Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2021
15:00
Hundested IK
1
Espergærde IF
7
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
12:00
Espergærde IF
0
Tikøb IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
14:00
Oversidder
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
12:00
Espergærde IF
6
Humlebæk BK
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
16:00
Melby-Liseleje IF
4
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:00
Espergærde IF
3
Ølsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
14:00
Snekkersten IF
2
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
12:00
Espergærde IF
1
Hornbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:00
Espergærde IF
3
IS Skævinge
4
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
15:30
Gilleleje FK
4
Espergærde IF
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
12:00
Espergærde IF
3
VTF (Vejby/Tisvilde)
8
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
12:00
Espergærde IF
7
Hundested IK
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
14:00
Tikøb IF
Espergærde IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
16:00
Espergærde IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
Humlebæk BK
2
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
12:00
Espergærde IF
0
Melby-Liseleje IF
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:00
Ølsted IF
4
Espergærde IF
3
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
19:00
Espergærde IF
1
Snekkersten IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
14:00
Hornbæk IF
5
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
15:30
IS Skævinge
4
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:00
Espergærde IF
2
Gilleleje FK
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
Espergærde IF
3
|
Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1