935691
07-05 2022
Kl. 14:00
Hornbæk IF Snekkersten IF Pedella Park
5 - 0
935704
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 2
946256 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Snekkersten IF IS Skævinge Snekkersten Idrætscenter
1 - 4
946262
28-05 2022
Kl. 12:00
Gilleleje FK Snekkersten IF Nellerupgård Stadion
946710
05-06 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF VTF (Vejby/Tisvilde) Snekkersten Idrætscenter
946725
11-06 2022
Kl. 15:00
Hundested IK Snekkersten IF Hundested Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind