Træningskamp U13 Liga 1 Drenge

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
228999
27-03 2021
13:30
Brøndbyernes IF
Farum BK
Brøndby Stadion Kunst Brøndbyernes IF
27. mar 2021
13:30
Brøndbyernes IF
Farum BK
271983
27-03 2021
13:30
Holbæk B&I
Lyngby Boldklub 1921
Holbæk Sportsby Holbæk B&I
27. mar 2021
13:30
Holbæk B&I
Lyngby Boldklub 1921
170228
28-03 2021
12:30
FC Helsingør
Hellerup Idræts Klub
Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
28. mar 2021
12:30
FC Helsingør
Hellerup Idræts Klub
172999
to01-04 2021
12:00
Himmelev-Veddelev BK
Ledøje-Smørum Fodbold
Himmelev Idrætspark
ANN
Himmelev-Veddelev BK
01. apr 2021
12:00
Himmelev-Veddelev BK
Ledøje-Smørum Fodbold
ANN
911185
03-04 2021
12:00
Næstved I.F.
BK Friheden
Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
03. apr 2021
12:00
Næstved I.F.
BK Friheden
228323
04-04 2021
11:00
Stenløse BK
Måløv BK
Stenløse Stadion Kunstgræs Stenløse BK
04. apr 2021
11:00
Stenløse BK
Måløv BK
172959
ma05-04 2021
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Brønshøj Boldklub
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
05. apr 2021
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Brønshøj Boldklub
415629
10-04 2021
09:30 Farum Park Farum BK
10. apr 2021
09:30
Farum BK (1)
HIK 2
173303
10-04 2021
10:30
Hørsholm-Usserød IK
Lyngby Boldklub 1921
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
10. apr 2021
10:30
Hørsholm-Usserød IK
Lyngby Boldklub 1921
701190
10-04 2021
11:00
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
10. apr 2021
11:00
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF
505493
10-04 2021
14:15
AC Amager
Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
10. apr 2021
14:15
BK Friheden (1)
AC Amager
879621
10-04 2021
15:30
NFC
Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
10. apr 2021
15:30
HB Køge (1)
NFC
583904
11-04 2021
09:00
Espergærde IF
Hørsholm-Usserød IK
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
11. apr 2021
09:00
Espergærde IF
Hørsholm-Usserød IK
660176
11-04 2021
14:30
Næstved I.F.
Boldklubben af 1893
Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
11. apr 2021
14:30
Næstved I.F.
Boldklubben af 1893
442649
to15-04 2021
18:15
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsingør IF Fodbold
Frederiksværk Stadion Frederiksværk Fodbold Klub
15. apr 2021
18:15
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsingør IF Fodbold
257480
on21-04 2021
17:00
Hørsholm-Usserød IK
Ishøj IF
Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
21. apr 2021
17:00
Hørsholm-Usserød IK
Ishøj IF
981909
25-04 2021
10:00
Brøndbyernes IF
Boldklubben Frem
Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
25. apr 2021
10:00
Brøndbyernes IF
Boldklubben Frem
253875
01-05 2021
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Lyngby Boldklub 1921
Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
01. maj 2021
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Lyngby Boldklub 1921
185946
on05-05 2021
18:00
Hørsholm-Usserød IK
Boldklubben Hellas
Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
05. maj 2021
18:00
Hørsholm-Usserød IK
Boldklubben Hellas
302284
09-05 2021
11:00
Karise IK
Store Heddinge BK
Karise Stadion Karise IK
09. maj 2021
11:00
Karise IK
Store Heddinge BK
320060
ti11-05 2021
18:30
Køge BK
Ledøje-Smørum Fodbold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
11. maj 2021
18:30
Køge BK
Ledøje-Smørum Fodbold
512231
to13-05 2021
15:30
Farum BK
AGF, Aarhus
Farum Park Farum BK
13. maj 2021
15:30
Farum BK
AGF, Aarhus
187797
fr14-05 2021
12:00
Lyngby Boldklub 1921
AGF, Aarhus
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
14. maj 2021
12:00
Lyngby Boldklub 1921
AGF, Aarhus
108456
15-05 2021
11:00
Roskilde Boldklub
Aakanden GF
Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
15. maj 2021
11:00
Roskilde Boldklub
Aakanden GF
701995
16-05 2021
10:00
Melby-Liseleje IF
Helsinge Fodbold
Melby Stadion Melby-Liseleje IF
16. maj 2021
10:00
Melby-Liseleje IF
Helsinge Fodbold
382588
05-06 2021
10:00
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
Greve Idræts Center Greve Fodbold
05. jun 2021
10:00
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
143114
on09-06 2021
18:00
Store Heddinge BK
Karise IK
St. Heddinge Stadion Store Heddinge BK
09. jun 2021
18:00
Store Heddinge BK
Karise IK
242302
12-06 2021
11:45
Melby-Liseleje IF
Frederiksværk Fodbold Klub
Melby Stadion Melby-Liseleje IF
12. jun 2021
11:45
Melby-Liseleje IF
Frederiksværk Fodbold Klub
185944
13-06 2021
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Brøndbyernes IF
Himmelev Idrætspark Himmelev-Veddelev BK
13. jun 2021
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Brøndbyernes IF
812942
13-06 2021
11:30
Taastrup FC
Boldklubben Frem
NyBolig Park Taastrup FC
13. jun 2021
11:30
Taastrup FC
Boldklubben Frem
264080
13-06 2021
12:00
FC Rudersdal
KFUMs Boldklub
Vedbæk Stadion FC Rudersdal
13. jun 2021
12:00
FC Rudersdal
KFUMs Boldklub
812943
13-06 2021
13:00
Taastrup FC
Måløv BK
NyBolig Park Taastrup FC
13. jun 2021
13:00
Taastrup FC
Måløv BK
905958
on16-06 2021
18:00
Dianalund IF
Slaglille-Bjernede GI
Holberg Hallen Dianalund IF
16. jun 2021
18:00
Dianalund IF
Slaglille-Bjernede GI
507781
20-06 2021
11:30
Taastrup FC
Ishøj IF
NyBolig Park Taastrup FC
20. jun 2021
11:30
Taastrup FC
Ishøj IF
185945
20-06 2021
13:00
Himmelev-Veddelev BK
Herlufsholm GF
Himmelev Idrætspark Himmelev-Veddelev BK
20. jun 2021
13:00
Himmelev-Veddelev BK
Herlufsholm GF
707317
27-06 2021
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Ballerup-Skovlunde Fodbold
Frederiksværk Stadion Frederiksværk Fodbold Klub
27. jun 2021
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Ballerup-Skovlunde Fodbold
723837
ti29-06 2021
17:30
Herstedøster IC
Ejby IF 1968
Herstedøster Stadion Herstedøster IC
29. jun 2021
17:30
Herstedøster IC
Ejby IF 1968
350180
to26-08 2021
18:30
FC Helsingør
FA 2000
Helsingør Idrætspark FC Helsingør
26. aug 2021
18:30
FC Helsingør
FA 2000
757752
ti31-08 2021
19:00
HB Køge
A27
Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
31. aug 2021
19:00
HB Køge
A27
521596
to16-09 2021
18:30
FC Helsingør
Kjøbenhavns Boldklub
Helsingør Idrætspark FC Helsingør
16. sep 2021
18:30
FC Helsingør
Kjøbenhavns Boldklub
238133
ti21-09 2021
18:00
Brøndbyernes IF
Kjøbenhavns Boldklub
Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
21. sep 2021
18:00
Brøndbyernes IF
Kjøbenhavns Boldklub
307744
26-09 2021
11:00
Holbæk B&I
Lyngby Boldklub 1921
Holbæk Sportsby Holbæk B&I
26. sep 2021
11:00
Holbæk B&I
Lyngby Boldklub 1921
786805
26-09 2021
11:00
Næstved I.F.
Gentofte Fodbold Akademi
Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
26. sep 2021
11:00
Næstved I.F.
Gentofte Fodbold Akademi
305047
ti05-10 2021
17:30
Glostrup FK - IF 32
Roskilde Boldklub
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
05. okt 2021
17:30
Glostrup FK - IF 32
Roskilde Boldklub
861232
09-10 2021
11:00
Glostrup FK - IF 32
Glostrup Idrætspark Glostrup FK - IF 32
09. okt 2021
11:00
Glostrup FK - IF 32
757753
ti12-10 2021
18:30
HB Køge
Nykøbing FC
Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
12. okt 2021
18:30
HB Køge
Nykøbing FC
644609
17-10 2021
11:00
Gladsaxe-Hero BK
Holbæk FC
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
17. okt 2021
11:00
Gladsaxe-Hero BK
Holbæk FC
913779
to21-10 2021
17:30 Skærbæk Fritidscenter Lyngby Boldklub 1921
21. okt 2021
17:30
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Esbjerg fB (1)
913783
23-10 2021
10:30 Skærbæk Fritidscenter Lyngby Boldklub 1921
23. okt 2021
10:30
Lyngby Boldklub 1921
Esbjerg fB
757758
23-10 2021
12:30
HB Køge
Boldklubben af 1893
Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
23. okt 2021
12:30
HB Køge
Boldklubben af 1893
988767
24-10 2021
11:00 Skærbæk Fritidscenter Lyngby Boldklub 1921
24. okt 2021
11:00
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Haderslev FK
201433
30-10 2021
10:00
FC Helsingør
AB Tårnby
Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
30. okt 2021
10:00
FC Helsingør
AB Tårnby
495037
30-10 2021
10:30
FC Rudersdal
B93
Rundforbi Stadion FC Rudersdal
30. okt 2021
10:30
FC Rudersdal
B93
895019
31-10 2021
11:00
AB
Gladsaxe-Hero BK
Akademisk Boldklub AB
31. okt 2021
11:00
AB
Gladsaxe-Hero BK
757755
06-11 2021
12:30
HB Køge
FC Helsingør
Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
06. nov 2021
12:30
HB Køge
FC Helsingør
307745
13-11 2021
11:00
Holbæk B&I
Boldklubben Frem
Holbæk Sportsby Holbæk B&I
13. nov 2021
11:00
Holbæk B&I
Boldklubben Frem
420848
13-11 2021
11:00
Roskilde Boldklub
Hvidovre Idrætsforening
Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
13. nov 2021
11:00
Roskilde Boldklub
Hvidovre Idrætsforening
757754
13-11 2021
12:30
HB Køge
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
13. nov 2021
12:30
HB Køge
Gentofte-Vangede Idrætsforening
967472
13-11 2021
12:45
Slagelse B&I
Boldklubben Fremad Amager
Slagelse Stadion Kunst
ANN
Slagelse B&I
13. nov 2021
12:45
Slagelse B&I
Boldklubben Fremad Amager
ANN
965193
13-11 2021
14:30
Næstved I.F.
Nykøbing IF
Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
13. nov 2021
14:30
Næstved I.F.
Nykøbing IF
912071
14-11 2021
11:30
Hørsholm-Usserød IK
FA 2000
Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
14. nov 2021
11:30
Hørsholm-Usserød IK
FA 2000
456722
14-11 2021
13:00 Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
14. nov 2021
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK (1)
643720
14-11 2021
13:30
AB
Malmø FF
Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
14. nov 2021
13:30
AB
Malmø FF
600747
20-11 2021
10:00
U13 Liga 1
Herfølge Stadion Kunst
ANN
HB Køge (professional)
20. nov 2021
10:00
U13 Liga 1
FA 2000 (1)
ANN
775964
20-11 2021
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Kastrup Boldklub
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
20. nov 2021
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Kastrup Boldklub
965194
20-11 2021
15:30
Næstved I.F.
Helsingør FC
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
20. nov 2021
15:30
Næstved I.F.
Helsingør FC
912016
21-11 2021
10:30
Farum BK
Malmö FF
Farum Park Farum BK
21. nov 2021
10:30
Farum BK
Malmö FF
375775
21-11 2021
11:00 Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
21. nov 2021
11:00
Slagelse B&I
Rørby-Værslev IF
762400
21-11 2021
11:30
Ringsted IF
Hørsholm-Usserød IK
Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
21. nov 2021
11:30
Ringsted IF
Hørsholm-Usserød IK
692632
27-11 2021
11:15
Hørsholm-Usserød IK
Ledøje-Smørum Fodbold
Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
27. nov 2021
11:15
Hørsholm-Usserød IK
Ledøje-Smørum Fodbold
757759
27-11 2021
12:00
HB Køge
Roskilde Boldklub
Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
27. nov 2021
12:00
HB Køge
Roskilde Boldklub
965195
27-11 2021
12:00
Næstved I.F.
Gladsaxe-Hero BK
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
27. nov 2021
12:00
Næstved I.F.
Gladsaxe-Hero BK
795922
28-11 2021
11:30 Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
28. nov 2021
11:30
FC Rudersdal
Ålholm IF
601433
28-11 2021
12:00
Herlufsholm GF
FC Nakskov
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) Herlufsholm GF
28. nov 2021
12:00
Herlufsholm GF
FC Nakskov
499914
04-12 2021
09:30
Malmø FF
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
04. dec 2021
09:30
Brøndbyernes IF
Malmø FF
499929
04-12 2021
10:30
Brommapojkarna
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
04. dec 2021
10:30
Lyngby Boldklub 1921
Brommapojkarna
748113
04-12 2021
10:30
Hørsholm-Usserød IK
Boldklubben af 1893
Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
04. dec 2021
10:30
Hørsholm-Usserød IK
Boldklubben af 1893
499931
04-12 2021
12:00
Brommapojkarna
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
04. dec 2021
12:00
Brøndbyernes IF
Brommapojkarna
265416
04-12 2021
12:00
Glostrup FK - IF 32
AB
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
04. dec 2021
12:00
Glostrup FK - IF 32
AB
574943
04-12 2021
12:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
04. dec 2021
12:00
Roskilde Boldklub (1)
Greve Fodbold (1)
499932
04-12 2021
13:00
Malmø FF
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
04. dec 2021
13:00
Lyngby Boldklub 1921
Malmø FF
499933
04-12 2021
14:30
Malmø FF
Brommapojkarna
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
04. dec 2021
14:30
Malmø FF
Brommapojkarna
499934
04-12 2021
15:30 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
04. dec 2021
15:30
Brøndbyernes IF
Lyngby Boldklub 1921
786305
05-12 2021
12:00
FC Helsingør
FA 2000
Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
05. dec 2021
12:00
FC Helsingør
FA 2000
912069
05-12 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Sundby
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
05. dec 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Sundby
965196
05-12 2021
14:30
Næstved I.F.
Holbæk B&I
Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
05. dec 2021
14:30
Næstved I.F.
Holbæk B&I
665372
on08-12 2021
18:00
FC Helsingør
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Helsingør Idrætspark Kunst FC Helsingør
08. dec 2021
18:00
FC Helsingør
Gentofte-Vangede Idrætsforening
683167
11-12 2021
13:00 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
11. dec 2021
13:00
Lyngby Boldklub 1921
HIK (1)
265419
12-12 2021
12:00
Glostrup FK - IF 32
Virum-Sorgenfri BK
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Glostrup FK - IF 32
12. dec 2021
12:00
Glostrup FK - IF 32
Virum-Sorgenfri BK
757756
12-12 2021
12:00
HB Køge
Herlufsholm GF
Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
12. dec 2021
12:00
HB Køge
Herlufsholm GF
808631
12-12 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Hvidovre
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
12. dec 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Hvidovre
329438
19-12 2021
12:30 Værløse Stadion Kunstgræs Værløse BK
19. dec 2021
12:30
Værløse BK (1)
Gladsaxe-Hero BK
234287
19-12 2021
15:00
Gladsaxe-Hero BK
Amager Elite
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
19. dec 2021
15:00
Gladsaxe-Hero BK
Amager Elite
776418
08-01 2022
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Hvidovre Idrætsforening
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
08. jan 2022
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Hvidovre Idrætsforening
408842
09-01 2022
11:30 Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
09. jan 2022
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Lyngby Boldklub 1921
265418
09-01 2022
12:00
Glostrup FK - IF 32
Karlslunde IF
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
09. jan 2022
12:00
Glostrup FK - IF 32
Karlslunde IF
229168
fr14-01 2022
18:00
Lyngby Elite
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
14. jan 2022
18:00
Gladsaxe-Hero BK (1)
Lyngby Elite
351146
15-01 2022
10:00 Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
15. jan 2022
10:00
Brøndbyernes IF (1)
FC Helsingør (1)
357760
15-01 2022
12:45 Birkerød Stadion
UDS
IF Skjold Birkerød
15. jan 2022
12:45
IF Skjold Birkerød (1)
Jyllinge FC
UDS
323209
15-01 2022
13:30 Ølstykke Stadion Ølstykke FC
15. jan 2022
13:30
Ølstykke FC
Hvidovre IF (1)
793330
15-01 2022
15:30 Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
15. jan 2022
15:30
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK (1)
776419
16-01 2022
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Greve Fodbold
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
16. jan 2022
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Greve Fodbold
290641
16-01 2022
14:30 Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
16. jan 2022
14:30
FC Rudersdal
B 1903 (1)
321498
16-01 2022
15:00
KB Talent
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
16. jan 2022
15:00
Gladsaxe-Hero BK
KB Talent
764743
22-01 2022
10:00
Herlufsholm GF (1)
!
NB: Herlufsholm GF (1) er taberdømt
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Herlufsholm GF
22. jan 2022
10:00
Herlufsholm GF (1)
Næstved I.F. (1)
523338
22-01 2022
10:30
A27
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
22. jan 2022
10:30
Gladsaxe-Hero BK
A27
322496
22-01 2022
11:00 Solrød Idrætscenter Solrød FC
22. jan 2022
11:00
Solrød FC (1)
B93 (1)
968415
22-01 2022
11:00 Værløse Stadion Kunstgræs Værløse BK
22. jan 2022
11:00
Værløse BK
Glostrup
290599
22-01 2022
11:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
22. jan 2022
11:00
Glostrup
Virum-Sorgenfri BK
776421
22-01 2022
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Farum BK
Lyngby Stadion
Lyngby Boldklub 1921
22. jan 2022
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Farum BK
786428
22-01 2022
12:30
FC Helsingør
Boldklubben Frem
Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
22. jan 2022
12:30
FC Helsingør
Boldklubben Frem
829321
22-01 2022
13:00 NyBolig Park - Kunstgræs Taastrup FC
22. jan 2022
13:00
Taastrup FC
Køge BK
305489
22-01 2022
14:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
22. jan 2022
14:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub
413244
23-01 2022
11:00 Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
23. jan 2022
11:00
Næstved I.F.
Herlufsholm GF
321219
23-01 2022
11:15 Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
23. jan 2022
11:15
Herlev IF (1)
Brøndbyernes IF
519646
23-01 2022
11:30 Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
23. jan 2022
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
644503
23-01 2022
11:30 Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
23. jan 2022
11:30
FC Rudersdal (1)
AB Tårnby (1)
450250
23-01 2022
14:00
Glostrup FK - IF 32
FC Nakskov
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
23. jan 2022
14:00
Glostrup FK - IF 32
FC Nakskov
323335
fr28-01 2022
18:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
28. jan 2022
18:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
510635
29-01 2022
09:30
HB Køge
Helsingborg IF
Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
29. jan 2022
09:30
HB Køge
Helsingborg IF
776423
29-01 2022
11:45
Lyngby Boldklub 1921
FC Helsingør
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
29. jan 2022
11:45
Lyngby Boldklub 1921
FC Helsingør
322964
29-01 2022
12:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
29. jan 2022
12:30
Roskilde Boldklub
Ølstykke FC (1)
364839
29-01 2022
15:15 Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
29. jan 2022
15:15
IF Skjold Birkerød
B 1903
627971
30-01 2022
12:00 Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
30. jan 2022
12:00
Brøndbyernes IF
Vejle B (1)
627972
30-01 2022
13:20 Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
30. jan 2022
13:20
Vejle B
Farum BK
627973
30-01 2022
14:40 Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
30. jan 2022
14:40
Brøndbyernes IF
Farum BK
322501
fr04-02 2022
19:00
HIK Elite
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
04. feb 2022
19:00
Gladsaxe-Hero BK
HIK Elite
510646
05-02 2022
10:00
HB Køge
Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
05. feb 2022
10:00
HB Køge
Herfølge BK (1)
919795
05-02 2022
10:30
Himmelev-Veddelev BK
Boldklubben 1903
Himmelev Kunstgræsbane Himmelev-Veddelev BK
05. feb 2022
10:30
Himmelev-Veddelev BK
Boldklubben 1903
427424
05-02 2022
11:00
Næstved I.F.
AC Amager Academy
Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
05. feb 2022
11:00
Næstved I.F.
AC Amager Academy
959077
05-02 2022
12:00
Glostrup
!
NB: Glostrup er taberdømt
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Glostrup FK - IF 32
05. feb 2022
12:00
Glostrup
KFUM
782413
05-02 2022
12:30
FC Rudersdal
Valby Boldklub af 1912
Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
05. feb 2022
12:30
FC Rudersdal
Valby Boldklub af 1912
368113
06-02 2022
12:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
06. feb 2022
12:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
786505
06-02 2022
12:00
FC Helsingør
Helsingborgs IF
Helsingør "Ny Stadion" OPV
FC Helsingør
06. feb 2022
12:00
FC Helsingør
Helsingborgs IF
810595
06-02 2022
14:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Melby-Liseleje IF
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
06. feb 2022
14:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Melby-Liseleje IF
523342
06-02 2022
14:00 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
06. feb 2022
14:00
Gladsaxe-Hero BK
LSF (1)
776425
12-02 2022
11:45
Lyngby Boldklub 1921
Næstved I.F.
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
12. feb 2022
11:45
Lyngby Boldklub 1921
Næstved I.F.
510769
12-02 2022
12:00
HB Køge
Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
12. feb 2022
12:00
HB Køge
Næsby BK
322498
12-02 2022
12:00
Solrød FC
!
NB: Solrød FC er taberdømt
Solrød Idrætscenter
Solrød FC
12. feb 2022
12:00
Solrød FC
FC Nakskov
473704
12-02 2022
13:00 Skærbæk Kunstgræsbane FC Helsingør
12. feb 2022
13:00
FC Helsingør
Haderslev FK
574940
13-02 2022
11:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
13. feb 2022
11:00
Glostrup
Fremad Amager
734756
13-02 2022
11:00
Næstved I.F.
Ringsted IF
Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
13. feb 2022
11:00
Næstved I.F.
Ringsted IF
414509
13-02 2022
12:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
13. feb 2022
12:00
Roskilde Boldklub
Holbæk B&I
473711
13-02 2022
14:00 Skærbæk Kunstgræsbane FC Helsingør
13. feb 2022
14:00
FC Helsingør
FC Sønderborg
473714
ti15-02 2022
18:30 Skærbæk Kunstgræsbane FC Helsingør
15. feb 2022
18:30
FC Helsingør
Varde IF
322499
20-02 2022
11:00 Solrød Idrætscenter Solrød FC
20. feb 2022
11:00
Solrød FC
Herlev IF
351169
20-02 2022
11:45
Lyngby Boldklub 1921
Ølstykke FC
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
20. feb 2022
11:45
Lyngby Boldklub 1921
Ølstykke FC
511841
26-02 2022
11:00
HB Køge
B93
Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
26. feb 2022
11:00
HB Køge
B93
574869
26-02 2022
11:00 Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
26. feb 2022
11:00
IF Skjold Birkerød
Frederiksværk Fodbold Klub
692642
26-02 2022
11:00
U13 Liga 1
U13 Træningskamp
Capelli Sport Stadion
ANN
HB Køge (professional)
26. feb 2022
11:00
U13 Liga 1
U13 Træningskamp
ANN
776429
26-02 2022
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Roskilde Boldklub
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
26. feb 2022
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Roskilde Boldklub
399947
26-02 2022
14:00 Slagelse Stadion Slagelse B&I
26. feb 2022
14:00
Slagelse B&I
AB Tårnby
380837
27-02 2022
10:00 Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
27. feb 2022
10:00
Brøndbyernes IF
AGF, Aarhus (1)
324561
27-02 2022
11:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
27. feb 2022
11:00
Glostrup
Svebølle BI 2016
996899
27-02 2022
12:00
Ølstykke FC
Ålholm IF
Ølstykke Stadion Ølstykke FC
27. feb 2022
12:00
Ølstykke FC
Ålholm IF
726588
fr04-03 2022
18:00
Gladsaxe-Hero BK
FC Rudersdal
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
04. mar 2022
18:00
Gladsaxe-Hero BK
FC Rudersdal
511851
05-03 2022
10:30
HB Køge
FC Helsingør
!
NB: FC Helsingør er taberdømt
Capelli Sport Stadion
Herfølge Boldklub
05. mar 2022
10:30
HB Køge
FC Helsingør
386911
05-03 2022
11:00
Gladsaxe-Hero BK
B 1903
Gladsaxe stadion Kunstgræs
ANN
Gladsaxe-Hero BK
05. mar 2022
11:00
Gladsaxe-Hero BK
B 1903
ANN
692643
05-03 2022
11:30
U13 Liga 1
U13 Træningskamp
Herfølge Stadion
ANN
HB Køge (professional)
05. mar 2022
11:30
U13 Liga 1
U13 Træningskamp
ANN
555208
05-03 2022
12:30 Maglemølle Storhallen Næstved I.F.
05. mar 2022
12:30
Næstved I.F.
Nykøbing IF
736183
05-03 2022
14:00
Roskilde Boldklub
Helsingør FC
Roskilde Idrætspark Roskilde Boldklub
05. mar 2022
14:00
Roskilde Boldklub
Helsingør FC
734782
06-03 2022
09:00
Køge Nord FC
Faxe BK
Rishøj Stadion Kunst Køge Nord FC
06. mar 2022
09:00
Køge Nord FC
Faxe BK
740827
06-03 2022
12:00
FC Helsingør
Boldklubben Fremad Amager
Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
06. mar 2022
12:00
FC Helsingør
Boldklubben Fremad Amager
256149
06-03 2022
12:00
OB
Right to Dream Park Farum BK
06. mar 2022
12:00
Farum BK
OB
437722
12-03 2022
10:30 Maglemølle Storhallen Næstved I.F.
12. mar 2022
10:30
Næstved I.F.
Lyngby Boldklub 1921
511854
12-03 2022
11:30
HB Køge
Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
12. mar 2022
11:30
HB Køge
Nykøbing FC (1)
692644
12-03 2022
11:30
U13 Liga 1
U13 Træningskamp
Capelli Sport Stadion
ANN
HB Køge (professional)
12. mar 2022
11:30
U13 Liga 1
U13 Træningskamp
ANN
763530
13-03 2022
11:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
13. mar 2022
11:00
Næstved I.F.
Solrød FC
792169
13-03 2022
11:30
Hørsholm-Usserød IK
KFUM BK, Roskilde
Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
13. mar 2022
11:30
Hørsholm-Usserød IK
KFUM BK, Roskilde
363770
13-03 2022
14:00 Munkesø Stadion Kunst Rørby-Værslev IF
13. mar 2022
14:00
Rørby-Værslev IF
Gladsaxe-Hero BK
566591
13-03 2022
14:30 Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
13. mar 2022
14:30
Hørsholm-Usserød IK
AB (1)
419341
13-03 2022
15:30 Ølstykke Stadion Ølstykke FC
13. mar 2022
15:30
Ølstykke FC
Fix (1)
975709
fr18-03 2022
19:00 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
18. mar 2022
19:00
Lyngby Boldklub 1921
Roskilde Boldklub
368647
19-03 2022
10:30
Gladsaxe-Hero BK
Nykøbing IF
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
19. mar 2022
10:30
Gladsaxe-Hero BK
Nykøbing IF
792754
19-03 2022
13:15
Glostrup FK - IF 32
KFUM BK, Roskilde
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
19. mar 2022
13:15
Glostrup FK - IF 32
KFUM BK, Roskilde
557249
19-03 2022
15:00
FC Midtjylland
Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
19. mar 2022
15:00
Brøndbyernes IF
FC Midtjylland
581962
19-03 2022
15:00 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
19. mar 2022
15:00
Lyngby Boldklub 1921
Silkeborg IF
763537
20-03 2022
10:00 Frederiksberg Skole
ANN
Lynge-Broby IF
20. mar 2022
10:00
Lynge-Broby IF
Sorø Freja
ANN
153612
20-03 2022
12:30
Rørby-Værslev IF
Raklev GI
Munkesø Stadion Kunst Rørby-Værslev IF
20. mar 2022
12:30
Rørby-Værslev IF
Raklev GI
322500
20-03 2022
14:00 Solrød Idrætscenter Solrød FC
20. mar 2022
14:00
Solrød FC
Køge BK (1)
557275
27-03 2022
10:00 Espelunden Kunstgræs BK Avarta
27. mar 2022
10:00
BK Avarta
BK Rødovre
813372
27-03 2022
10:00 Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
27. mar 2022
10:00
FC Rudersdal
Kastrup (1)
582080
27-03 2022
10:30 Solrød Idrætscenter Solrød FC
27. mar 2022
10:30
Solrød FC
VG Fodbold (1)
153611
27-03 2022
12:30 Munkesø Stadion Kunst Rørby-Værslev IF
27. mar 2022
12:30
Rørby-Værslev IF
Holbæk B&I
258026
27-03 2022
16:00 Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
27. mar 2022
16:00
IF Skjold Birkerød
Virum-Sorgenfri BK
516017
02-04 2022
10:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
02. apr 2022
10:00
Køge BK
Køge BK
888408
02-04 2022
10:30 Rundforbi Stadion FC Rudersdal
02. apr 2022
10:30
FC Rudersdal
Taastrup FC
126720
02-04 2022
14:30 NyBolig Park
ANN
Taastrup FC
02. apr 2022
14:30
Taastrup FC
Solrød FC
ANN
816227
03-04 2022
11:00 Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
03. apr 2022
11:00
Herlev IF
Vanløse (1)
888405
ti05-04 2022
17:30 Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
05. apr 2022
17:30
Glostrup
Ejby IF 1968
517292
09-04 2022
10:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
09. apr 2022
10:00
Køge BK
Køge BK
863218
on13-04 2022
16:00
OB
Right to Dream Park Farum BK
13. apr 2022
16:00
Farum BK
OB
467652
on13-04 2022
18:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
ANN
Næstved I.F.
13. apr 2022
18:00
Næstved I.F.
Ringsted IF (1)
ANN
991629
on27-04 2022
18:30 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
27. apr 2022
18:30
Lyngby Boldklub 1921
Holbæk B&I
431367
fr29-04 2022
18:00
Eskilsminne IF - SE
Helsingør Idrætspark Kunst FC Helsingør
29. apr 2022
18:00
FC Helsingør
Eskilsminne IF - SE
410002
01-05 2022
11:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
01. maj 2022
11:00
Næstved I.F.
Køge BK
425726
08-05 2022
11:00
VG Fodbold
!
NB: VG Fodbold er taberdømt
Herlev IF Engen
Herlev IF
08. maj 2022
11:00
Herlev IF
VG Fodbold
624104
08-05 2022
12:00 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
08. maj 2022
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Holbæk B&I
427033
ti10-05 2022
19:00
AB
Ølstykke Stadion Ølstykke FC
10. maj 2022
19:00
Ølstykke FC
AB
927900
to12-05 2022
18:00 Ramsøhallen VG Fodbold
12. maj 2022
18:00
VG Fodbold
Køge BK
579485
fr13-05 2022
11:00 Herlev IF Engen Herlev IF
13. maj 2022
11:00
Herlev IF
Husum Boldklub
933427
fr13-05 2022
17:00
Hammerby
Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
13. maj 2022
17:00
Brøndbyernes IF
Hammerby
570121
22-05 2022
11:00 Herlev IF Engen Herlev IF
22. maj 2022
11:00
Herlev IF
Snekkersten IF
520269
29-05 2022
15:00
Køge BK
!
NB: Køge BK er taberdømt
Glostrup Idrætspark
Glostrup FK - IF 32
29. maj 2022
15:00
Glostrup
Køge BK
426690
ma30-05 2022
17:00
AB
B. 1973, Herlev
Akademisk Boldklub AB
30. maj 2022
17:00
AB
B. 1973, Herlev
520273
ti31-05 2022
17:30 Østervangsbanerne Glostrup FK - IF 32
31. maj 2022
17:30
Glostrup
FA 2000
241897
to02-06 2022
18:30 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
02. jun 2022
18:30
Næstved I.F.
FA 2000
268221
04-06 2022
11:00 Glostrup Idrætspark Glostrup FK - IF 32
04. jun 2022
11:00
Glostrup
Gladsaxe-Hero BK
438803
04-06 2022
12:00 Gladsaxe Stadion Gladsaxe-Hero BK
04. jun 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Køge BK
113581
05-06 2022
11:00 Holbæk Sportsby Holbæk B&I
05. jun 2022
11:00
Holbæk B&I
Køge BK
273763
05-06 2022
13:00 Glostrup Idrætspark Glostrup FK - IF 32
05. jun 2022
13:00
Glostrup
Skjold
579478
11-06 2022
10:00 Herlev IF Engen Herlev IF
11. jun 2022
10:00
Herlev IF
Albertslund IF
310998
11-06 2022
11:00 Glostrup Idrætspark Glostrup FK - IF 32
11. jun 2022
11:00
Glostrup
IF Skjold Birkerød
321953
11-06 2022
11:00 NyBolig Park Taastrup FC
11. jun 2022
11:00
Taastrup FC
Ledøje-Smørum Fodbold
875348
11-06 2022
12:00 Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
11. jun 2022
12:00
IF Skjold Birkerød
Glostrup
267456
ma13-06 2022
18:00 Glostrup Idrætspark Glostrup FK - IF 32
13. jun 2022
18:00
Glostrup
Vallensbæk IF (1)
322435
ti14-06 2022
18:00 THUN Arena Vordingborg IF
14. jun 2022
18:00
Vordingborg IF
Præstø IF
313102
ti14-06 2022
18:30 Værløse Stadion Værløse BK
14. jun 2022
18:30
Værløse BK
Virum-Sorgenfri BK
241898
on15-06 2022
18:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
15. jun 2022
18:00
Næstved I.F.
Roskilde Boldklub
332625
fr17-06 2022
18:30 Rudegård Stadion
ANN
FC Holte
17. jun 2022
18:30
FC Holte (1)
Jyllinge FC
ANN
330785
18-06 2022
11:00 Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
18. jun 2022
11:00
Allerød Fodbold Klub (1)
Taastrup FC
210271
ti21-06 2022
18:00 Østervangsbanerne Glostrup FK - IF 32
21. jun 2022
18:00
Glostrup
Holbæk B&I
310990
on22-06 2022
18:45 Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
22. jun 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød
310999
25-06 2022
10:00 Herlev IF Engen Herlev IF
25. jun 2022
10:00
Herlev IF
Hellas
338258
26-06 2022
11:00 Østervangsbanerne Glostrup FK - IF 32
26. jun 2022
11:00
Glostrup
Værløse BK
354669
ti09-08 2022
18:00
AB
Fix
Akademisk Boldklub AB
09. aug 2022
18:00
AB
Fix
651498
13-08 2022
12:00
AB
Akademisk Boldklub AB
13. aug 2022
12:00
AB
KB (1)
354670
14-08 2022
12:00
AB
Akademisk Boldklub AB
14. aug 2022
12:00
AB
Hørsholm-Usserød IK
378400
on31-08 2022
18:30 Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
31. aug 2022
18:30
FC Helsingør
IF Skjold Birkerød
316023
10-09 2022
12:00
KB
Holbæk Sportsby Holbæk B&I
10. sep 2022
12:00
Holbæk B&I
KB
227961
ti13-09 2022
16:30
KB
Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
13. sep 2022
16:30
Lyngby