Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. mar 2021
14:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Sundby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2021
11:45
Greve Fodbold
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2021
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
11:00
Herstedøster IC
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
11:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Boldklubben Hellas
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
14:45
Hareskov IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:15
Køge BK
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
FC Rudersdal
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
18:30
Sydsjællands PIge Alliance
Sydsjællands PIge Alliance
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
Virum-Sorgenfri BK
Vindinge IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
18:15
Lyngby Boldklub 1921
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2021
17:30
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
11:00
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
10:30
Lyngby Boldklub 1921 U15 Pi.
Tarp B
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:00
Lyngby Boldklub 1921
Fodboldklubben Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
13:00
Køge BK (1)
FC Damsø
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
11:45
Lyngby Boldklub 1921
Hvidovre Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
13:15
Køge BK
Greve Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
11:30
Hørsholm-Usserød IK (1)
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
15:15
Køge BK
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
14:30
Lyngby Boldklub 1921
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
11:45
Herstedøster IC
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
13:15
Køge BK
Taastrup FC (1)
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
11:00
Køge BK
Roskilde Pigefodbold (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
13:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Greve Fodbold (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
10:15
Herfølge BK (1)
Faxe-Haslev Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
10:00
Faxe-Haslev Pigefodbold
Fodboldklubben Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2022
18:00
Herstedøster IC
Virum-Sorgenfri BK (1)
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2022
18:00
Greve Fodbold
Malmø F.F
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2022
18:00
Greve Fodbold
Malmø FF
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
12:00
Bagsværd BK (1)
HIK
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
11:45
Lyngby Boldklub 1921
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
11:15
Albertslund IF (1)
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
11:45
Lyngby Boldklub 1921
Fix
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
09:00
Albertslund IF
VG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
23:30
Snekkersten IF
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
10:45
Albertslund IF
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2023
18:00
Helsinge Fodbold (1)
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
12:00
Faxe-Haslev Pigefodbold
VG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
13:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Bagsværd BK (2)
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
12:00
Albertslund IF (2)
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
18:30
Lyngby Boldklub 1921
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
18:00
Roskilde Pigefodbold
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2023
18:00
Brøndbyernes IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
10:30
Skælskør B&I
Herlufsholm GF (1)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
11:45
Roskilde Pigefodbold
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
17:30
Helsinge Fodbold (2)
Nivå-Kokkedal FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Hareskov IF (1)
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
18:00
Greve Fodbold (2)
Herfølge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:30
Køge BK U14-2 piger
Store Heddinge BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2023
19:00
Køge BK U14 Piger (1)
Lyngby Boldklub 1921 (3)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
12:00
Ølstykke FC (2)
GVI (1)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
17:45
Virum-Sorgenfri BK (5)
Virum-Sorgenfri BK (6)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
16:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
17:45
Virum-Sorgenfri BK (7)
Hillerød Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
11:00
Lyngby Boldklub 1921
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
Tuse IF (1)
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
04. feb
09:00
Vallensbæk IF
Tuse IF (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:15
Helsinge Fodbold U14 P
Køge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:00
Køge BK U14 piger (2)
Hårlev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (5)
Roskilde Pigefodbold (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:30
Virum-Sorgenfri BK (8)
Hareskov IF (2)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:00
Hårlev BK
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
03. mar
14:30
Køge BK U14 Piger (3)
Taastrup FC (2)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
IF Bytoften (1)
GVI (2)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:30
Bagsværd BK
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:30
Bagsværd BK (5)
IF Bytoften (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:30
Tuse IF
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
23. mar
16:00
Herlufsholm GF (2)
Køge BK (4)
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Hillerød Fodbold
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:30
Køge BK U14 piger
Køge BK U16 Piger
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
Hareskov IF (3)
Roskilde Pigefodbold (5)
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Hareskov IF (4)
Bagsværd BK (6)
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:10
Roskilde Pigefodbold
Albertslund IF
|